Кошик
907 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Мілпразон 16мг/40мг Milprazon для котів більше 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

108 

  • Готово до відправки
  • Код: 1111123159
Мілпразон 16мг/40мг Milprazon для котів більше 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
108 
Готово до відправкиМілпразон 16мг/40мг Milprazon для котів більше 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мілпразон 16мг/40мг Milprazon для котів більше 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

Торгове найменування лікарського препарату: Милпразон таблетки для кішок (Milprazon® tablets for cats). Міжнародна непатентована назва: мильбемицина оксим, празиквантел.

Лікарська форма: таблетки для орального застосування. Милпразон таблетки для кішок в якості діючих речовин містять мильбемицина оксим і празиквантел. Випускають препарат у двох модифікаціях: для кошенят і кішок вагою до 2 кг з вмістом мильбемицина оксима - 4 мг/табл. і празиквантелу - 10 мг/табл. та допоміжних речовин: мікрокристалічної целюлози - 32,98 мг, моногідрату лактози - 75,37 мг, повидона - 0,75 мг, кроскармеллозы натрію - 5,50 мг, кремнію колоїдного безводного - 0,90 мг, магнію стеарату - 2,50 мг, Опадрай білого - 3,20 мг, м'ясного ароматизатора - 0,40 мг, сухих дріжджів - 0,20 мг, заліза оксид жовтий Е172 - 0,20 мг; і для кішок вагою понад 2 кг з вмістом мильбемицина оксима - 16 мг/табл. і празиквантелу - 40 мг/табл. та допоміжних речовин: мікрокристалічної целюлози - 20,80 мг, моногідрату лактози - 41,50 мг, повидона - 3 мг, кроскармеллозы натрію - 7 мг, кремнію колоїдного безводного - 1,20 мг, магнію стеарату - 2,50 мг, Опадрай білого - 3,20 мг, м'ясного ароматизатора (Aroma Meat Flavour 10022) - 0,40 мг, сухих дріжджів - 0,20 мг, заліза оксиду червоний Е172 - 0,20 мг.

За зовнішнім виглядом Милпразон таблетки для кішок в модифікації для кошенят і кішок вагою до 2 кг являють собою коричнево-жовті овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті плівковою оболонкою, з рискою на одній стороні; а в модифікації для кішок вагою понад 2 кг - коричнево-червоні овальні двоопуклі таблетки зі смаком м'яса, вкриті плівковою оболонкою, з рискою на одній стороні. Препарат випускають розфасованим по 2 і 4 таблетки у блістери упаковані в картонні коробки в комплекті з інструкцією по застосуванню.

Зберігають препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 5°С до 25°С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва. Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки. Забороняється використання лікарського препарату після закінчення терміну придатності. Милпразон таблетки для кішок слід зберігати в місцях, недоступних для дітей. Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Фармакологічні властивості. Милпразон таблетки для кішок належать до групи комбінованих антигельмінтних препаратів нематодоцидного і цестодоцидного дії. Вхідні до складу препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельмінтного дії. Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в шлунково-кишковому тракті кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis. Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (СГ), що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 години, з організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення становить приблизно 13 годин. Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Са2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові кішок досягається через 1 годину, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 годин. Милпразон таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться кішок різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Порядок застосування. Милпразон таблетки для кішок призначають з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і асоціативних нематодо-цестодозных інвазіях, спричинених як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів: цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis; нематоди - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказанням до застосування Милпразона є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), виражені порушення функції нирок і печінки. Препарат Не слід застосовувати кошенятам молодше 6-тижневого віку і масою менше 0,5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини. Дегельмінтизацію вагітних і годуючих кішок при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

Препарат застосовують кішкам одноразово під час годівлі з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мильбеміцину оксиму та 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини. і кішок вагою до 2 кг (коричнево-жовті таблетки з вмістом мильбеміцину оксиму 4 мг і празіквантелу 10 мг), шт 0, 5-1 1/2 1-2 1 2-4 1/2 4-8 1 8-12 11 /2 Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. З лікувальною метою кішок дегельмінтізіруют за показаннями, з профілактичною метою - щокварталу, а також перед кожною вакцинацією і злучкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мильбемицина оксима. При передозуванні препарату у кішок можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання та діарея. Симптоми мимовільно зникають протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії. Особливостей дії препарату при його першому застосуванні та відміні не виявлено. При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися термінів, що рекомендуються інструкцією. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату згідно з цією інструкцією, як правило, не спостерігається. У поодиноких випадках, частіше у кошенят, можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання та/або діарея. І тут тварині призначають засоби симптоматичної терапії. Мілпразон таблетки для котів сумісні із селамектином, відомості про сумісність препарату з іншими макроциклічними лактонами відсутні. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з Мілпразоном необхідно дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Мілпразоном таблетками для котів. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку). Порожню упаковку з-під лікарського засобу забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
ВиробникKRKA
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринКішки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 108 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner