Кошик
960 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Дехінел Плюс для собак таблетки від глистів зі смаком яловичини, 10 таблеток

306 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111122492
Дехінел Плюс для собак таблетки від глистів зі смаком яловичини, 10 таблеток
306 ₴
Готово до відправкиДехінел Плюс для собак таблетки від глистів зі смаком яловичини, 10 таблеток
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Дехінел Плюс для собак таблетки від глистів зі смаком яловичини, 10 таблеток

Міжнародна непатентована назва: фебантел + пирантера ембонат + празиквантел.

Лікарська форма: таблетки.

Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса в якості діючих речовин в 1 таблетці містить: фебантел - 150 мг, пірантелу ембонат – 144 мг, празиквантел – 50 мг, а в якості допоміжних компонентів — лактози моногідрат – 12,6 %, кукурудзяний крохмаль – 19,3 %, повідон К30 – 2,6%, натрію лаурилсульфат – 0,3%, микрокристаллическую целюлозу – 5,2% , кремнію колоїдний ангідрид – 0,5% і магнію стеарат – 1,0 %, ароматичну добавку зі смаком м'яса – 13,2%.

Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса розфасовані в блістери упаковані в картонні коробки.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання — 2 роки з дня виготовлення. Забороняється використовувати Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса після закінчення терміну придатності.

Зберігають лікарський препарат в закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 0оС до 30оС. Зберігати Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса слід в місцях, недоступних для дітей.

Спеціальних заходів безпеки при утилізації невикористаного препарату з простроченим терміном придатності не потрібно.

Фармакологічні властивості: Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса відноситься до комбінованих антигильминтным препаратів нематодоцидного і цестоидоцидного дії. Фебантел, що входить до складу препарату, належить до групи пробензимидазолов, активний відносно нематод пологів Ancylostoma, Uncinaria, Тохосага, Toxascaris, Trichocephalus. Механізм дії фебантела полягає в пригніченні синтезу тубуліну і порушення микротубулярной функції нематод, зниження активності фумарат редуктази, яка є ключовим ферментом в енергетичному обміні гельмінтів, і припинення транспорту і всмоктування глюкози, що викликає загибель нематод. Помірно всмоктується в шлунково-кишковому тракті, біотрансформується в печінці. Пірантел ембонат відноситься до групи піримідинів, дуже погано всмоктується при пероральному введенні і чинить свою дію переважно в шлунково-кишковому тракті. Володіє широким спектром нематоцидного дії, активний відносно нематод пологів Ascaris, Toxascaris, Ancylostoma, Uncinaria та інших. Блокує у нематод нервово-м'язову передачу імпульсу і викликає параліч мускулатури гельмінтів. Празиквантел – похідне пиразинизохинолина, згубно діє на всі фази розвитку круглих і стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак, у тому числі Тохосага canis, Toxascaraleonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichocephalus vulpis, Echinococcus granulosus, Echinococcus multiocularis,Diphyllobothriumlatum, Dipylidium caninum, Multiceps multiceps і Taenia spp. Механізм дії празиквантелу полягає в пригніченні активності фумартредуктазы, порушенні проникності клітинних мембран і м'язової іннервації, що призводить до паралічу і загибелі гельмінта. Празиквантел швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, максимальна концентрація в плазмі крові досягається через 60 хвилин. Виводиться з організму в основному з сечею протягом 24 годин.

Дехинел® Плюс таблетки зі смаком м'яса за ступенем впливу на організм відноситься до мало небезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76). В рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої та гепатотоксичної дії.

Порядок застосування: Дехінел Плюс таблетки зі смаком м'яса призначають собакам з профілактичною та лікувальною метою при нематодозах (токсокароз, токсакаридоз, унцинаріоз, анкілостомоз, трихоцефаліз) і цестодозах, тонідози, дипілікозооз.

Протипоказанням до застосування: Дехінел® Плюс таблеток зі смаком м'яса є індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не допускається застосування лікарського препарату цуценятам у перші три тижні життя та щенним сукам у перші дві третини періоду вагітності.

Препарат застосовують індивідуально перорально одноразово у ранкове годування собакам та цуценям у дозі 1 таблетка на 10 кг маси тварини. Дози препарату в розрахунку на масу тварини вказані в таблиці: Маса собаки, кг Кількість таблеток Цуценята та собаки дрібних порід 0,5-5 кг ½ таблетки 6-10 кг 1 таблетка Собаки середніх порід 11-15 кг 1½ таблетки 16-20 кг 2 таблетки 21-30 кг 3 таблетки Собаки великих порід 31-40 кг 4 таблетки 41-50 кг 5 таблеток Перед застосуванням Дехінелу® Плюс таблеток зі смаком м'яса не потрібно голодної дієти та використання проносних засобів. У разі інтенсивної інвазії нематодами рекомендується повторне введення препарату через 14 днів у тому ж дозуванні. З лікувальною метою тварин дегельмінтизують за показаннями, з профілактичною метою – щокварталу у терапевтичній дозі. Симптоми передозування у собак не виявлено. Особливостей дії препарату при першому його застосуванні не встановлено.

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні Дехінелу® Плюс таблеток зі смаком м'яса відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату та появі алергічних реакцій на застосування Дехінелу® Плюс таблеток зі смаком м'яса припиняють та проводять десенсибілізуючу терапію. Не допускається одночасне застосування препарату Дехінела Плюс таблеток зі смаком м'яса з холінергічними лікарськими засобами (левамізол, піперазин та ін), а також з фосфорорганічними сполуками. 

Заходи особистої профілактики: При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи з препаратами забороняється пити, курити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки з милом. Порожні блістери та коробки з-під препарату утилізують із побутовими відходами.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
ВиробникKRKA
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 306 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner