Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

АпКард 3 мг диуретик у разі застійної серцевої недостатності в собак, 10 таблеток

405 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111126664
АпКард 3 мг диуретик у разі застійної серцевої недостатності в собак, 10 таблеток
405 ₴
Готово до відправкиАпКард 3 мг диуретик у разі застійної серцевої недостатності в собак, 10 таблеток
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

АпКард 3 мг диуретик у разі застійної серцевої недостатності в собак, 10 таблеток

Торгове найменування лікарського препарату АпКард (UpCard®).

Міжнародна непатентована назва: тороземід.

Лікарська форма: таблетки для перорального застосування.

За зовнішнім виглядом АпКард являє собою таблетки від білого до кремового кольору, довгастої форми з роздільними насічками (демовими).

Склад. АпКард містить як активну речовину тороземід.

Лікарський препарат випускають у трьох модифікаціях: з вмістом тороземіду 0,75 мг, 3 і 7,5 мг. Як допоміжні речовини АпКард містить моногідрат лактози, повідець, кроповідон, лаурилсульфат натрію, мікрокристалічну целюлозу, стеарилфумарат натрію й ароматизатор «бекон».

Фармакологічні властивості. АпКард належить до лікарських препаратів групи петличних діуретиків.

Механізм дії торозаеміду полягає в інгібіленні реабсорбції іонів натрію та хлору в просвіті трубочок медулярної частини вихідного коліна петлі Генле, що призводить до їх посиленого виведення та зниження осмолярності інтерстиціального простору у медуллярному шарі нирки, що так само знижує реабсорбцію. з організму.

Після перорального введення препарату тороземід швидко всмоктується, потрапляє в кровотік, досягаючи максимальної концентрації менш ніж за 1 годину. Біодоступність становить 90%.

Торасемід несуттєво метаболізується (приблизно 7-10%) у печінці та виводиться з організму в незмінній формі, переважно через сечовидільну систему. Період напіввиведення становить 7 годин.

За ступенем впливу на організм АпКард належить до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76).

Порядок застосування. АпКард призначають собакам як діуретичний засіб для купування клінічних ознак, пов'язаних із застійною серцевою недостатністю, включно з набряками та випотами.

Апкард застосовують індивідуально, перорально, незалежно від режиму годування, у дозі 0,1 0,6 мг тороземіду на 1 кг маси тварини один раз на добу.

У більшості собак стан вдається стабілізувати у разі дозу тороземіду менше або дорівнює 0,3 мг/кг маси тварини один раз на добу.

Дозу тороземіду треба титроювати до досягнення прийнятного для пацієнта рівня з урахуванням функції нирок і статусу електролітами. Якщо рівень диуретику необхідно змінити, дозування може бути підвищене або знижене в межах рекомендованого діапазону доз із кроком ЕД мг/кг маси тварини. Коригування дози має проводитися за призначенням ветеринарного лікаря.

Треба контролювати функцію нирок, рівень гідратації та баланс електролітів у крові:

до моменту початку терапії;
через 24-48 годин після початку терапії;
через 24-48 годин після зміни дози;
у разі розвитку небажаних явищ.
За потреби тривалої терапії треба продовжувати лікування з мінімальною ефективною дозою.

Протипоказання. АпКард протипоказаний застосовувати тваринам у разі ниркової недостатності, вираженого зневоднення, гіполемії або гіпотензії, а також у разі підвищеної індивідуальної чутливості до лікарського препарату або його компонентів.

Забороняється застосовувати АпКард одночасно з іншими петльовими діуретиками. Апкард треба призначати з обережністю під час застосування гіпотензивних лікарських препаратів.

АпКард не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Особливості застосування. АпКард треба застосовувати з обережністю у разі цукрового діабету та собакам, яким раніше призначалися високі дози іншого петлевого диуретика.

АпКард не призначений для застосування тваринам у період вагітності та годування грудьми, а також коріннім тваринам.

Треба уникати пропуску чергової дози лікарського препарату через те, що це може призвести до зниження його терапевтичної ефективності. Під час пропуску однієї або декількох доз препарату курс лікування треба відновити в передбачених дозуваннях і схемі застосування. Не треба вводити подвійну дозу для компенсації пропущеної.

Передозування. У разі передозування лікарського препарату в тварин може спостерігатися зневоднення, порушення балансу електролітів, ниркова недостатність, анорексія, втрата ваги та серцево-судинний колапс. Проводять симптоматичне виймання.

Особливості дії. Особливості дії під час першого застосування АпКарда та під час його заміни не встановлені.

Побічні явища. Під час застосування препарату АпКард можуть спостерігатися такі побічні явища: підвищення ниркових показників (креатин і азот сечовини) і ниркова недостатність, гемоконцентрація, поліурія та/або полідипсія, дефіцит електролітів і зневоднення, блювота, діарея, зменшення обсягу або брак калу, м'яка текстура калу.

Залежно від ступеня важкості небажаних реакцій можливе коригування дози, симптоматичне лікування або скасування застосування препарату. Рішення приймає ветеринарний лікар після оцінювання клінічного стану тварини та співвідношення користі та ризику.

У разі появи у тварини алергічних реакцій використання лікарського препарату припиняють і призначають симптоматичне лікування.

Заходи особистої профілактики. Під час роботи з препаратом треба дотримуватися загальних правил техніки безпеки, передбачених під час роботи з лікарськими препаратами для ветеринарного застосування.

Під час роботи треба дотримуватися загальних правил особистої гігієни.

Порожні паковання з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, підлягають утилізації з побутовими відходами.

Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату треба уникати прямого контакту з препаратом АпКард.

У разі випадкового контакту лікарського препарату зі шкірою або слизовими треба негайно промити їх великою кількістю води. У разі появи алергічних реакцій або у разі випадкового потрапляння лікарського препарату в організм людини треба негайно звернутися до медичного закладу (з собою мати інструкцію із застосування або етикетку).

Форма випуску. АпКард випускають у таблетках, розфасованих по 10 штук у фольговані блістери. Блістери з препаратом упаковують у картонні коробки по 3 блістери (30 таблеток) або 10 блістери (100 таблеток). Кожну споживчу упаковку забезпечують інструкцією із застосування.

Зберігання. АпКард зберігають у закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, у захищеному від прямих сонячних променів місці за температури від 5 до 25 °C. АпКард треба зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності. Термін придатності лікарського препарату за дотримання умов зберігання — 3 роки від дати виробництва. Невикористану частину таблетки допускається зберігати в блістері не більш ніж 7 днів.

Забороняється застосовувати АпКард після закінчення терміну придатності.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникФранція
ВиробникVetoquinol
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 405 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner