Кошик
709 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (44) 334-71-96
+380 (67) 620-05-09
+380 (50) 039-19-91
Нексгард Спектра NEXGARD SPECTRA таблетки від бліх та кліщів для собак вагою 2-3,5 кг, 1 табл, фото 2

Нексгард Спектра NEXGARD SPECTRA таблетки від бліх та кліщів для собак вагою 2-3,5 кг, 1 табл

288 грн

 • На складі
 • Код: 1111124846
Нексгард Спектра NEXGARD SPECTRA таблетки від бліх та кліщів для собак вагою 2-3,5 кг, 1 табл
288 грн
На складіНексгард Спектра NEXGARD SPECTRA таблетки від бліх та кліщів для собак вагою 2-3,5 кг, 1 табл
+380675551844
 • +380 (44) 334-71-96
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (67) 555-18-44
+380675551844
 • +380 (44) 334-71-96
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (67) 555-18-44

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Нексгард Спектра NEXGARD SPECTRA таблетки від бліх та кліщів для собак вагою 2-3,5 кг, 1 табл

Таблетки від бліх, кліщів, вошей, волосоїдів та інших паразитуючих комах, а також від глистів для собак малих порід вагою від 2 до 3,5 кг Merial NexGard Spectra (XS)

Наступне покоління инсектоакарицидных препаратів системної дії від бліх і кліщів Фронтлайн НексГард для собак.

Препарат НексГард Спектру є комбінованим протипаразитарний лікарським препаратом і діє не тільки на зовнішніх паразитів, але і бореться проти різних видів гельмінтів: аскарид, волосоголовців і анкілостом, а також собак захищає від дирофіляріозу. Засіб випускається у вигляді смачних жувальних таблеток, які створені на основі соєвого протеїну, мають апетитний аромат і смак яловичини і добре поїдаються собаками. Дуже зручні у використанні. Так як таблетки мають рослинну основу, вони не викликають у собак алергію на тваринні білки.

Фармакологічні властивості. Комбіноване протипаразитарний лікарський засіб. До складу препарату входять активні компоненти - афоксоланер і мильбемицина оксим, що забезпечують широкий спектр противопаразитарного дії щодо ектопаразитів і нематод, які паразитують у собак: блох (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides can is), іксодових кліщів (Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus, Ixodes scapularis, Ixodes ricinus, Ixodes holocyclus, Haemaphysalis longicornis, Amblyomma americanum), шлунково-кишкових нематод (Toxocara canis, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Ancylostoma braziliense, Trichuris vulpis) і личинок дирофілярій (Dirofilaria immitis). Афоксоланер - інсектоакарицид групи изоксазолина. Він блокує ГАМК-залежних рецептори членистоногих, а також створює гипервозбуждение нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, що призводить до паралічу і загибелі паразитів. Афоксоланер легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті і досягає системного кровотоку, його максимальна концентрація в плазмі відзначена через 2-4 години після приймання таблетки. Виводиться з організму в основному з жовчю і незначно з сечею. Період напіввиведення афоксоланера становить 14 діб. Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, який активний відносно гельмінтів - личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Дія мильбемицина виражається підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору, що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 1-2 годин. Виводиться з організму в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення становить близько 1,5 доби. Препарат починає діяти через 30 хвилин після застосування. Один прийом препарату гарантує знищення бліх за 6 годин, іксодових кліщів за 12 годин Знищення іксодових кліщів протягом місяця - за 8 годин Загибель бліх відбувається до відкладання яєць, що запобігає поява нових паразитів Запобігає повторне зараження протягом місяця Ефективність лікування генералізованого демодекозу і саркоптоз собак - 99% По ступеню впливу на організм NexGard Spectra відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих лікарем дозах не викликають порушення ембріонального розвитку або токсичного впливу на ембріони, не має мутагенних властивостей, не чинить подразнювальної дії. Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.

Свідчення. Призначається собакам для лікування і профілактики шлунково-кишкових нематодозів, акарозов, що викликаються іксодовими кліщами, афаниптероза, в комплексній терапії алергічного дерматиту, спричиненого блохами, а також в цілях профілактики дирофіляріозу, що викликається личинками Dirofilaria immitis.

Спосіб застосування. NexGard Spectra (XS) застосовують собакам індивідуально перорально одноразово в мінімальній дозі 2,5 мг афоксоланера і 0,5 мг мильбемицина оксима на 1 кг маси тварини у відповідності з таблицею: Маса собаки / кг Маса таблетки / м Доза діючих речовин мг / таблетка афоксоланер мильбемицина оксим від 2 до 3,5 0,5 9,4 1,9 Препарат зазвичай добре поїдається собаками, але якщо цього не відбувається, його змішують з кормом. Необхідно переконатися, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

Вагітним і годуючим самкам препарат застосовується в залежності від життєвих показників по рекомендації ветеринара. В цілях профілактики дирофіляріозу препарат застосовується у весняно-літньо-осінній період щомісяця. Починати потрібно за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів, закінчувати не раніше, ніж через місяць після завершення їх літа. При передозуванні препарату у деяких собак спостерігається пригнічений стан, слинотеча, тремтіння, хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно, протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів. Не следует нарушать схему применения препарата, чтобы не снизить его эффективность. При пропуске очередного применения препарата следует возобновить в той же дозе и по той же схеме.

Противопоказания. Повышенная индивидуальная чувствительность к компонентам препарата, выраженные нарушения функции печени и почек. Средство нельзя применять для собак ослабленных или больных инфекционными болезнями, а также щенкам в возрасте до 8 недель и массой тела менее 2 кг. Не применять щенкам пород собак, чувствительных к макроциклическим лактонам, в их числе: колли, бобтейл и шелти. Препарат применять только под наблюдением ветеринара. Не применять для животных других видов.

Меры личной профилактики. Следует соблюдать общие правила личной гигиены и техники безопасности при работе с лекарственными средствами ветеринарного назначения. Во время применения средства запрещено курить, пить и принимать пищу. После работы с препаратом следует тщательно вымыть руки с мылом. Запрещено использовать пустую упаковку из-под препарата в бытовых целях. Ее нужно поместить в целлофановый пакет и утилизировать с бытовыми отходами. Состав: основные вещества - афоксоланер, мильбемицина оксим, вспомогательные вещества - кукурузный крахмал, мука из соевого белка, пищевая добавка с ароматом и вкусом тушеной говядины, повидон Е1201, макрогол 400, макрогол 4000, макрогол 15 гидроксистеарат, глицерол, триглицерид средней длины цепи, моногидрат лимонной кислоты, бутилгидрокситолуол.

Форма выпуска. Жевательные таблетки для орального применения. Таблетки фасуются по 3 штуки в блистеры.Дозировка: 0,5 г

Условия хранения. Хранить в закрытой упаковке производителя при температуре от 0°С до 30°С, в защищенном от света, сухом месте, отдельно от пищевых продуктов и кормов, в недоступном для детей месте. 

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникФранція
Лікарська формаТаблетки
Виробник Merial
Вид тварин Собаки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 288 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner