Кошик
650 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (67) 555-18-44
+380 (67) 620-05-09
+380 (50) 039-19-91

Наразі компанія не може швидко відповісти на Ваше повідомлення, оскільки за графіком роботи зараз не робочий час. Компанія відповість Вам найближчим часом. Напишіть номер телефону, щоб компанія швидше зв'язалася з Вами.

Селафорт Selafort Спот-он краплі для собак вагою 20,1-40 кг, 240 мг/2 мл, аналог Стронгхолда

281 грн

 • На складі
 • Код: 1111128191
Селафорт Selafort Спот-он краплі для собак вагою 20,1-40 кг, 240 мг/2 мл, аналог Стронгхолда
281 грн
На складіСелафорт Selafort Спот-он краплі для собак вагою 20,1-40 кг, 240 мг/2 мл, аналог Стронгхолда
Купити
+380675551844
 • +380 (67) 555-18-44
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 644-55-88
+380675551844
 • +380 (67) 555-18-44
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 644-55-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Селафорт Selafort Спот-он краплі для собак вагою 20,1-40 кг, 240 мг/2 мл, аналог Стронгхолда

Відноситься до протипаразитарний лікарських препаратів групи макроциклічних лактонів.
Діюча речовина препарату - селамектин володіє широким спектром системного нематодоцидного, інсектицидної і акарицидної дії, активний проти нематод, комах і саркоптоидных кліщів, що паразитують у собак і кішок, володіючи ларвицидными і овоцидными властивостями, перериває цикл розвитку комах.

Фармакокінетичні властивості препарату забезпечують хороше всмоктування селамектина з місця нанесення, тривале підтримання терапевтичних концентрацій в органах і тканинах тварини, що забезпечує знищення паразитів і захист тварин від реінвазії протягом місяця.

Механізм дії селамектина полягає в його здатності зв'язуватися з рецепторами клітин (м'язової і нервової тканини) паразитів, підвищувати проникність мембран для іонів хлору, що викликає блокаду провідності нервових і м'язових клітин у нематод, комах, кліщів і призводить до паралічу і загибелі паразитів. Враховуючи, що у ссавців рецептори, чутливі до селамектину, локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а селамектин не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, отруєння собак і кішок малоймовірно.

Селафорт за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не виявляє місцево-подразнювальну, резорбтивно-токсичним і сенсибілізірующим дією, добре переноситься кішками і собаками різних порід, включаючи коллі та споріднені породи собак. Препарат токсичний для бджіл, а також для риб та інших гідробіонтів.

Свідчення. Селафорт призначають собакам і кішкам з лікувальною і профілактичною метою при энтомозах, викликаних блохами, вошами і волосоїдів, отодектозе, саркоптоз, анкилостомозе і токсокарозе, а також для профілактики дирофіляріозу.

Склад: у формі 6% і 12% розчину в якості діючої речовини містить селамектин відповідно 60 мг/мл і 120 мг/мл, ізопропіловий спирт, бутилгидрокситолуол, диметилсульфоксид.

Протипоказання. Протипоказанням до застосування є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі і в анамнезі). Селафорт не слід наносити на вологу і/або пошкоджену шкіру. Вагітним і лактуючим самкам при необхідності Селафорт застосовують після консультації з ветеринарним лікарем. Селафорт не слід застосовувати цуценят і кошенят віком до 6-тижневого віку.

Побічні дії. При застосуванні лікарського препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається. У рідкісних випадках у кішок в місці нанесення препарату можлива поява алопеції, яка зазвичай досить швидко зникає без застосування лікарських засобів.

Спосіб застосування та дози. Селафорт застосовують собакам і кішкам шляхом одноразового нанесення на суху, неушкоджену шкіру, використовуючи піпетки різної фасовки. Перед застосуванням препарату піпетку виймають з блістера і, тримаючи вертикально, натискають на ковпачок з тим, щоб проткнути носика піпетки, потім ковпачок знімають і, розсунувши шерсть між лопатками біля основи шиї, видавлюють вміст піпетки, безпосередньо на шкіру тварини. Дозу препарату (об'єм піпетки) вибирають, враховуючи вид і масу тварини.

Для знищення бліх (Ctenocefalides spp.) Селафорт застосовують собакам і кішкам одноразово, для попередження повторної інвазії - один раз в місяць на протязі всього сезону найбільшої активності комах.
Для профілактики дирофіляріозу в регіонах, де реєструють Dirofilaria immitis, Селафорт застосовують тваринам щомісяця, починаючи за місяць до початку літа переносників збудника - москітів і комарів, і закінчують не раніше, ніж через місяць після завершення їх літа.

Селафорт не знищує статевозрілих D. immitis, але знижує кількість циркулюючих микрофилярий і личинок дирофілярій, і може застосовуватися навіть инвазированным тваринам. При заміні хіміотерапевтичних засобів у програмі профілактики дирофіляріозу, інтервал між застосуванням Селафорта і раніше використовуваним лікарським засобом повинен становити не менше одного місяця.
Для лікування собак і кішок при отодектозе (вушної корості), викликаному O. cynotis, Селафорт застосовують одноразово. У період лікування рекомендується проводити очищення слухового проходу від ексудату і струпів, а у випадках ускладнення отодектозу бактеріальним отит, призначати протимікробні та протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.

Для лікування собак при саркоптоз, спричиненому S. canis, Селафорт застосовують дворазово з інтервалом 1 місяць, в цілях профілактики можливої інвазії препарат рекомендується: застосовувати 1 раз на місяць. Для дегельмінтизації собак і кішок при токсокарозе, викликаному Toxocara cati, Toxocara canis, анкилостомозе, викликаному

Ancylostoma tubaeformae, препарат применяют с лечебной целью однократно, с целью профилактики - ежемесячно.
Время необходимое для полного всасывания Селафорта составляет около тридцати минут. По истечении двух часов, в случае необходимости, животное можно мыть даже с применением шампуня, эффективность лекарственного препарата при этом не снижается.

Передозировка. При передозировке препарата у животного может наблюдаться избыточное слюноотделение, мышечная дрожь, рвота. В этом случае препарат смывают водой с моющим средством, животному назначают антигистаминные препараты и средства симптоматической терапии.

Специальные указания. Селафорт не предназначен для применения продуктивным животным. Селафорт не следует применять одновременно с другими противопаразитарными препаратами группы макроциклических лактонов, в связи с возможным взаимным усилением их токсичности.

Условия хранения. Препарат хранят в закрытой упаковке производителя, в защищенном от прямых солнечных лучей месте, отдельно от продуктов питания и кормов, вдали от нагревательных приборов и открытого огня при температуре от 0°С до 25°С. Хранить пипетки в оригинальной упаковке до использования. Селафорт следует хранить в местах, недоступных для детей.

Характеристики
Основні
Виробник KRKA
Країна виробникСловенія
Користувальницькі характеристики
Вид тваринСобаки
Лікарська формаКраплі
Обсяг2 мл
Інформація для замовлення
 • Ціна: 281 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner