Кошик
905 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 1,25 до 2,5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

280 

 • Готово до відправки
 • Код: 1111128732
Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 1,25 до 2,5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
280 
Готово до відправкиСімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 1,25 до 2,5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сімпаріка Тріо для собак вагою від 2,6 до 5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

Червонувато-коричневі п’ятикутні таблетки з закругленими краями. Таблетки мають з однієї сторони тиснення, яке вказує кількість сароланеру у таблетці.

Склад. 100 мг препарату містить діючі речовини:

 • сароланер - 1,333 мг
 • моксидектин - 0,027 мг
 • пірантел ( як пірантел ембонат) - 16,013 мг.

Допоміжні речовини: гіпромелоза, лактози моногідрат, крохмальний гліколат натрію типу А, меглюмін, бутилгідрокситолуол (Е321), пігментна суміш 018 (E110, Е129, Е132), гідроксипропілцелюлоза, кремнезем колоїдний безводний, стеарат магнію, кукурудзяний крохмаль, кондитерський цукор, глюкоза рідка, порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, желатин, зародки пшениці, безводний гідрофосфат кальцію.

Фармакологічні властивості. ATCvet QP54AB52, антипаразитарні продукти, комбінації моксидектину.

Сароланер - це акарицид та інсектицид, що належить до групи ізоксазоліну. Основним об’єктом дії сароланеру у комах і акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори та глутаматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК- та глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК- та глютамат-залежними іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції та загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах/акарид порівняно з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, таких як неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміцини, авермектини та циклодієни. Сароланер ефективний проти дорослих бліх (Ctenocephalides spp.), а також проти деяких видів кліщів, таких як Dermacentor reticulatus, Ixodes hexagonus, Ixodes ricinus і Rhipicephalus sanguineus.

Після застосування препарату смертельна дія на кліщів, які паразитують на тварині та нових інвазій починається протягом 48 годин.

Для бліх початок ефективної дії препарату настає через 12-24 годин після застосування та триває 5 тижнів. Блохи, які вже паразитували на тварині, гинуть через 8 годин після застосування препарату. Ветеринарний лікарський засіб вбиває нових бліх на собаці до того, як вони можуть відкласти яйця, і тому він запобігає забрудненню навколишнього середовища блохами в місцях, до яких собака має доступ.

Моксидектин - це макроциклічний лактон другого покоління групи мільбеміцинів. Його основним способом дії є втручання в нервово-м'язову передачу на рівні глутамат-залежних хлоридних каналів і, в меншій мірі, ГАМК (гамма-аміномасляна кислота) - залежних каналів. Ця інтерференція призводить до відкриття хлоридних каналів на постсинаптичному з'єднанні, щоб забезпечити приплив хлорид-іонів. Це призводить до паралічу і загибелі паразитів, які зазнали впливу препарату. Моксидектин активний щодо дорослих особин Toxocara canis, личинок L4 і незрілих стадій (L5) Ancylostoma caninum, L4 Dirofilaria immitis і незрілих стадій (L5) Angiostrongylus vasorum.

Пірантел - агоніст нікотинового ацетилхолінового (ACh) канального рецептора (nAChR). Пірантел імітує агоністичні ефекти ACh за рахунок високоаффінного зв'язування з підтипоспецифічними іонофорними nAChR у нематод, не звязуючись при цьому з мускариновими nAChR. Після зв'язування з рецептором канал відкривається, щоб забезпечити приплив катіонів, що призводить до деполяризації і збудливого впливу на м'язи нематоди, що в кінцевому підсумку призводить до спастичного паралічу паразита і смерті. Пірантел активний щодо незрілих стадій (L5) і дорослих особин Toxocara canis, дорослих особин Ancylostoma caninum, Toxascaris leonina і Uncinaria stenocephala.

У цій фіксованій комбінації моксидектин і пірантел забезпечують додаткову антигельмінтну ефективність за рахунок різних механізмів дії. Зокрема, обидві діючі речовини сприяють загальній ефективності проти шлунково-кишкових нематод Ancylostoma caninum і Toxocara canis.

Сароланер легко і швидко всмоктується системно після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові протягом 3,5 годин (максимальний час) після прийому з високою біодоступністю 86,7%. Сароланер повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 12 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.

Моксидектин легко і швидко всмоктується системно після перорального прийому, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові протягом 2,4 години (максимальний час) після прийому і з 66,9% біодоступністю. Моксидектин повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 11 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з незначним внеском метаболічного кліренсу.

Пірантел ембонат погано всмоктується, і абсорболвана частина має максимальний час 1,5 години і період напіврозпаду 7,7 годин. Пірантел виводиться з калом, а невелика поглинена частина виводиться в основному з сечею.

Стан собак після прийому їжі не впливає на ступінь всмоктування сароланера і моксідектину.

Застосування. Застосовувати собакам, які мають змішані інвазії зовнішніх і внутрішніх паразитів, або є підвищений ризик щодо зараження. Сімпаріка Тріо застосовується тваринам проти кліщів, бліх та гастроінтестинальних нематод, виявлених одночасно. Також препарат застосовують для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria spp.) та ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum).

Ектопаразити
 • Для лікування іксодидозу. Препарат негайно та стійко знищує протягом 5 тижнів кліщів Ixodes spp та Rhipicephalus sanguineus, а також протягом 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus.
 • Для лікування ктеноцефальозу. Препарат негайно та стійко знищує та захищає від нових уражень протягом 5 тижнів від виду Ctenocephalides felis та Ctenocephalides canis.
 • Препарат може застосовуватися у складі терапевтичної стратегії для лікування алергічного дерматиту, викликаного блохами (FAD).
Гастроінтестинальні нематоди

Для лікування при ураженні нематодами гастроінтестинальних та дихальних шляхів:

 • Toxocara canis (личинкові, молоді та статевозрілі стадії);
 • Личинки Ancylostoma caninum L4 і L5, молоді та статевозрілі стадії;
 • Toxascaris Іеопіпа статевозрілі стадії;
 • Uncinaria stenocephala статевозрілі стадії.
Інші нематоди
 • Для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis);
 • Для профілактики ангіостронгільозу (Angiostrongylus vasorum) шляхом зниження рівня зараження личинками (L3) та статевозрілими стадіями.

Дозування. Препарат призначений для перорального застосування. Собака може приймати таблетку як з їжею, так і без. Таблетки Simparica Trio приємні на смак і охоче споживаються більшістю собак, коли їх пропонує власник. Якщо таблетка не приймається собакою добровільно, її також можна давати з їжею або безпосередньо в рот. Таблетки не слід ділити. Препарат слід призначати у дозі 1,2-2,4 мг/кг сароланера, 0,024-0,048 мг/кг моксидектину і 5-10 мг/кг пірантелу відповідно до наступної таблиці:

Маса тіла собаки (кг)

Склад таблетки

3 мг / 0,06 мг / 12,5 мг

Склад таблетки

6 мг / 0,12 мг / 25 мг

Склад таблетки

12 мг / 0,24 мг / 50 мг

Склад таблетки

24 мг / 0,48 мг / 100 мг

Склад таблетки

48 мг / 0,96 мг / 200 мг

Склад таблетки

72 мг / 1,44 мг / 300 мг

1,25-2,5

1

         

>2.5-5

  1        

>5-10

    1      

>10-20

      1    

>20-40

        1  

>40-60

          1

>60

Відповідна комбінація таблеток

Графік лікування. Графік лікування повинен ґрунтуватися на діагнозі ветеринарного лікаря, місцевій епідеміологічній ситуації та/або епідеміологічній ситуації в інших районах, які собака відвідала або збирається відвідати. Якщо на підставі висновку ветеринарного лікаря потрібне повторне введення препарату, то усі наступні обробки проводяться з інтервалом не менше 1 місяць.

Препарат слід застосовувати тільки у собак, коли одночасно показане лікування тварини від кліщів / бліх і шлунково-кишкових нематод. При відсутності ризику змішаної ко-інвазії слід застосовувати паразитицид більш вузького спектру дії.

Лікування тварин за блошиних і кліщових інвазій і шлунково-кишкових нематодозів:

Ветеринарний препарат може бути використаний у складі сезонної обробки тварин від бліх і кліщів (заміна лікування моноактивним блошиним і кліщовим препаратом) у собак з діагностованими супутніми шлунково-кишковими нематодозами. Одноразове лікування ефективне для лікування шлунково-кишкових нематод. Після лікування нематодних інвазій наступні обробки тварини від бліх і кліщів слід продовжити моноактивним препаратом.

Профілактика дирофіляріозу та ангіостронгільозу:

Одноразове введення також запобігає ураженню легеневими нематодами (зменшуючи кількість незрілих дорослих особин (L5) А. vasorum) та дирофілярозу (D. immitis) протягом одного місяця. Коли Сімпаріка Тіро замінює інший препарат для профілактики легеневих чи серцевих нематод, першу дозу препарату слід вводити протягом місяця після введення останньої дози попереднього ветеринарного лікарського засобу. В ендемічних районах собаки повинні отримувати профілактичні обробки проти легеневих та/або серцевих нематод з щомісячними інтервалами. Рекомендується продовжувати профілактику дирофіляріозу принаймні до 1 місяця після останнього контакту з комарами.

Протипоказання. Не застосовувати при підвищеній чутливості до діючих або допоміжних речовин.

Застереження. Кліщі і блохи повинні почати живитися на господареві, щоб сароланер почав на них діяти; тому не можна виключати передачу інфекційних захворювань, збудники яких передаються через паразитів. Цей ветеринарний лікарський препарат не ефективний проти дорослої стадії D. immitis. Однак випадкове введення собакам, інфікованим дорослими серцевими нематодами, не повинно створювати проблем з безпекою. Собаки в районах, ендемічних щодо серцевих нематод (або ті, які подорожували в ендемічні райони), можуть бути заражені дорослими серцевими нематодами. Підтримка ефективності макроциклічних лактонів має вирішальне значення для боротьби з Dirofilaria immitis. Щоб звести до мінімуму ризик селективної резистентності, рекомендується перевіряти собак як на наявність циркулюючих антигенів, так і на наявність мікрофілярій у крові на початку кожного сезону профілактичного лікування. Лікувати слід тільки негативних тварин.

Стійкість паразитів до будь-якого конкретного класу паразитицидів може розвинутися після частого або багаторазового використання продукту цього класу. Тому використання даного препарату повинно ґрунтуватися на оцінці кожного окремого випадку та на місцевій епідеміологічній інформації про поточну сприйнятливість цільових видів, щоб обмежити можливість майбутньої селективної резистентності.

Особливі запобіжні заходи при застосуванні у тварин. Лікування цуценят у віці менше 8 тижнів і / або собак з масою тіла менше ніж 1,25 кг повинно базуватися на оцінці користі і ризику ветеринарним лікарем. Препарат добре переносився собаками з мутацією гену АВСВ1 (MDR1 -/-). Однак у таких чутливих порід (коллі, споріднені породи та інші чутливі собаки) повинна суворо дотримуватися рекомендованого дозування.

Особливі запобіжні захопи, лля осіб, які вводять ветеринарний лікарський засіб тваринам. Мити руки після контакту з продуктом. Випадкове проковтування продукту потенційно може призвести до побічних ефектів, таких як минущі збуджуючі неврологічні ознаки. Щоб запобігти доступу дітей до продукту, з блістерної упаковки слід витягувати тільки одну жувальну таблетку за один раз і тільки за необхідності. Потім блістер повинен бути повернутий у картонну коробку відразу ж після використання, коробка повинна зберігатися у недоступному для дітей місці. У разі випадкового проковтування негайно звернутися за медичною допомогою і показати лікарю листівку-вкладку до продукту або етикетку.

Застосування у період вагітності або лактації. Безпека препарату не досліджувалась щодо вагітності та лактації, або у тварин, призначених для розведення. Застосування у таких тваріш не рекомендовано.

Побічні реакції. Не відомі.

Форма випуску. Препарат випускається таблетках, які запаковані в алюмінієві блістери. Вторинне пакування — картонні коробки, що містять блістер з трьома таблетками.

Зберігання. Сухе місце за температури не вище 30 °С.

Не заморожувати!

Виймати таблетку з блістера лише безпосередньо перед використанням.

Термін придатності - 30 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСША
Лікарська формаТаблетки
ВиробникZoetis
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 280 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner