Кошик
756 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (67) 620-05-09
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 644-55-88
Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл, фото 2

Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл

46 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 грн

  • На складі
  • Код: 1111124635
Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл
46 
На складіМелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл
+380 (67) 620-05-09
  • +380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (67) 620-05-09
  • +380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл

Склад: 1 мл препарату містить активну речовину метоксикам — 20 мг.

Фармакологічні властивості. ATC-vet QM01AC56, нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби, мелоксикам і комбінації. Препарат належить до нестероїдних протизапальних лікарських засобів класу оксидиків, є селективним інгібітором ЦОГ-2. Виявляє протизапальну, анальгезувальну та жарознижувальну властивості. Механізм дії пов'язаний зі зниженням біосинтезу простагландінів унаслідок пригнічення ферментативної активності ЦОГ-2, яка бере участь у синтезі простагландінів у вогнищі запалення; несуттєво впливає на ЦОГ-1, що знижує ризик розвитку побічної дії.
Відносна біодоступність становить майже 100%. Після внутрішньом'язового введення препарату в дозі 5 мг максимальна концентрація (Сmax) становить 1,2 мкг/мл і досягається впродовж приблизно 60 хв. Мелоксикам добре зв'язується білками плазми, особливо з альбуміном (99%). Проникає в синовіальну рідину, концентрація в синовіальній рідині становить приблизно 50% концентрації в плазмі. Об'єм розподілу (Vd) низький, у середньому становить 11 л.

Мелоксикам майже повністю метаболізується в печінці з утворенням 4 неактивних похідних. Основний метаболіт, 5'-карбоксимелексикам (60% від величини дози), утворюється через окиснення проміжного метаболіту 5'-гідрокси-метилбоксикама, який також екскретиується, але в менших кількостях (9% від величини дози).
Виводиться рівною мірою з калом і сечею, переважно у формі метаболітів. У незмінному вигляді з калом виводиться менш ніж 5% від величини добової дози, у сечі в незмінному вигляді препарат виявляється тільки в слідових кількостях. Середній період напіввиведення (Т1⁄2) становить 20 год. Плазмовий кліренс у середньому становить 8 мл/хв. Мелоксикам демонструє лінійну фармакокінетику в дозах 7,5-15 мг у разі внутрішньом'язового введення. Печиво або ниркова недостатність середньої важкості істотно не впливає на фармакокінетику мелоксикаму.

Застосування. Використовують як протизапальний і анагетичний лікарський засіб

Крупному рогатому скоту у разі діареї в поєднанні з регідраційною терапією, гострих респіраторних інфекцій, гнійно-каталального маститу в комплексі з відповідною антибактеріальною терапією, а також у разі запальних процесів опорно-рухового апарату.

Свиняч у разі порушень функцій опорно-рухового апарату, пов'язаних із запальним процесом неінфекційної етіології, під час терапії післяпологового сепсису та синдрому мастит-метрит-агактия в комплексі з відповідними антибактеріальними препаратами.

Лошадям у разі хронічних і гострих хвороб опорно-рухового апарату та кольок як протизапальний і анагетичний засіб.

Собакам і кішкам у разі гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються сильним болем і запаленням (переломи, травматичні артропатії, розтягування зв'язок і сухожиль, остеоартрити, хронічні дегенеративні захворювання суглобів і ін.), а також для зниження післяопераційного болю у разі гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату.

Дозування. Застосовують:

Крупному рогатому скоту внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,5 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин;

Свиняч внутрішньом'язово в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,4 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин.

Лошадям застосовують препарат внутрішньом'яно та внутрішньовенно в дозі 3,0 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,6 мг мелооксиду на 1 кг маси тіла тварин. За показаннями ветеринарного лікаря можливе повторне введення препарату через 24 години.

Собакам: одноразова підшкірна або внутрішньовенна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин. Для подальшого лікування рекомендується використовувати суспензію або таблетки.

Кішкам: одноразова підшкірна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин. У разі потреби повторити, але не частіше 2-3 рази на тиждень.

Для зручності застосування та дозування препарату для дрібних тварин доцільно його розвести стерильним розчинником (вода для ін'єкцій) у співвідношенні 1:10.
Під час застосування препарату у тварин на місці введення можливе утворення припухлості, яка поступово проходить.

Протипоказання. Забороняється застосування препарату телятам, які не досягли тижневого віку, лошатам, які не досягли 6-тижневого віку, лошатим або лактувальним кобилом, тваринам із виразками печінки, серцево-судинної системи, порушеннями функції нирок і геморагічних проявів, у разі підвищеної чутливості до активної речовини. Забороняється одночасно застосування лікарського препарату з глюкокортикостероїдами, іншими нестероїдними протизапальними препаратами, а також антикоагулянтами.

Застереження. Забій тварин на м'ясо можна не раніше, ніж за 5 діб після останнього застосування препарату. Молоко можна використовувати в їжу через 3 доби після застосування препарату. М'ясо тварин, вимушенобитих до закінчення вказаного терміну, може бути використане в корм пушним звірам.

Форма випуску. Стерильний розчин розфасований по 10, 50, 100 мл у герметично закриті скляні флакони, закупорені гумовими пробками та закочені алюмінієвими ковпачками

Зберігання. У закритому пакованні виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 10 °C до 25C.

Термін придатності — 3 роки від дати виготовлення. Після першого відкривання флакона — не більш ніж 28 діб.

Виробник: Укрзооветпромпостач (Украина).

Характеристики
Основні атрибути
Виробник Укрзооветпромпостач
Країна виробникУкраїна
Користувальницькі характеристики
Вид тваринВелика рогата худоба (ВРХ), Свині, Коні, Вівці, Кози, Собаки, Кішки, Кури, Індики
Лікарська формаРозчин
Обсяг50 мл
Інформація для замовлення
  • Ціна: 46 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner