Кошик
907 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Мілпразон 12,5мг/125 мг Milprazon для собак більше 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

124 

  • Готово до відправки
  • Код: 1111123161
Мілпразон 12,5мг/125 мг Milprazon для собак більше 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
124 
Готово до відправкиМілпразон 12,5мг/125 мг Milprazon для собак більше 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мілпразон 12,5мг/125 мг Milprazon для собак більше 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

Торгове найменування лікарського препарату: Милпразон таблетки для собак (Milprazon® tablets for dogs). Міжнародна непатентована назва: мильбемицина оксим, празиквантел.

Лікарська форма: таблетки для орального застосування. Милпразон таблетки для собак в якості діючих речовин містять мильбемицина оксим і празиквантел.

Випускають препарат у двох модифікаціях: для маленьких цуценят і собак вагою до 5 кг, що містять в 1 таблетці: мильбемицина оксим - 2,5 мг, празиквантел - 25 мг допоміжні речовини: микрокристаллическую целюлозу - 23,08 мг, моногідрат лактози - 39,10 мг, 4 мг повідон, кроскармеллозы натрій - 10 мг, кремній колоїдний безводний - 1,52 мг, магнію стеарат - 2,40 мг, м'ясної ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022) - 18 мг, сухі дріжджі - 6,40 мг; для собак вагою більше 5 кг, що містять в 1 таблетці: мильбемицина оксим - 12,5 мг, празиквантел - 125 мг допоміжні речовини: микрокристаллическую целюлозу - 115,40 мг, моногідрат лактози - 195,50 мг повідон - 20 мг, кроскармеллозы натрій - 50 мг, кремній колоїдний безводний -7,60 мг, магнію стеарат - 12 мг, м'ясної ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022) - 90 мг, сухі дріжджі - 32 мг. За зовнішнім виглядом Милпразон таблетки в модифікації для маленьких цуценят і собак вагою до 5 кг являють собою овальні, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями та рискою на одному боці; а в модифікації для собак вагою більше 5 кг - круглі, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями.

Препарат випускають розфасованим по 2 і 4 таблетки у блістери упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією по застосуванню.

Зберігають препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 5°С до 25°С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва. Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки. Забороняється використання лікарського препарату після закінчення терміну придатності. Милпразон таблетки для собак слід зберігати в місцях, недоступних для дітей. Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Фармакологічні властивості. Милпразон таблетки для собак відносяться до групи комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів нематодоцидного і цестодоцидного дії. Вхідні до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельмінтного дії. Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis.Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді. Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Са2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові собак досягається через 1-4 години. З'єднання піддається швидкої і практично повною біотрансформації в печінці. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму протягом 2 діб в основному з сечею. Милпразон таблетки для собак за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться собаками різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Порядок застосування. Милпразон таблетки для собак призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематодо-цестодозных інвазіях, спричинених гельмінтами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum. Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.; нематоди - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок та печінки. Не підлягають дегельмінтизації виснажені та хворі на інфекційні хвороби тварини. Препарат Не слід застосовувати цуценятам віком 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Дегельмінтизацію кормових та вагітних сук, цуценят породи колі, бобтейл і шелті при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря. Мілпразон таблетки для собак застосовують одноразово під час їжі з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь мови після годування в мінімальній терапевтичній дозі 0,5 мг мильбеміцину оксиму і 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини, з розрахунку: Мілпразон таблетки для собак Вага собаки , кг для маленьких цуценят і собак вагою до 5 кг (овальні таблетки з вмістом мільбеміцину оксиму - 2,5 мг і празиквантелу - 25 мг), шт для собак вагою більше 5 кг (круглі таблетки з вмістом мільбеміцину оксиму -12,5 мг і празиквантелу -125 мг), шт 0,5-1 1/2 1-5 1 5-10 2 1 10-25 1 25-50 2 50-75 3. Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, Мілпразон застосовують з лікувальною метою чотириразово з інтервалом 7 діб, з метою профілактики – кожні 4 тижні у терапевтичній дозі. Для дегельмінтизації собак при інвазії, спричиненій Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льоту комарів та москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць та останній раз на сезон через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельмінтизацією слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій. При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, парез м'язів, тремтіння та (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби, за потреби тварині призначають засоби симптоматичної терапії. Особливостей дії препарату при його першому застосуванні та відміні не виявлено. При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися термінів, що рекомендуються інструкцією. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У деяких тварин може спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання та/або діарея, у цих випадках застосування препарату припиняють та тварині призначають засоби симптоматичної терапії. Мілпразон таблетки для собак сумісні із селамектином, відомості про сумісність препарату з іншими макроциклічними лактонами відсутні. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з Мілпразоном необхідно дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Мілпразоном. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку). Порожню упаковку з-під лікарського засобу забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
ВиробникKRKA
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 124 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner