Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Нексгард Спектра Nexgard Spectra для собак вагою 7,5-15 кг таблетки від блох і кліщів, 1 табл

357 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111124848
Нексгард Спектра Nexgard Spectra для собак вагою 7,5-15 кг таблетки від блох і кліщів, 1 табл
357 ₴
Готово до відправкиНексгард Спектра Nexgard Spectra для собак вагою 7,5-15 кг таблетки від блох і кліщів, 1 табл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Нексгард Спектра Nexgard Spectra для собак вагою 7,5-15 кг таблетки від блох і кліщів, 1 табл

Нова жувальна таблетка – наступне покоління Фронтлайн НексгарД, препарату проти бліх та кліщів. НексгарД Спектру – комбінація двох діючих речовин, активних проти найбільш поширених зовнішніх і внутрішніх паразитів собак. Оскільки таблетки виробляються на рослинній основі, не викликають алергію на тваринні білки.
НексгарД Спектра призначений для щомісячного застосування собакам старше 8 тижнів та масою більше 2 кілограм. Можна застосовувати таблетки з кормом або без нього. У НексгарД Спектру немає обмежень на купання, миття з шампунем до і після призначення препарату. Можна гладити собаку одразу після застосування НексгарД Спектру. НексгарД Спектру крім дії на зовнішніх паразитів, бореться проти гельмінтів - аскарид, волосоголовців і анкілостом, а також спрямований на захист собак від дирофіляріозу.
Лікарська форма: таблетки для орального застосування (жувальні). НексгарД Спектру в якості діючих речовин містить афоксоланер - 1,87% (в 1 таблетці 9,4 мг, 18,8 мг, 37,5 мг до 75 мг і 150 мг) і мильбемицина оксим - 0,38% (в 1 таблетці 1,9 мг, 3,8 мг, 7,5 мг, 15 мг та 30 мг), а також допоміжні речовини: кукурудзяний крохмаль, борошно з соєвого білка, харчову добавку з ароматом і смаком тушкованої яловичини, повідон Е1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гидроксистеарат, гліцерол, тригліцерид середньої довжини ланцюга, моногідрат лимонної кислоти, бутилгидрокситолуол. За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки від світло-рожевого до темно-рожевого кольору з червонувато-коричневими вкрапленнями, круглої (таблетки масою 0,5 г) або прямокутної (таблетки масою 1; 2; 4; 8 г) форми.
Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника 24 місяці з дати виробництва. Забороняється використовувати лікарський препарат після закінчення терміну придатності. НексгарД Спектру випускають у п'яти дозуваннях: таблетки масою 0,5; 1,0; 2,0; 4,0 і 8,0 г, розфасованим по 3 таблетки в блістери з полівінілхлориду і алюмінієвою фольгою на паперовій основі, які упаковані поштучно в картонні коробки разом з інструкцією по застосуванню.
Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів та кормів, у захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0°С до 30°С у недоступному для дітей місці. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства. НексгарД Спектру відпускається без рецепта ветеринарного лікаря.
Фармакологічні властивості. НексгарД Спектру відноситься до комбінованих протипаразитарний лікарських препаратів.
Вхідні до складу препарату активні компоненти - афоксоланер і мильбемицина оксим забезпечують його широкий спектр противопаразитарного дії щодо ектопаразитів і нематод, які паразитують у собак: блох (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is); іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum); шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis); личинок дирофілярій (Dirofilaria immitis). Афоксоланер - інсектоакарицид групи изоксазолина, механізм його дії полягає у блокуванні ГАМК-залежних рецепторів членистоногих, гипервозбуждении нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі ектопаразитів. Після перорального введення афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, максимальна концентрація в плазмі відзначається через 2-4 години після введення, біодоступність становить 88%. Афоксоланер повільно метаболізується з утворенням гидроксилированных сполук, виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому факт собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 1-2 годин, біодоступність становить 81%. З організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 доби. Інсектицидну дію препарату починається через 30 хвилин після його перорального введення, загибель бліх і іксодових кліщів на тваринний відбувається відповідно протягом 6 год і 24 год. Одноразове застосування препарату запобігає повторному инфестацию протягом 1 місяця; загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає контамінацію приміщень яйцями і личинками комах. НексгарД Спектру за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не має тератогенні, эмбриотоксическими, мутагенними властивостями, не чинить місцевоподразнювальної дії. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.
Порядок застосування. НексгарД Спектру призначають собакам для лікування і профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарозов, що викликаються іксодовими кліщами, афаниптероза, в комплексній терапії алергічного дерматиту, спричиненого блохами, а також в цілях профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок. Не слід застосовувати препарат хворим на інфекційні хвороби і ослабленим тваринам-собакам у віці до 8 тижнів і/або масою менше 2 кг, а також тварин інших видів. Цуценятам порід собак, чутливих до макроциклическим лактонам, в тому числі колі, бобтейл і шелті, препарат застосовують під наглядом ветеринарного лікаря.
НексгарД Спектру застосовують собакам індивідуально перорально одноразово в мінімальній дозі 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мильбемицина оксима на 1 кг маси тварини у відповідності з таблицею:
Маса собаки (кг) Маса таблетки (р) Доза діючих речовин (мг/таблетка) афоксоланер мильбемицина оксим від 2 до 3,5 0,5 9,4 1,9 від 3,5 до 7,5 1,0 18,8 3,8 від 7,5 до 15 2,0 37,5 7,5 від 15 до 30 4,0 75,0 15,0 від 30 до 60 8,0 150,0 30,0
При застосуванні препарату собак вагою більше 60 кг слід використовувати комбінацію пігулок, з розрахунку 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мильбемицина оксим на 1 кг маси. Не допускається розламування таблеток при підборі дози препарату. НексгарД Спектру володіє привабливим ароматом та смаком і, як правило, охоче поїдається собаками, в іншому разі препарат згодовують в суміші з кормом. Слід переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах НексгарД Спектру застосовують у весняно-літньо-осінній період щомісяця, починаючи за місяць до початку льоту переносників збудника – москітів та комарів, і закінчують не раніше ніж через місяць після завершення їхнього льоту. При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби та не вимагають застосування лікарських засобів. Особливостей дії лікарського препарату при його першому застосуванні та скасуванні не виявлено.
Вагітним та лактуючим сучкам НексгарД Спектру застосовують за життєвими показаннями за рекомендацією ветеринарного лікаря. Слід уникати порушень схеми застосування препарату, оскільки це може призвести до зниження ефективності препарату. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату слід відновити у тій же дозі та за тією ж схемою. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливе короткочасне зниження апетиту, що мимоволі зникають шкірні зміни (еритема, лущення, свербіж); рідко – блювання, діарея та сонливість. Якщо блювання у собаки відбулося протягом перших двох годин після прийому НексгарД Спектру, рекомендується дати препарат повторно в тій же дозі. Відомості про несумісність НексгарД Спектру з іншими лікарськими препаратами та кормовими добавками відсутні. НексгарД Спектр не призначений для застосування продуктивним тваринам.
Заходи особистої профілактики. При роботі з препаратом НексгарД Спектра слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими засобами ветеринарного призначення. Під час роботи забороняється курити, пити та вживати їжу. Після роботи з лікарським препаратом слід ретельно вимити руки із милом. Забороняється використання порожнього пакування з-під лікарського препарату для побутових цілей; її поміщають у целофановий пакет та утилізують з побутовими відходами. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату необхідно уникати прямого контакту з НексгарД Спектру. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу, маючи при собі етикетку або інструкцію із застосування препарату.
Умови зберігання: Зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в захищеному від прямого сонячного проміння місці, при температурі від 0°С до 30°С. 
Упаковка: (для собак вагою від 7,5 до 15 кг)

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникФранція
Лікарська формаТаблетки
ВиробникMerial
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 357 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner