Кошик
907 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Мілпразон 2,5мг/25 мг Milprazon для маленьких собак та цуценят до 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

68 

  • Готово до відправки
  • Код: 1111123162
Мілпразон 2,5мг/25 мг Milprazon для маленьких собак та цуценят до 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
68 
Готово до відправкиМілпразон 2,5мг/25 мг Milprazon для маленьких собак та цуценят до 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мілпразон 2,5мг/25 мг Milprazon для маленьких собак та цуценят до 5 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

Торгове найменування лікарського препарату: Милпразон® таблетки для собак (Milprazon® tablets for dogs). Міжнародна непатентована назва: мильбемицина оксим, празиквантел.

Лікарська форма: таблетки для орального застосування. Милпразон таблетки для собак в якості діючих речовин містять мильбемицина оксим і празиквантел. Випускають препарат у двох модифікаціях: для маленьких цуценят і собак вагою до 5 кг, що містять в 1 таблетці: мильбемицина оксим — 2,5 мг, празиквантел — 25 мг допоміжні речовини: микрокристаллическую целюлозу — 23,08 мг, моногідрат лактози — 39,10 мг повідон — 4 мг, кроскармеллозы натрій — 10 мг, кремній колоїдний безводний — 1,52 мг, магнію стеарат — 2,40 мг, м'ясної ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022) — 18 мг, сухі дріжджі — 6,40 мг; і для собак вагою більше 5 кг, що містять в 1 таблетці: мильбемицина оксим — 12,5 мг, празиквантел — 125 мг допоміжні речовини: микрокристаллическую целюлозу — 115,40 мг, моногідрат лактози — 195,50 мг повідон — 20 мг, кроскармеллозы натрій — 50 мг, кремній колоїдний безводний — 7,60 мг, магнію стеарат — 12 мг, м'ясної ароматизатор (Aroma Meat Flavour 10022) — 90 мг, сухі дріжджі — 32 мг.

За зовнішнім виглядом Милпразон таблетки для собак у модифікації для маленьких цуценят і собак вагою до 5 кг являють собою овальні, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями та рискою на одному боці; а в модифікації для собак вагою більше 5 кг — круглі, двоопуклі таблетки зі смаком м'яса жовтувато-білого кольору з коричневими вкрапленнями.

Препарат випускають розфасованим по 2 і 4 таблетки у блістери упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією по застосуванню.

Зберігають препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 5 °С до 25 °С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника — 2 роки з дати виробництва. Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки. Забороняється використання лікарського препарату після закінчення терміну придатності. Милпразон таблетки для собак слід зберігати в місцях, недоступних для дітей. Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Фармакологічні властивості: Милпразон таблетки для собак відносяться до групи комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів нематодоцидного і цестодоцидного дії. Вхідні до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельмінтного дії. Мильбемицина оксим — макроциклический лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті собак, а також личинок Dirofilaria immitis. Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Cl-), що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді. Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові собак досягається через 1-4 години. З'єднання піддається швидкої і практично повною біотрансформації в печінці. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму протягом 2 діб в основному з сечею. Милпразон таблетки для собак за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться собаками різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Порядок застосування. Милпразон® таблетки для собак призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематодо-цестодозных інвазіях, спричинених гельмінтами наступних видів: цестоди — Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.; нематоди — Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказанням до застосування є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини. Препарат Не слід застосовувати цуценятам віком 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Дегельмінтизацію годуючих та вагітних сук, цуценят породи колі, бобтейл і шелті при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

Застосовують одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 0,5 мг мильбеміцину оксиму та 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини,   Мілпразон таблетки для собак Маса тварини для цуценят і маленьких собак вагою до 5 кг (овальні таблетки з вмістом мильбеміцину оксиму - 2,5 мг і празиквантела - 25 мг) для собак вагою більше 5 кг (5 таблеток) мг і празиквантела — 125 мг) 0,5 — 1 кг ½ таблетки - > 1 — 5 кг 1 таблетка - > 5 — 10 кг 2 таблетки 1 таблетка > 10 — 25 кг - 1 таблетка > 25 — 5 50 - 75 кг - 3 таблетки Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, Мілпразон таблетки для собак застосовують з лікувальною метою чотириразово з інтервалом 7 діб, з метою профілактики — кожні 4 тижні у терапевтичній дозі. Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 діб. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних за захворюваннями регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льоту комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць після завершення комах. Перед дегельмінтизацією, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові мікрофілярій. При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, слинотеча, парез м'язів, тремтіння (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Особливостей дії Препарату при його першому застосуванні та скасуванні не виявлено. При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися термінів, що рекомендуються інструкцією. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою. Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату згідно з цією інструкцією, як правило, не спостерігається. У деяких тварин може спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання і/або діарея, в цих випадках застосування препарату припиняють і тварині призначають засоби симптоматичної терапії. Мілпразон таблетки для собак сумісні з селамектином, відомості про сумісність препарату з іншими макроциклічними лактонами відсутні. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
ВиробникKRKA
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 68 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner