Кошик
999 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Селафорт Selafort Спот-он для котів вагою 7,6-10 кг краплі на холку, 60 мг/1 мл

198 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111128665
Селафорт Selafort Спот-он для котів вагою 7,6-10 кг краплі на холку, 60 мг/1 мл
198 ₴
Готово до відправкиСелафорт Selafort Спот-он для котів вагою 7,6-10 кг краплі на холку, 60 мг/1 мл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Селафорт Selafort Спот-он для котів вагою 7,6-10 кг краплі на холку, 60 мг/1 мл

Інсекто-акарицидні краплі широкого спектра дії для одночасного оброблення дорослих кішок від зовнішніх і внутрішніх паразитів.

Показання:

 • від бліх, вошей, волосоїдів
 • кишкових і серцевих гельмінтів
 • вушних і коросоткових кліщів

 Підходить:

 • Тваринним «з характером», яким важко дати таблетку від глистів.
 • Кошенятам і цуценям для оброблення від основних паразитів однією піпеткою.
 • Гуляючим кішкам і тваринам у вихованцях (групи ризику) — для запобігання повторним інфекціям основними паразитами впродовж 30 днів.
 • Тваринам із симптомом свербіння, які лускаються через невияснену причину.

 Ключові особливості:

 • Можна застосовувати кошенятам і цуценятам із 6-тижневого віку.
 • Унікальне дозування для великих котів.
 • Дозволено до застосування навіть інвазованими дорослими дирофіляріями тваринам.
 • Не залишає слідів на шерсті тварини.
 • Колір ковпачків відповідає кольору паковання.
 • Мити із шампунем можна вже за 2 години після оброблення.
 • Контактувати з дітьми можна вже за 2 години після оброблення.

Торгове найменування лікарського препарату: Селафорт (Selafort).

Міжнародне непатентоване найменування: селамектин.

Селамектин має широкий спектр системного немато-цидного, інсектицидного й акарицидного впливу, активний проти нематод, комах і саркопоїдних кліщів, що паразитують у собак і кішок, маючи ларвіцидні та овацидні властивості, перериває цикл розвитку комах.

Лікарська форма: розчин для зовнішнього застосування. Селафорт для кішок у формі 6% розчину як активну речовину містить селамектин 60 мг/мл і допоміжні речовини: ізопропіловий спирт, бутилгідрокситолуол, диметилсульфоксид.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою прозорий розчин від безбарвного до жовтого кольору або від безбарвного до коричневого, або від безбарвного до коричнево-жовтого, або від безбарвного до жовто-зеленого кольору.

Термін придатності лікарського препарату у разі дотримання умов зберігання — 2 роки від дати виробництва.

Забороняється застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Піпетки пакують по 1 штук у блістер, який поміщають разом з інструкцією із застосування в картонні коробки. Колір коробки та ковпачків піпеток у цій коробці однакові.

Препарат зберігають в закритому пакованні виробника, у захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів і кормів, далеко від нагрівальних приладів і відкритого вогню за температури від 0 °C до 25 °C. Зберігати піпетки в оригінальному пакованні до використання. Треба зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Відпускається без рецепта ветеринарного лікаря.

 Фармакологічні властивості. Селафорт належить до протипаразитарних лікарських препаратів групи макроциклічних лактонів.

Активна речовина препарату — селамектин має широкий спектр системного немато-цидного, інсектицидного й акарицидного впливу, активний проти нематод, комах і саркопоїдних кліщів, що паразитують у собак і кішок, маючи ларвіцидні та овацидні властивості, перериває цикл розвитку комах.

Фармакокінетичні властивості препарату забезпечують гарне всмоктування селамектина з місця нанесення, тривале підтримання терапевтичних концентрацій в органах і тканинах тварини, що забезпечує знищення паразитів і захист тварин від реінвазії впродовж місяця.

Механізм дії селамектину полягає в його здатності зв'язуватися з рецепторами клітин (м'язової та нервової тканини) паразитів, підвищувати проникність мембран для іонів хлору, що викликає блокаду провідності нервових і м'язових клітин у нематод, комах, кліщів і призводить до паралічу та загибелі паразитів. З огляду на те, що в ссавців рецептори, чутливі до селамектину, локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, отруєння собак і кішок малоймовірно.

Селафорт за ступенем впливу на організм належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не має місцево-подразнювальних, резорбтивно-токсичних і сенсибілізувальних дій, добре переноситься кішками та собаками різних порід, включно з коллями та спорідненими породи собак.

Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування. Селафорт призначають кішкам із лікувальною та профілактичною метою у разі ентомозів, викликаних блохами, вшами та вологоїдами, отодектозу, саркоптозу, анкілостомозу та токсокарозу, а також для профілактики дирофіляріозу.

Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (зокрема і в анамнезі). Селафорт не треба наносити на вологу та/або пошкоджену шкіру.

Під час роботи із Селафортом треба дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених під час роботи з лікарськими препаратами. Під час роботи не дозволено курити, попити та вживати їжу. Після закінчення роботи треба ретельно вимити руки теплою водою з милом.
Не треба підпускати тварину до маленьких дітей, а також прасувати місце оброблення впродовж 2 годин після нанесення препарату.
У разі випадкового потрапляння лікарського препарату на шкіру та слизові оболонки його треба негайно видалити тампоном і потім змити великою кількістю проточної води.
Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату треба уникати прямого контакту із Селафортом. У разі прояву алергічної реакції або випадкового потрапляння препарату в організм людини треба негайно звернутися до медичного закладу (з собою мати інструкцію із застосування препарату та етикетку).

Вагітним і лактувальним самицям за потреби Селафорт застосовують після консультації з ветеринарним лікарем.

Селафорт не треба застосовувати цуценятам і кошенятам молодшого 6-тижневого віку.

Застосовують кішкам через одноразове нанесення на суху неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різного фасування. Перед застосуванням препарату піпетку виймають із блістера і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок із тим, щоб проткнути носик піпетки, потім ковпачок знімають і, розсунувши шерсть між лопатками біля основи шиї, вичавлюють вміст піпетки, безпосередньо на шкіру тварини. Дозу препарату (об'єм піпетки) вибирають, з огляду на вид і масу тварини:

Кішки (кг)

Колір ковпачка піпетки

Селамектин (мг)

Концентрація
(мг/мл)

Об'єм піпетки (мл)

≤2,5

рожевий

15

60

0,25

2,6-7,5

бірюзовий

45

60

0,75

7,6-10,0

сіро-коричневий

60

60

1,0

>10

 -

комбінація піпеток
відповідного об'єму*

-

комбінація піпеток
відповідного об'єму*

* наприклад, для кішки масою від 10,1 до 12,5 кг застосовують одночасно 2 піпетки з 6% розчином: одну з рожевим (0,25 мл) й одну із сіро-коричневим (1,0 мл) ковпачками.

Для знищення бліх (Ctenocefalides spp.) Селафорт застосовують кішкам одноразово, для запобігання повторній інвазії — один раз на місяць упродовж усього сезону найбільшої активності комах.

Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis, Селафорт застосовують тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника — москітів і комарів, і закінчують не раніше ніж за місяць після завершення їхнього літа. Селафорт не знищує статевозрілих D.immitis, але знижує кількість мікрофілярій, що циркулюють, і личинок дирофілярій, і може застосовуватися навіть інвазованим тваринам.

Під час заміни хімієтерапевтичних засобів у програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між застосуванням Селафорту й раніше використовуваним лікарським засобом має скласти не менш ніж один місяць.

Для лікування кішок у разі отодектозу (вушної корости), викликаному O.cynotis, Селафорт застосовують одноразово. У період лікування рекомендується проводити очищення слухового проходу від ексудату та ступ'їв, а у випадках ускладнення отодектозу бактеріальним отитом призначати протимікробні та протизапальні засоби.

За потреби курс лікування повторюють через 1 місяць.

Для дегельмінтизації кішок у разі токсокорозу, викликаного Toxocara cati, Toxocara canis, анкілостомозу, викликаному Ancylostoma tubaeformae, препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, для профілактики — щомісяця.

Час, необхідний для повного всмоктування Селафорта, становить приблизно тридцять хвилин. Після закінчення двох годин, у разі потреби, тварину можна мити навіть із застосуванням шампуню, ефективність лікарського препарату водночас не знижується.

У разі застосування лікарського препарату відповідно до справжньої інструкції побічних явищ і ускладнень зазвичай не зазначається. У рідкісних випадках у кішок у місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікувальних засобів.

Під час передозування препарат у тварини може спостерігатися надлишкове слиновиділення, м'язове тремтіння, блювання. У цьому разі препарат змивають водою з мийним засобом, тварині призначають антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.

Селафорт не треба застосовувати одночасно з іншими протипаразитарними препаратами групи макроциклічних лактонів, у зв'язку з можливим взаємним посиленням їх токсичності.

Особливостей дії під час першого застосування й скасування препарату не виявлено.

Під час оброблення тварин треба дотримуватися рекомендованих інструкцією інтервалів. У разі пропуску чергової обробки, застосування препарату треба відновити якнайшвидше, у тій самій дозі за тією ж схемою.

Селафорт не предназначен для застосування продуктивним тваринам.

Кількість в пакованні: 1 пипетка х 1 мл.

Характеристики
Основні атрибути
Лікарська формаКраплі
ВиробникKRKA
Вид тваринКішки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 198 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner