Кошик
1011 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88
Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл, фото 2

Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл

46 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 грн

  • Готово до відправки
  • Код: 1111124635
Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл
46 ₴
Готово до відправкиМелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мелоксивет протизапальний та анагетичний засіб для ін'єкцій, 10 мл

Склад: 1 мл препарату містить активну речовину метоксикам — 20 мг.

Фармакологічні властивості. ATC-vet QM01AC56, нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби, мелоксикам і комбінації. Препарат належить до нестероїдних протизапальних лікарських засобів класу оксидиків, є селективним інгібітором ЦОГ-2. Виявляє протизапальну, анальгезувальну та жарознижувальну властивості. Механізм дії пов'язаний зі зниженням біосинтезу простагландінів унаслідок пригнічення ферментативної активності ЦОГ-2, яка бере участь у синтезі простагландінів у вогнищі запалення; несуттєво впливає на ЦОГ-1, що знижує ризик розвитку побічної дії.
Відносна біодоступність становить майже 100%. Після внутрішньом'язового введення препарату в дозі 5 мг максимальна концентрація (Сmax) становить 1,2 мкг/мл і досягається впродовж приблизно 60 хв. Мелоксикам добре зв'язується білками плазми, особливо з альбуміном (99%). Проникає в синовіальну рідину, концентрація в синовіальній рідині становить приблизно 50% концентрації в плазмі. Об'єм розподілу (Vd) низький, у середньому становить 11 л.

Мелоксикам майже повністю метаболізується в печінці з утворенням 4 неактивних похідних. Основний метаболіт, 5'-карбоксимелексикам (60% від величини дози), утворюється через окиснення проміжного метаболіту 5'-гідрокси-метилбоксикама, який також екскретиується, але в менших кількостях (9% від величини дози).
Виводиться рівною мірою з калом і сечею, переважно у формі метаболітів. У незмінному вигляді з калом виводиться менш ніж 5% від величини добової дози, у сечі в незмінному вигляді препарат виявляється тільки в слідових кількостях. Середній період напіввиведення (Т1⁄2) становить 20 год. Плазмовий кліренс у середньому становить 8 мл/хв. Мелоксикам демонструє лінійну фармакокінетику в дозах 7,5-15 мг у разі внутрішньом'язового введення. Печиво або ниркова недостатність середньої важкості істотно не впливає на фармакокінетику мелоксикаму.

Застосування. Використовують як протизапальний і анагетичний лікарський засіб

Крупному рогатому скоту у разі діареї в поєднанні з регідраційною терапією, гострих респіраторних інфекцій, гнійно-каталального маститу в комплексі з відповідною антибактеріальною терапією, а також у разі запальних процесів опорно-рухового апарату.

Свиняч у разі порушень функцій опорно-рухового апарату, пов'язаних із запальним процесом неінфекційної етіології, під час терапії післяпологового сепсису та синдрому мастит-метрит-агактия в комплексі з відповідними антибактеріальними препаратами.

Лошадям у разі хронічних і гострих хвороб опорно-рухового апарату та кольок як протизапальний і анагетичний засіб.

Собакам і кішкам у разі гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються сильним болем і запаленням (переломи, травматичні артропатії, розтягування зв'язок і сухожиль, остеоартрити, хронічні дегенеративні захворювання суглобів і ін.), а також для зниження післяопераційного болю у разі гострих і хронічних захворювань опорно-рухового апарату.

Дозування. Застосовують:

Крупному рогатому скоту внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно в дозі 2,5 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,5 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин;

Свиняч внутрішньом'язово в дозі 0,2 мл на 10 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,4 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин.

Лошадям застосовують препарат внутрішньом'яно та внутрішньовенно в дозі 3,0 мл на 100 кг маси тіла тварин, що відповідає 0,6 мг мелооксиду на 1 кг маси тіла тварин. За показаннями ветеринарного лікаря можливе повторне введення препарату через 24 години.

Собакам: одноразова підшкірна або внутрішньовенна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин. Для подальшого лікування рекомендується використовувати суспензію або таблетки.

Кішкам: одноразова підшкірна ін'єкція в дозі 0,2 мг мелооксидуму на 1 кг маси тіла тварин. У разі потреби повторити, але не частіше 2-3 рази на тиждень.

Для зручності застосування та дозування препарату для дрібних тварин доцільно його розвести стерильним розчинником (вода для ін'єкцій) у співвідношенні 1:10.
Під час застосування препарату у тварин на місці введення можливе утворення припухлості, яка поступово проходить.

Протипоказання. Забороняється застосування препарату телятам, які не досягли тижневого віку, лошатам, які не досягли 6-тижневого віку, лошатим або лактувальним кобилом, тваринам із виразками печінки, серцево-судинної системи, порушеннями функції нирок і геморагічних проявів, у разі підвищеної чутливості до активної речовини. Забороняється одночасно застосування лікарського препарату з глюкокортикостероїдами, іншими нестероїдними протизапальними препаратами, а також антикоагулянтами.

Застереження. Забій тварин на м'ясо можна не раніше, ніж за 5 діб після останнього застосування препарату. Молоко можна використовувати в їжу через 3 доби після застосування препарату. М'ясо тварин, вимушенобитих до закінчення вказаного терміну, може бути використане в корм пушним звірам.

Форма випуску. Стерильний розчин розфасований по 10, 50, 100 мл у герметично закриті скляні флакони, закупорені гумовими пробками та закочені алюмінієвими ковпачками

Зберігання. У закритому пакованні виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, за температури від 10 °C до 25C.

Термін придатності — 3 роки від дати виготовлення. Після першого відкривання флакона — не більш ніж 28 діб.

Виробник: Укрзооветпромпостач (Украина).

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникУкрзооветпромпостач
Країна виробникУкраїна
Користувальницькі характеристики
Вид тваринВелика рогата худоба (ВРХ), Свині, Коні, Вівці, Кози, Собаки, Кішки, Кури, Індики
Лікарська формаРозчин
Обсяг50 мл
Інформація для замовлення
  • Ціна: 46 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner