Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 2,6 до 5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

315 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111128820
Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 2,6 до 5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
315 ₴
Готово до відправкиСімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 2,6 до 5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 2,6 до 5 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

Опис. Червоно-коричневі п'ятиконичні таблетки з круглими краями. Таблетки мають з одного боку тиснену кількість сароланерів у таблетці.

Склад: 100 мг містить діючі речовини:

 • сароланер - 1,333 мг

 • моксектин - 0,027 мг

 • пірантел (як пірантел ембонат) — 16,013 мг.

Гіпромеллоза, лактози моногідрат, крохмальний гликолат натрію типу А, меглюмін, бутилгідроксітолуол (Є321), пігментна суміш 018 (E110, Є129, Є132), гідроксілюльлоза, кремнезем коллоїдний безводний, кукурудзяний крохмаль, кондитерський цукор, глюкоза рідкопа, порошок свинової печінки, гідролізований рослинний білок, жалатин пшениці, зародок пшениці, без гідрофат кальцію.

Фармакологічні властивості. ATCvet QP54AB52, антипаразітарні продукти, комбінації моксектину.

Сароланер — це акаріцид і інсектицид, що належить до групи іззолінів. Основним об'єктом дії сколананера у комах і акарід є функціональна блокада лиганд-залежних хлоридних каналів (GMK-рецептори та глуматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарід. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК і глютаматизованим іонним каналам, що призводить до збільшення нервової стимуляції і загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє більш високу функціональну здатність блокувати рецептори комах/аккарід у порівнянні з рецепторами ссавців. Сароланер не співпрацює з відомими інсектицидами, пов'язаними з нікотином чи іншими ГАМК-ергічними інсектицидами, як, наприклад, неононікотичними, фпроли, любеміцинами, авермектами та циклодиними.

На кліщів, які паразитують на тварин, після застосування цих препаратів починається 48 - годинна інвазія.

Для бліх спочатку ефективної дії ліків настає через 12-24 г після застосування і триває 5 тижнів. Блохи, які вже паразитували на тварині, гинуть через вісім годин після застосування ліків. Ветеринарне лікування вбиває нових блох на собакі до того, як вони можуть відкласти яйця, і тому воно запобігає забрудненню навколишнього середовища блохами в місцях, до яких собака має доступ.

Моксектин - це макроциклічний лактон другого покоління групи мильбеміцинів. Його основним способом дії є втручання в нервово-мискову передачу на рівні глумат-залежних хлоридних каналів і, принаймні, ГАМК (гамма-міномасляна кислота) - незалежні канали. Ця інтерференція приводить до відкриття хлоридних каналів на постсинаптичному з'єднанні, які забезпечують притік хлорід-іонів. Це призводить до паралічу й загибелі паразитів, які піддаються дії медикаментів. Моксектин активний щодо дорослих істот Taxocara canis, личинок L4 і незрілих стадій (L5) Ancylostom caninum, L4 Dirofilaria imitis і незрілих стадій (L5) Angiostrongylus vasorum.

Пірантел — сангоніст ацетилхолінового (ACh) канального рецептора (nAChR). Пірантель імітує сагонітичні ефекти ACh за рахунок високоаффінного зв'язку з підтипоспіцичними іоннофорними nAChR у нематод, не зв'язуючи при цьому з мускариновими nAChR. Після зв’язку з рецептором каналу відкривається, щоб забезпечити притоку катіонів, що призводить до деполяризації та деполяризації м’язів нематоди, що зрештою призводить до рятувального паралічу паразита і смерті. Пірантел активний щодо неспілих стадій (L5) і дорослих особин Toxocara canis, дорослих істот Ancylostom caninum, Toxascaris leonina і Uncinaria stenocephala.

У справжньому фіксованій комбінації моксектин і пірантель забезпечують додаткову антигельмінну ефективність за рахунок різних механізмів дії. Зокрема, обидва діючі речовини сприяють загальній ефективності проти шлунково-кишених нематод Ancylostoma caninum і Toxocara canis.

Сароланер легко і швидко всмоктується після перорального прийому, досягши максимальної концентрації в плазмі крові протягом 3,5 годин (максимального часу) після прийняття високої біодоступності 86,7%. Сароланер повільно виводиться з плазми крові (период напіввиведення становить приблизно 12 днів) через біліарну екскрецію і висновок з фекаліями з незначним вкладом метаболічного кліренса.

Моксектин легко і швидко всмоктується системно після прийому всередину, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові протягом 2,4 години (максимальне час) після прийому і з 66,9% біодоступності. Моксектин повільно виводиться з плазми крові (период напіввиведення становить приблизно 11 днів) через біліарну екскрецію і висновок з фекаліями з незначним вкладом метаболічного кліренса.

Пірантел ембонат погано всмоктується, і абсорболована частина має максимальний час 1,5 години і період напіврозпаду 7,7 годин. Пірантель виводиться з калом, а невелика поглинана частина виводиться в основному з сечею.

Стан собак після прийому їжі не впливає на ступінь всмоктування саролану чи моксеектину.

Застосування. Користуватися собаками, які мають змішані інвазії зовнішніх і внутрішніх паразитів, або підвищений ризик зараження. Сімпарика Тріо застосовується до тварин проти кліщів, блохів і гастроінтестинальних нематод, виявлених одночасно. Крім того, проти дирофіляріоз (Dirofilaria spp.) і ангіостронгіллеса (Angiostrongylus vasorum).

Ектопаразити

 • Для лікування іксодідозу. Препарат негайно і стійко знищує протягом 5 тижнів кліщів Ixodes spp і Rhicephalus sanguineus, а також протягом 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus.

 • Для лікування ктеноцефалізу. Препарат негайно і стійко знищує і захищає від нових уражень протягом п'яти тижнів від виду Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis.

 • Препарат може застосовуватися до складу терапевтичної стратегії лікування алергічної дерматити, викликаної блохами (FAD).

Гастроінтестинальні нематоди

Для лікування нематодами гастроінтестинальних та дихальних шляхів:

 • Toxocara canis (личинні, молоді і підліткові стадії);

 • Личинки Ancylostoma caninum L4 і L5, молоді і статево дозрілі стадії;

 • Toxascaris leonina перехідні стадії;

 • Unicinaria stenocephala статево дозрілі стадії.

Інші нематоди

 • Щоб запобігти дирофіляріозу (Dirofilaria immitis);

 • Профілактика ангіостронгілезу (Angiostrongylus vasorum) призводить до зниження рівня зараження личинками (L3) і статевозрілими стадіями.

Дозування. Препарат призначено для перорального застосування. Собака може приймати таблетку як з їжею, так і без. Цигарки Simparica Treio милуються смаком і з радістю споживають більшість собак, коли їх пропонує власник. Якщо таблетка не приймається добровільно, її можна давати з їжею або безпосередньо в рот. Таблетки не слід ділити. Препарат слід призначати в дозі 1,2-2,4 мг/кг сароланера, 0,024-0,048 мг/кг моксектину і 5-10 мг/кг пірантіла відповідно до наступної таблиці:

Маса тіла собаки (кг)

Склад таблетки

3 мг/0,06 мг/12,5 мг

Склад таблетки

6 мг/0,12 мг/25 мг

Склад таблетки

12 мг/0,24 мг/50 мг

Склад таблетки

24 мг/0,48 мг/100 мг

Склад таблетки

48 мг/0,96 мг/200 мг

Склад таблетки

72 мг/1,44 мг/300 мг

1,25-2,5

1

 

 

 

 

 

>2.5-5

 

1

 

 

 

 

>5-10

 

 

1

 

 

 

>10-20

 

 

 

1

 

 

>20-40

 

 

 

 

1

 

>40-60

 

 

 

 

 

1

>60

Відповідне поєднання таблеток

Графік лікування. Графік лікування повинен базуватися на діагнозі ветеринарного лікаря, місцевої епідеміологічної ситуації і/ або епідеміологічної ситуації в інших районах, які собака відвідала або збирається відвідати. Якщо після ув’язнення ветеринарного лікаря потребує повторного введення ліків, то наступні аналізи проходять з інтервалом у один місяць.

Препарати слід застосовувати тільки у собак, коли одночасно показано лікування тварин від кліщів / блох і шлунково-кишечних нематод. Якщо немає ризику змішаної ко-інвазії слід застосовувати паразитицид більш вузької спектра дії.

Лікування тварин при блошиних і кліщих інфазіях і шлунково-кишених нематорозах:

Ветеринарний препарат може бути використаний у складі сезонної обробки тварин від блох та кліщів (заміна лікування моноактивним блошиним та кліщем) у собак з діагностованими спірально-кишеними нематозами. Одноразове лікування ефективно для лікування шлунково-кишених нематод. Після лікування нематодних інвазій наступні роботи тварин від блох та кліщів слід продовжити моноактивним препаратом.

Профілактика дирофіляріозу та ангіостростронгіллеса:

Однократне введення також запобігає поразці легеневих нематодів (зменшена кількість недозрілих дорослих особин L5) А. vasorum і дирофіларозу (D. imitis) протягом одного місяця. Коли Сімпарика Тіро заміняє інший препарат для запобігання легеневим або серцевим нематодом, першу дозу слід вводити протягом місяця після введення останньої дози попереднього ветеринарного засобу. У ендемічних районах собаки повинні отримувати профілактику проти легеневих та/або серцевих нематод з щомісячними інтервалами. Рекомендується продовжувати запобігання дирофіляріозу принаймні до 1 місяця після останнього контакту з комарами.

Протипоказ. Не слід використовувати підвищену чутливість до діючих або допоміжних речовин.

Застереження. Кліщі й бліхи повинні почати харчуватись на господареві, щоб на них діє сароланер; тому не можна виключати передачу інфекційних хвороб, що передаються паразитами.

Цей ветеринарний препарат неефективний проти дорослої стадії D. imitis. А втім, випадкове введення собак, заражених людьми, не повинно створювати проблем з безпекою. Собаки в районах, що порівняно з серцевим нематодом (або мандрівниками в ендемічні райони), можуть бути заражені дорослими сердечними нематодами. Для боротьби з Dirofilaria immitis потрібно підтримувати ефективність макроциклічних лактонів. Щоб звести до мінімуму ризик селекції, рекомендується перевіряти собак як наявність антигенів, так і наявність мікрофілярій у крові на початку кожного сезону профілактичного лікування. Лікувати треба тільки від'ємних тварин.

Стійкість паразитів до певного класу паразитів може розвинутись після частого або частого використання продукту цього класу. Отже, кожен випадок і місцева епідеміологічна інформація про те, що цілі види вже сприйнятливі, повинні базуватися на тому, щоб обмежити можливість майбутньої селекції.

Особливо обережними для тварин. Лікування цуценят у віці менше восьми тижнів і/або собак з масою тіла менше 1,25 кілограмів повинно базуватися на оцінці користі і ризику ветеринарного лікаря. Препарат добре переносився собаками з мутацією гена АВСВ1. Однак у таких чутливих породах (коллі, споріднені породи та інші чутливі собаки) слід дотримуватися суворої дозування.

Особливо обережними є ветеринарні ліки для тварин. Мити руки після контакту з продуктом. Випадкове проковтування продукту може призвести до побічних ефектів, як - от таких, що викликають неврологічні ознаки. Щоб запобігти доступу дітей до продукту, з блістерної упаковки слід добувати лише одну жувальну таблетку за один раз і тільки тоді, коли необхідно. Потім блістер повинен бути повернений до коробки відразу після використання, коробка повинна зберігатися у недоступному для дітей місці. У випадку випадкового ковтання негайно звернутися за медичною допомогою і показати лікарю листку-вкладушк до продукту або етикетки.

Застосування під час вагітності або годування грудьми.

Безпечні ліки не дослідили щодо вагітності чи лактації чи розведення тварин. Застосування таких тварин не є рекомендацією.

Побічні реакції. Не відомі.

Форма випуску. Препарат виходить в таблетках, які упаковані в алюмінієві блистери.

Вторинна упаковка — картонні коробки, що містять блістер з трьома таблетками.

Зберігання. Сухе місце при температурі не вище 30 °С.

Не заморожувати!

Вважати таблетку з блистера тільки безпосередньо перед використанням.

Півроку придатності — 30 місяців.

Для застосування в ветеринарній медицині!

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСША
Лікарська формаТаблетки
ВиробникZoetis
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 315 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner