Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 40,1 до 60 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

445 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111128733
Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 40,1 до 60 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
445 ₴
Готово до відправкиСімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 40,1 до 60 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Сімпаріка Тріо Simparica Trio для собак вагою від 40,1 до 60 кг захист від бліх та кліщів, 1 пігулка

Опис. Червонувато-коричневі п'ятиконечні таблетки із заокругленими краями. Таблетки мають з одного боку тиснення, що вказує кількість сароланера в таблетці.

Склад: 100 мг містить активні речовини:

 • сароланер — 1,333 мг

 • моксидектин — 0,027 мг

 • пірантел (як пірантел ембонат) — 16,013 мг.

Допоміжні речовини: гіпромелоза, лактози моногідрат, крохмальний гліколат натрію типу А, меглюмін, бутилгідрокситолуол (Е321), пігментна суміш 018 (E110, Е129, Е132), гідроксипропілюлюлоза, кремнезем колоїдний безводний, кукурудзяний крохмаль, кондитерський цукор, глюкоза рідка, порошок свинячої печінки, гідролізований рослинний білок, желатин, зародки пшениці, безводний гідрофосфат кальцію.

Фармакологічні властивості. ATCvet QP54AB52, антипаразитарні продукти, комбінації моксидектину.

Сароланер — це акарицид і інсектицид, що належить до групи ізоказолину. Основним об'єктом дії сороланера в комах і акарид є функціональна блокада ліганд-залежних хлоридних каналів (ГАМК-рецептори та глутаматні рецептори). Сароланер блокує ГАМК- і глутамат-залежні хлоридні канали в центральній нервовій системі комах і акарид. Порушення сароланером роботи цих рецепторів запобігає поглинанню іонів хлору ГАМК- і глютаматзалезимовими іонними каналами, що призводить до збільшення нервової стимуляції й загибелі цільового паразита. Сароланер демонструє вищу функціональну здатність блокувати рецептори комах/аккарид, порівнюючи з рецепторами ссавців. Сароланер не взаємодіє з відомими інсектицидними ділянками зв'язування нікотинових або інших ГАМК-ергічних інсектицидів, як-от неонікотиноїди, фіпроли, мілбеміцину, авермектини та циклодену.

Після застосування препарату смертельна дія на кліщів, що паразитують на тварині та нові інвазії починається впродовж 48 годин.

Для бліх початок ефективної дії препарату настає через 12-24 год після застосування та триває 5 тижнів. Блохи, що вже паразитували на тварині, гинуть через 8 годин після застосування препарату. Ветеринарний лікарський засіб вбиває нових бліх на собаці до того, як вони можуть відкласти яйця, і тому він запобігає забрудненню довкілля бліхами в місцях, до яких собака має доступ.

Моксидектин — це макроциклічний лактон другого покоління групи мильбемінів. Його основним способом дії є втручання в нервово-м'язове передавання на рівні глутамат-залежних хлоридних каналів і, меншою мірою, ГАМК (гамма-аміномасляна кислота) — незалежних каналів. Ця інтерференція призводить до відкриття хлоридних каналів на постсинаптичному з'єднанні, що забезпечують приплив хлорид-іонів. Це призводить до паралічу та загибелі паразитів, що зазнали впливу препарату. Моксидектин активний щодо дорослих особин Toxocara canis, личинок L4 і незрілих стадій (L5) Ancylostoma caninum, L4 Dirofilaria immitis і незрілих стадій (L5) Angiostrongylus vasorum.

Пірантел — гоніст нікотинового ацетилхолінового (ACh) канального рецептора (nAChR). Пірантел імітує діагоналістичні ефекти ACh завдяки високоаффінному зв'язанню з підтипоспецифічними іонофорними nAChR у нематод, не зв'язуючись водночас із мускариновими nAChR. Після зв'язування з рецептором канал відкривається, щоб забезпечити приплив катіонів, що призводить до деполярізації та збудливого впливу на м'язи нематоди, що в кінцевому підсумку призводить до спастичного паралічу паразита та смерті. Пірантел активний щодо незрілих стадій (L5) і дорослих особин Toxocara canis, дорослих особин Ancylostoma caninum, Toxascaris leonina та Uncinaria stenocephala.

У цій фіксованій комбінації моксидектин і пірантел забезпечують додаткову антигельмінтну ефективність завдяки різним механізмам дії. Зокрема, обидві активні речовини сприяють загальній ефективності проти шлунково-кишкових нематод Ancylostoma caninum і Toxocara canis.

Сароланер легко та швидко всмоктується після перорального приймання, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові впродовж 3,5 години (максимальний час) після приймання з високою біодоступністю 86,7%. Сароланер повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 12 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з невеликим вкладом метаболічного кліренса.

Моксидектин легко та швидко всмоктується системно після приймання всередину, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові впродовж 2,4 години (максимальний час) після приймання та з 66,9% біодоступністю. Моксидектин повільно виводиться з плазми крові (період напіввиведення становить приблизно 11 днів) через біліарну екскрецію та виведення з фекаліями з невеликим вкладом метаболічного кліренса.

Пірантел ембонат погано всмоктується, й абсорболована частина має максимальний час 1,5 години та період напіврозпаду 7,7 години. Пірантел виводиться з калом, а невелика поглинана частина виводиться переважно з сечею.

Стан собак після приймання їжі не впливає на ступінь всмоктування сароланера та моксидектину.

Застосування. Застосовувати собакам, які мають змішані інвазії зовнішніх і внутрішніх паразитів, або підвищений ризик щодо зараження. Симпарика Тріо застосовується тваринам проти кліщів, бліх і гастроінтестинальних нематод, виявлених одночасно. Також препарат застосовують для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria spp.) та ангіостронгіллезу (Angiostrongylus vasorum).

Ектопаразити

 • Для лікування іксодідозу. Препарат негайно та стійко знищує впродовж 5 тижнів кліщів Ixodes sp і Rhipicphalus sanguineus, а також упродовж 4 тижнів проти Dermacentor reticulatus.

 • Для лікування ктеноцефалізу. Препарат негайно та стійко знищує й захищає від нових уражень упродовж 5 тижнів від типу Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis.

 • Препарат може застосовуватися в складі терапевтичної стратегії для лікування алергічного дерматиту, викликаного блохами (FAD).

Гастроінтестинальні нематоди

Для лікування у разі ураження нематодами гастроінтестинальних і дихальних шляхів:

 • Toxocara canis (личинні, молоді та статевозрілі стадії);

 • Личинки Ancylostoma caninum L4 і L5, молоді та статевозрілі стадії;

 • Toxascaris leonina статевозрілі стадії;

 • Uncinaria stenocephala статевозрілі стадії.

Інші нематоди

 • Для профілактики дирофіляріозу (Dirofilaria immitis);

 • Для профілактики ангіостронгіллезу (Angiostrongylus vasorum) способом зниження рівня зараження личинками (L3) і статевозрілими стадіями.

Дозування. Препарат призначений для перорального застосування. Собака може приймати таблетку як із їжею, так і без. Таблетки Simparica Trio приємні на смак і охоче споживаються більшістю собак, коли їх пропонує власник. Якщо таблетка не приймається собакою охоче, її можна давати з їжею або безпосередньо до рота. Таблетки не треба ділити. Препарат треба призначати в дозі 1,2-2,4 мг/кг сароланера, 0,024-0,048 мг/кг моксидектину та 5-10 мг/кг пірантолу відповідно до такої таблиці:

Маса тіла собаки (кг)

Склад таблетки

3 мг/0,06 мг/12,5 мг

Склад таблетки

6 мг/0,12 мг/25 мг

Склад таблетки

12 мг/0,24 мг/50 мг

Склад таблетки

24 мг/0,48 мг/100 мг

Склад таблетки

48 мг/0,96 мг/200 мг

Склад таблетки

72 мг/1,44 мг/300 мг

1,25-2,5

1

 

 

 

 

 

>2.5-5

 

1

 

 

 

 

>5-10

 

 

1

 

 

 

>10-20

 

 

 

1

 

 

>20-40

 

 

 

 

1

 

>40-60

 

 

 

 

 

1

>60

Відповідне поєднання таблеток

Графік лікування. Графік лікування має ґрунтуватися на діагнозі ветеринарного лікаря, місцевої епідеміологічної ситуації та/або епідеміологічної ситуації в інших районах, які собакаочка або збирається відвідати. Якщо на підставі виведення ветеринарного лікаря потрібне повторне введення препарату, всі наступні обробки проводяться з інтервалом не менш ніж 1 місяць.

Препарат треба застосовувати тільки в собак, коли одночасно показано лікування тварини від кліщів/бліх і шлунково-кишкових нематод. Якщо немає ризику змішаної коінвазії, треба застосовувати паразитицид більш вузького спектра дії.

Лікування тварин у разі блошиних і кліщевих інвазій і шлунково-кишкових нематодозів:

Ветеринарний препарат може бути використаний у складі сезонного оброблення тварин від бліх і кліщів (заміна лікування моноактивним блошиним і кліщовим препаратом) у собак із діагностованими супутніми шлунково-кишковими нематодозами. Одноразове лікування ефективне для лікування шлунково-кишкових нематод. Після лікування нематодних інвазій наступні оброблення тварини від бліх і кліщів треба продовжити моноактивним препаратом.

Профілактика дирофіляріозу й ангіостронгіллезу:

Одноразове введення також запобігає поразці дихальними нематодами (знижуючи кількість незрілих дорослих особин (L5) А. vasorum) і дирофілорозу (D. immitis) упродовж одного місяця. Коли Симпарика Тіро замінює інший препарат для профілактики легеневих або серцевих нематод, першу дозу треба вводити впродовж місяця після введення останньої дози попереднього ветеринарного засобу. В ендемічних районах собаки мають отримувати профілактичні оброблення проти легеневих і/або серцевих нематод із щомісячними інтервалами. Рекомендується продовжувати профілактику дирофіляріозу, принаймні до 1 місяця після останнього контакту з комарами.

Протипоказання. Не застосовувати у разі підвищеної чутливості до активних або допоміжних речовин.

Застереження. Кліщі та бліхи мають почати харчуватися на господарі, щоб сароланер почав на них діяти; тому не можна унеможливлювати передавання інфекційних захворювань, збудники яких передаються через паразитів.

Цей ветеринарний препарат не ефективний проти дорослої стадії D. immitis. Однак випадкове введення собакам, інфікованим дорослими серцевими нематодами, не має створювати проблем із безпекою. Собаки в районах, ендемічні щодо серцевих нематод (або подорожні в ендемічні райони), можуть бути заражені дорослими серцевими нематодами. Підтримка ефективності макроциклічних лактонів має вирішальне значення для боротьби з Dirofilaria immitis. Щоб мінімізувати ризик селективної резистентності, рекомендується перевіряти собак як на наявність циркулювальних антигенів, так і наявність мікрофілярій у крові на початку кожного сезону профілактичного лікування. Лікувати треба тільки негативних тварин.

Стійкість паразитів до будь-якого конкретного класу паразитицидів може розвинутися після частого або багаторазового використання продукту цього класу. Тому використання цього препарату має ґрунтуватися на оцінці кожного приватного випадку та місцевій епідеміологічній інформації про поточну сприйнятливість цільових видів, щоб обмежити можливість майбутньої селективної резистентності.

Особливі запобіжні заходи під час застосування у тварин. Лікування цуценят віком менш ніж 8 тижнів і/або собак з масою тіла менш ніж 1,25 кг має базуватися на оцінці користі та ризику ветеринарним лікарем. Препарат добре переносився собаками з мутацією гена АВСВ1 (MDR1-/-). Однак у таких чутливих порід (коллі, споріднені породи та інші чутливі собаки) має строго дотримуватися рекомендованого дозування.

Особливі запобіжні заходи для осіб, які вводять ветеринарний лікарський засіб тваринам. Мити руки після контакту з продуктом. Випадкове проковтування продукту може призвести до побічних ефектів, як-от завершальні неврологічні ознаки. Щоб запобігти доступу дітей до продукту, з блістерного паковання треба витягувати тільки одну жувальну таблетку за один раз і тільки за потреби. Потім блістер має бути повернений у картонну коробку відразу після використання, коробка має зберігатися в недоступному для дітей місці. У разі випадкового ковтання негайно звернутися по медичну допомогу та показати лікарю листку-вкладиш до продукту або етикетки.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Безпека препарату не досліджувалася щодо вагітності та лактації або у тварин, призначених для розведення. Застосування в таких тварин не рекомендоване.

Побічні реакції. Не відомі.

Форма випуску. Препарат випускається в таблетках, які упаковані в алюмінієві блістери.

Вторинне паковання — картонні коробки, що містять блістер із трьома таблетками.

Зберігання. Сухе місце за температури не вище ніж 30 °C.

Не заморожувати!

Виймати таблетку з блістера тільки безпосередньо перед використанням.

Термін придатності — 30 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСША
Лікарська формаТаблетки
ВиробникZoetis
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 445 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner