Кошик
907 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Фос-Бевит ін'єкційний розчин при порушенні обміну речовин і вітамінної недостатності,100 мл

221 

 • Готово до відправки
 • Код: 1111122120
Фос-Бевит ін'єкційний розчин при порушенні обміну речовин і вітамінної недостатності,100 мл
221 
Готово до відправкиФос-Бевит ін'єкційний розчин при порушенні обміну речовин і вітамінної недостатності,100 мл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фос-Бевит ін'єкційний розчин при порушенні обміну речовин і вітамінної недостатності,100 мл

Комплексний препарат на основі бутафосфана і трьох вітамінів групи В (нікотинамід, фолієву кислоту, ціанокобаламін). ·

 • Володіє тонізуючими властивостями; ·
 • Нормалізує метаболічні та регенеративні процеси; ·
 • Стимулює білковий, вуглеводний і жировий обміни; ·
 • Підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів; ·
 • Сприяє зростанню і розвитку тварин.

Склад. Прозорий розчин жовтого кольору. 1мл препарату містить: активнодіючі речовини (мг): бутафосфан 100,0; нікотинамід 5,0; фолієву кислоту 1,5; ціанокобаламін 0,05. Допоміжні речовини: метилпарабен, вода апирогенная .

Фармакологічні властивості. Фос-Бевит ‒ це комплексний препарат на основі бутафосфана і трьох вітамінів групи В. Володіє тонізуючими властивостями, нормалізує метаболічні та регенеративні процеси, забезпечує стимулюючий вплив на білковий, вуглеводний і жировий обміни, підвищує резистентність організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів, сприяє росту і розвитку тварин і птиці.

Бутафосфан ‒ це органічна сполука фосфору, яке впливає на ряд ассимиляционных процесів в організмі тварин, стимулює синтез протеїнів, прискорює ріст і розвиток тварин, нормалізує функціонування печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, сприяє утворенню кісткової тканини. При стресових ситуаціях бутафосфан нормалізує рівень гормону стресу - гідрокортизону, завдяки чому покращує утилізацію глюкози в крові і сприяє збереженню енергетичних ресурсів організму. Бутафосфан не накопичується в організмі і не викликає побічних дій, властивих стимулюючим засобів і неорганічних фосфору. Нікотинамід стимулює продукування никотинадениндинуклеотидфосфата (НАДФ) і никотинадениндинуклеотида (НАД), що регулює протягом більшості окисно-відновних реакцій, забезпечуючи нормалізацію багатьох видів обміну (включаючи енергетичний). Присутній у метаболізмі жирів, протеїнів, амінокислот, пуринів, тканинному диханні, гликогенолизе. Нікотинамід сприяє протистоянню організму до інфекційних захворювань, має дезінтоксикаційні властивості, швидко розподіляється в тканинах та проходить через плацентарний бар'єр. У печінці метаболізується з утворенням N-метилнікотинаміда, метилпиридонкарбоксамидов, глюкуроніду та комплексу з гліцином. Виводиться через нирки з сечею. Фолієва кислота є одним з ферментів синтезу амінокислот, присутній в обміні холіну. Потреба в цьому вітаміні зростає із збільшенням вмісту вітаміну В12. В організмі фолієва кислота відновлюється до тетрагідрофолієвої кислоти ‒ коферменту, який присутній у багатьох процесах метаболізму. Фолієва кислота сприяє синтезу амінокислот, нуклеїнових кислот, піримідинів, пуринів. Разом з ціанокобаламіном стимулює процес кровотворення, частково еритропоез. Необхідна для нормального розвитку клітин крові, в тому числі утворення і дозрівання мегалобластів. Ціанокобаламін, як метаболіт, активує обмін вуглеводів, білків та ліпідів, сприяє синтезу лабільних груп, в утворенні холіну, метіоніну, нуклеїнових кислот, креатину, накопиченню в еритроцитах сполук із сульфгідрильними групами. Як фактор росту стимулює функцію кісткового мозку, що необхідно для нормобластического еритропоезу. Ціанокобаламін нормалізує функціонування печінки та нервової системи, активує систему згортання крові, у високих дозах викликає підвищення тромбопластиновой активності і активності протромбіну. З фолієвою кислотою він необхідний для утворення еритроцитів у кістковому мозку. В організмі зв'язується з білками на 90%. Екскретується нирками і з жовчю. Проникає через плацентарний бар'єр.

Застосування. Препарат применяют лошадям, крупному рогатому скоту, свиньям, овцам, козам, собакам, котам, пушным зверям и курам при нарушениях обмена веществ, витаминной недостаточности, как стимулирующее и тонизирующее средство для повышения сопротивляемости организма к заболеваниям различной этиологии (инфекционных болезней, отравлений), улучшения роста и развития животных, в комплексной терапии при недостаточности в организме кальция и магния, при родах, послеродовых осложнениях (послеродовый парез), в реабилитационный период выздоровления и после операций, стрессов, для нормализации кроветобразования и функционирования печени, при значительных физических нагрузках и повышенной физической активности лошадей (за 2-3 суток до предполагаемых соревнований или нагрузок).

Дозировка. Применяют однократно в течение 4-5 суток внутримышечно, подкожно или внутривенно (медленно) в разовых дозах (в мл на 10 кг массы тела): лошади, крупный рогатый скот 0,1-0,3; жеребята, телята 0,5-1,0; свиньи 0,2-0,5; поросята 0,5-1,5; овцы, козы 0,5-1,0; ягнята, козлята 0,5-1,5; собаки, коты и пушные звери 0,5-2,0. Птицы - путем выпаивания в течение 4-5 суток в дозах (в мл на 1 л питьевой воды): куры несушки, бройлеры 2,0-3,0; цыплята, молодняк 1,0-1,5. В критических случаях и при сильном ослаблении животных препарат применяют в половинной дозе. При необходимости проводят повторный курс лечения в тех же дозах через 8-15 суток.

Противопоказания. Данных нет.

Предостережения. Не вводить в одно место более 10 мл препарата.

Хранение. В сухом тёмном месте в упаковке производителя при температуре от 4°С до 25°С. Срок годности - 3 года.

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникБровафарма
Об`єм100 мл
Користувальницькі характеристики
Вид тваринВелика рогата худоба (ВРХ), Свині, Коні, Вівці, Кози, Кролики, Собаки, Домашня птиця, Кішки, Гризуни
Інформація для замовлення
 • Ціна: 221 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner