Кошик
1011 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Мілпразон 4 мг/10мг Milprazon для котів та кошенят до 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

68 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111123160
Мілпразон 4 мг/10мг Milprazon для котів та кошенят до 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
68 ₴
Готово до відправкиМілпразон 4 мг/10мг Milprazon для котів та кошенят до 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мілпразон 4 мг/10мг Milprazon для котів та кошенят до 2 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

Комбінований антигельмінтивний препарат нематодоцидного і цестодоцидного дії.

Входять у склад препарату активні компоненти забезпечують його широкий спектр антигельмінтного дії. Мильбемицина оксим - макроциклический лактон, що отримується в результаті ферментативної діяльності Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активний стосовно личинок та імаго нематод, які паразитують в ШКТ кішок, а також личинок нематоди Dirofilaria immitis. Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Сl-), що призводить до сверхполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, паралічу і загибелі паразита. Після перорального введення препарату максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові кішок досягається через 2 год, з організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді, період напіввиведення складає близько 13 год. Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод і нематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію (Са2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини. Після перорального введення препарату максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові кішок досягається через 1 год, з організму з'єднання виводиться в основному у вигляді неактивних метаболітів з сечею, період напіввиведення становить близько 3 ч.

Милпразон таблетки для кішок за ступенем впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії, добре переносяться кішок різних порід і віку. Препарат токсичний для бджіл, а також риб і інших гідробіонтів.

Показання до застосування препарату Милпразон для кішок З лікувальною і профілактичною метою при захворюваннях, викликаних як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами - Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp. і нематодами - Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati, Dirofilaria immitis (профілактика захворювання), у т. ч. при: — нематодозах; — цестодозах; — комбінованих нематодо-цестодозных інвазіях.

Порядок застосування. Препарат застосовують кішкам одноразово під час їжі з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 2 мг мильбемицина оксима і 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини, з розрахунку: Маса тварини - Для кошенят і кішок вагою до 2 кг (коричнево-жовті таблетки з вмістом мильбемицина оксима 4 мг і празиквантелу 10 мг); Для кішок вагою понад 2 кг (коричнево-червоні таблетки з вмістом мильбемицина оксима 16 мг і празиквантелу 40 мг) 0.5 - 1 кг 0.5 таблетки - >1-2 кг 1 таблетка - >2-4 кг - 0.5 пігулки >4-8кг - 1 таблетка >8-12 кг - 1.5 таблетки. Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів перед дегельминтизацією не потрібно. З лікувальною метою кішок дегельмінтізіруют за показаннями, з профілактичною метою - щокварталу, а також перед кожною вакцинацією і злучкою в терапевтичній дозі. Одноразовий прийом препарату з метою дегельмінтизації захищає кішок від зараження Dirofilaria immitis протягом одного місяця. Для подальшої профілактики дирофіляріозу доцільно застосовувати препарат з вмістом однієї діючої речовини мильбемицина оксима. Особливості дії препарату при його першому застосуванні та скасування не виявлено.

При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися рекомендованих інструкцією термінів. У випадку пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі і за тією ж схемою.

Побічні ефекти. Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату згідно з інструкцією, як правило, не спостерігається. В окремих випадках, частіше у кошенят, можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання і/або діарея. У цьому випадку тварині призначають засоби симптоматичної терапії. При передозуванні препарату у кішок можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання і/або діарея. Симптоми спонтанно зникають протягом доби, при необхідності тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Протипоказання до застосування препарату Милпразон для кішок — індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у т. ч. в анамнезі); виражені порушення функції нирок; — виражені порушення функції печінки. Препарат Не слід застосовувати кошенятам молодше 6-тижневого віку і масою менше 0.5 кг. Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини. Дегельмінтизацію вагітних і годуючих кішок при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики. Милпразон таблетки для кішок сумісні з селамектином, відомості щодо сумісності препарату з іншими макроциклическими лактонами відсутні. Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з препаратом таблетки для котів необхідно дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю проточної води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Мілпразоном таблетками для котів. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку). Порожню упаковку з-під лікарського засобу забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Умови та термін зберігання. Препарат слід зберігати у закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі від 5°С до 25°С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання у закритій упаковці виробника - 2 роки з дати виробництва. Забороняється використання препарату після закінчення терміну його придатності. Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після розкриття упаковки.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
ВиробникKRKA
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринКішки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 68 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner