Кошик
1011 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Нексгард Комбо Nexgard Combo для кошек до 2,5 кг капли от блох, клещей, гельминтов, 1 пипетка

275 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 001247
Нексгард Комбо Nexgard Combo для кошек до 2,5 кг капли от блох, клещей, гельминтов, 1 пипетка
275 ₴
Готово до відправкиНексгард Комбо Nexgard Combo для кошек до 2,5 кг капли от блох, клещей, гельминтов, 1 пипетка
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Нексгард Комбо Nexgard Combo для котів до 2,5 кг краплі від бліх, кліщів, гельмінтів, 1 піпетка

Термін - до 30.09.2024р.

Склад. 1 мл препарату містить діючі речовини: езафоксоланер - 12,0 мг; еприномектин - 4,0 мг; празиквантел - 83,0 мг.

Допоміжні речовини: гліцеринформаль, диметил ізосорбід, бутилгідрокситолуол.

Фармацевтична форма. Розчин для зовнішнього застосування, точкового нанесення.

Фармакологічні властивості. ATCvet QP54AA54, протипаразитарні засоби, інсектициди та репеленти, авермектини, еприномектин, комбінації.

Езафоксоланер - це (S)-енантіомер афоксоланеру, що належить до класу ізоксазоліну, активного щодо членистоногих. Езафоксоланер діє як антагоніст на хлоридних каналах, що керуються лігандами, зокрема нейромедіатором гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Ізоксазоліни серед модуляторів хлоридних каналів зв’язуються з окремим і унікальним сайтом-мішенню в GABACl комах, блокуючи тим самим до- та післясинаптичне транспортування хлоридних іонів через клітинні мембрани. Тривале спричинене езафоксоланером гіперзбудження призводить до неконтрольованої діяльності центральної нервової системи та загибелі членистоногих. Висновок про селективну токсичність езафоксоланеру між членистоногими та ссавцями можна зробити на підставі диференціальної чутливості рецепторів ГАМК членистоногих порівняно з рецепторами ГАМК ссавців.

Блохи та кліщі гинуть протягом 24 та 48 годин після обробки відповідно. Езафоксоланер знищує блох до відкладення яєць, тобто запобігає ризику контамінації домогосподарства. Має активність проти саркоптоїдозних кліщів (Notoedres cati, Otodectec cynotis), які спричиняють нотоедричну або вушну коросту.

Еприномектин належить до класу макроциклічних лактонів ендектоцидів. Сполуки цього класу селективно і з високою афінністю зв'язуються з хлорид-іонними каналами, що керуються глутаматом, які містяться в нервових або м'язових клітинах безхребетних. Це призводить до збільшення проникності клітинної мембрани для хлорид-іонів з гіперполяризацією нервової або м’язової клітини, що призводить до паралічу та загибелі паразита. Встановлено, що спектр ефективності еприномектину охоплює нематод травного каналу, позатравного каналу та їх мігруючих личинок , і вважається також активним проти саркоптоїдозних кліщів (N. cati, O. cynotis).

Празиквантел - це синтетичне похідне ізохінолін-піразину з активністю проти стьожкових червів. Празиквантел швидко поглинається поверхнею паразитів і впливає на проникність мембран у цестод, впливаючи на потоки двовалентних катіонів, особливо на іони кальцію, які, як вважається, сприяють швидкому скороченню м’язів та вакуолізації. Це призводить до серйозного пошкодження тегумента, судом і паралічу, порушення обміну речовин і, нарешті, загибелі паразита.

Езафоксоланер всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові від 4 до 14 діб після застосування. Езафоксоланер повільно виводиться з плазми (t1/2 = 21,7 ± 2,8 доби після одноразового застосування) і екскретується з калом та сечею. Еприномектин всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації в плазмі від 1 до 2 діб після застосування. Еприномектин повільно виводиться з плазми (t1/2 = 5,4 +/- 2,7 доби після одноразового застосування) і екскретується з калом. Празиквантел системно всмоктується з місця нанесення, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові від 4 до 8 годин після застосування. Празиквантел повільно виводиться з плазми (t1/2 = 4,3 +/- 1,9 доби після одноразового застосування) і екскретується з сечею.

Одночасне застосування діючих речовин празиквантелу та еприномектину не впливає на фармакокінетичні профілі.

При багаторазовому застосуванні празиквантелу накопичення не спостерігалося, а при застосуванні езафоксоланеру відзначають залишки від 2 до 5 місяців (співвідношення 3,24 для Cmax та 3,09 для AUC) та еприномектину, відповідно, (співвідношення 1,59 для Cmax та 1,87 для AUC).

Вид тварин. Коти.

Показання до застосування. Профілактика та лікування котів при ураженнях ектопаразитами та ендопаразитами (цестодами, нематодами).

Ектопаразити

 • Профілактика та лікування при ураженні блохами (Ctenocephalides felis). Одна обробка забезпечує знищення бліх та захист тварин на один місяць.Препарат знищує бліх до відкладення яєць і запобігає побутовому зараженню. Препарат застосовують для лікування блошиного алергічного дерматиту (БАД).
 • Профілактика та лікування при ураженні іксодовими кліщами (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Amblyomma americanum та Haemaphysalis longicornis). Одна обробка запобігає подальшим інвазіям протягом щонайменше 6 тижнів проти Rhipicephalus sanguineus (через 48 годин після обробки), протягом щонайменше 5 тижнів проти Ixodes ricinus (через 48 годин після обробки) та Ixodes holocyclus (через 72 години після обробки), та протягом одного місяця проти Ixodes scapularis, Amblyomma americanum (через 72 години після обробки).
 • Лікування отодектозу (Otodectes cynotis).
 • Лікування нотоедрозу (Notoedres cati).

Ендопаразити

 • Цестодози. Лікування цестодозів (Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis, Echinococcus multilocularis, Joyeuxiella pasqualei, Joyeuxiella fuhrmanni).
 • Нематодози травного каналу. Лікування при ураженні нематодами травного каналу (личинки L3-ї, L4-ї стадії та дорослі форми нематод Toxocara cati; личинки L4-ї стадії та дорослі форми нематод Ancylostoma tubaeforme, Ancylostoma ceylanicum; дорослі форми нематод Toxascaris leonina та Ancylostoma braziliense).
 • Нематодози дихальних шляхів та серця. Лікування при ураженні нематодами дихальних шляхів (личинки L3-ї та L4-ї стадії, незрілі та дорослі форми нематод Aelurostrongylus abstrusus; личинки L4-ї стадії та дорослі форми нематод Troglostrongylus brevior. Профілактика аелуростронгільозу (шляхом зниження рівня інвазування личинками L3-ї та L4-ї стадії Aelurostrongylus abstrusus). Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis) протягом одного місяця.
 • Нематодози сечового міхура. Лікування капіляріозу Capillaria plica.

Протипоказання. Не застосовувати у разі гіперчутливості до діючих речовин або допоміжних речовин препарату.

Побічна дія. Гіперсалівація, діарея, тимчасові шкірні реакції в місці нанесення (алопеція, свербіж), анорексія, млявість та блювота спостерігалися не часто (більше ніж в 1 тварини, але менше ніж у 10 із 1000 тварин) під час клінічних випробуваннях незабаром після обробки. Це переважно незначні, короткочасні реакції, які самостійно проходять.

Особливі застереження при використанні. Препарат призначений тільки для зовнішнього застосовування (нанесення на шкіру). Не застосовувати ін’єкційно, перорально або будь-яким іншим способом.

При нанесенні препарату уникати попадання його в очі тварині та на слизові оболонки. Якщо подразнення не минає, проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

Наносити лише на суху шкіру у місця недоступні для злизування твариною: на холку, між лопатками. Не допускати злизування іншими тваринами, доки оброблена ділянка не стане непомітною. При проковтуванні цей ветеринарний лікарський засіб може спричиняти гіперсалівацію.

Оскільки немає дослідження нешкідливості препарату для кошенят віком до 8 тижнів, препарат призначений для застосування кошенятам масою тіла від 0,8 кг та віком від 8-ми тижнів.

Використання під час вагітності, лактації, несучості. Безпечність ветеринарного препарату була встановлена в період розведення котів, вагітності та лактації. Препарат може застосовуватися тваринам в період розмноження, вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії. Не відомо.

Дози і способи введення тваринам різного віку. Препарат застосовують зовнішньо шляхом нанесення на суху непошкоджену шкіру, відповідно до мінімальної рекомендованої дози: 1,44 мг езафоксоланеру, 0,48 мг еприномектину та 10 мг празиквантелу на 1 кг маси тіла тварини.

З урахуванням маси тіла тварини обирають аплікатор у відповідності до таблиці:

Маса тіла тварини

Об’єм аплікатора (мл)

Езафоксоланер (мг)

Еприномектин (мг)

Празиквантел (мг)

0,8 - < 2,5 кг

0,3

3,60

1,20

24,90

2,5 - < 7,5 кг

0,9

10,80

3,60

74,70

При обробці котів масою тіла понад 7,5 кг використовують комбінацію аплікаторів різного об’єму.

Метод застосування:

 1. Ножицями розріжте блістер вздовж пунктирної лінії.
 2. Потім відтягніть кришку.
 3. Вийміть аплікатор з упаковки, тримайте його у вертикальному положенні. Злегка потягніть поршень назад.
 4. Поверніть і зніміть ковпачок.
 5. Розділіть шерсть тварини на середній лінії шиї, між основою черепа і лопатками, доки не побачите шкіру.
 6. Помістіть кінчик аплікатора на шкіру і нанесіть весь вміст безпосередньо на шкіру в одне місце. Засіб слід наносити на суху шкіру на ділянці, де тварина не зможе його злизати. У довгошерстих порід слід приділити особливу увагу, щоб наносити продукт на шкіру, а не на шерсть, щоб забезпечити оптимальну ефективність.
 7. Помийте руки після застосування препарату.

Схема застосування. Для лікування проти інвазій блох та/або іксодових кліщів, та/або саркоптоїдозних кліщів, та одночасного лікування проти нематод травного каналу та/або дихальних шляхів, та/або сечового міхура, та цестод слід застосовувати одну дозу препарату. Необхідність та кількаразовість повторного лікування повинні визначатися ветеринарним лікарем, що призначає препарат, враховуючи місцеву епізоотологічну ситуацію та спосіб життя тварини (наприклад, доступ на вулицю).

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти). Безпечність препарату оцінювали з застосуванням дози, що у 5 разів перевищувала максимальну рекомендовану, у здорових кошенят віком від 8 тижнів, яких обробляли 6 разів з інтервалом у 4 тижні. При 3-кратному перевищенні максимальної рекомендованої дози небажаних явищ не спостерігалося. При перевищенні максимальної рекомендованої дози у 5 разів спостерігалася одна значна неврологічна реакція (атаксія, дезорієнтація, апатія, тремтіння, гіпотермія та розширення зіниць) в одного кота після третьої обробки, яка пройшла після промивання місця нанесення, невідкладних заходів та симптоматичного лікування. У деяких тварин при застосуванні 5-кратної максимальної рекомендованої дози спостерігалися темно-червоні підшкірні ділянки на ділянках обробки шкіри.

Спеціальні застереження. При застосуванні ветеринарного лікарського засобу особливу увагу слід приділяти довгошерстим породам, щоб забезпечити нанесення препарату безпосередньо на шкіру, а не на шерсть, оскільки це може призвести до нижчої біодоступності діючої речовини.

Іксодові кліщі та блохи повинні присмоктатися до обробленої тварини, щоб зазнати впливу езафоксоланеру, тому не можна виключати ризик передачі захворювань, що переносяться членистоногими.

Коти, які жили або були привезені до регіонів, де дирофіляріоз є поширений, можуть заразитися дирофіляріями. Незважаючи на те, що ветеринарний лікарський засіб можна безпечно застосовувати котам, терапевтичного ефекту проти статевозрілих нематод виду Dirofilaria immitis не встановлено. Тому всім тваринам віком від 6 місяців, які живуть в регіонах, де дирофіляріоз є поширеним, рекомендується проводити обстеження на наявність дирофіляріозу, спричиненого статевозрілими дирофіляріями, перед лікуванням препаратом для профілактики дирофіляріозу.

Інвазії, які викликаються стьожковими червами, можуть виникати часто або повторно при відсутності контролю за проміжними живителями (блохами, волосоїдами, мишами тощо). Деякі коти з інвазією видом Joyeuxiella spp. або Dipylidium caninum можуть мати велику частку нестатевозрілих цестод, які можуть бути менш сприйнятливі до препарату, тому в разі таких інвазій рекомендується подальше спостереження.

Резистентність паразитів до будь-якого конкретного класу протипаразитарних препаратів може розвинутися після багаторазового використання сполуки цього класу протягом тривалого періоду часу. Тому слід враховувати епізоотологічну інформацію про поточну сприйнятливість видів, щоб обмежити можливість майбутнього відбору на лікоопірність.

Слід уникати миття тварини шампунем протягом 2 днів після нанесення, оскільки ефективність не має даних випробувань у цьому випадку.

Щоб зменшити можливість повторного зараження блохами, рекомендується одночасно лікувати всіх котів, що проживають разом. Інші тварини, що живуть в одному приміщені, також повинні отримати відповідне лікування.

Різні стадії розвитку блох можуть заражати підстилки, постіль та місця звичайного відпочинку, такі як килими та м’які меблі. У разі масового зараження блохами та на початку заходів контролю ці ділянки слід обробляти відповідним дозволеними засобами, а потім регулярно пилососити.

Термін придатності. 36 місяців.

Особливі заходи зберігання. Зберігати препарат в оригінальній упаковці у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей і тварин місці, за температури від 2 до 25ºС.

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникMerial
Країна виробникФранція
Вид тваринКішки
Лікарська формаКраплі
ТипКраплі
Інформація для замовлення
 • Ціна: 275 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner