Миска складна Waugog Silicone подвійна, 385*230*50 мм
Миска складна Waugog Silicone подвійна, 385*230*50 мм
Посуд виготовлений з харчового силікону, який абсолютно безпечний для тварин і легко миється, у тому числі в посудомийній машині.
Товари з цієї серії компактні та ідеально підходять для подорожей та прогулянок.
Переваги:
- Зроблено з харчового силікону;
- Компактний та функціональний дизайн;
- Легкий догляд: можна мити в посудомийній машині.
Довжина: 38,5см
Ширина: 23см
Висота: 5см
Матеріал: силікон
Колір: сірий, блакитний, рожевий, жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar Company |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Миска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Гризуни |
| Матеріал | Силікон |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴








