Кошик
1079 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Мілпро 12,5мг/125мг Milpro для собак вагою від 5 до 25 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

137 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111126856
Мілпро 12,5мг/125мг Milpro для собак вагою від 5 до 25 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
137 ₴
Готово до відправкиМілпро 12,5мг/125мг Milpro для собак вагою від 5 до 25 кг таблетки від глистів, 1 таблетка
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мілпро 12,5мг/125мг Milpro для собак вагою від 5 до 25 кг таблетки від глистів, 1 таблетка

Міжнародна непатентована назва: мильбемицина оксим, празиквантел.

Лікарська форма: таблетки для прийому всередину.

Випускають лікарський препарат в 2-х дозуваннях:

1. Мілпро для дрібних собак і цуценят

2. Мілпро для великих собак.

Опис. За зовнішнім виглядом Мілпро для маленьких цуценят і собак являє собою овальні таблетки світло-коричневого кольору з лінією розлому з обох боків;

Мілпро для великих собак являє собою круглі таблетки світло-коричневого кольору.

Склад. В якості діючих речовин 1 таблетка містить:

 • Мілпро для маленьких цуценят і собак мильбемицин оксима - 2,5 мг і празиквантелу - 25 мг,
 • Мілпро для великих собак мильбемицин оксима - 12,5 мг і празиквантелу - 125 мг.

В якості допоміжних речовин 1 таблетка Мильпро містить: микрокристаллическую целюлозу, натрію кроскармелозу, лактози моногідрат, крохмаль прежелатинізований, повідон, магнію стеарат, гідрофобний колоїдний діоксид кремнію, гипромелозу, макрогол, натуральний ароматизатор з курячої печінки.

Фармакологічні властивості. Фармакотерапевтична група лікарського препарату: комбіновані антигельмінтні лікарські препарати.

Комбінація мильбемицина оксима і празиквантелу, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтного дії на дорослих цестод: Dipylidium caninum; Taenia spp., Echinococcusspp., Mesocestoides spp. і нематод: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis,Thelazia callipaeda, Crenosoma vulpis, Angiostrongylus vasorum, а також активна проти личинок Dirofilariaimmitis.

Мильбемицин оксим – макроциклический лактон, получаемый в результате ферментативной деятельности Streptomyces hygroscopicus var. Aureolacrimosus, активный в отношении личинок и имаго нематод, паразитирующих в желудочно-кишечном тракте собак, а также личинок нематоды Dirofilariaimmitis.
Механізм дії мильбемицина обумовлений підвищенням проникності мембран нематод і комах для іонів хлору через глутамат-залежних хлоридних каналів (відносяться до ГАМКа і глициновым рецепторів хребетних). Це призводить до гиперполяризации мембран клітин нервової і м'язової тканини, периферичному паралічу і загибелі паразита.

Празиквантел є ацилированным похідним пиразинизохинолина, володіє вираженою дією проти цестод на всіх стадіях розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразита для іонів кальцію, викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури і руйнування тегумента, що призводить до загибелі паразита і сприяє його виведенню з організму тварини.

Максимальна концентрація мильбемицина оксима в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, період напіввиведення tj/2 приблизно 1 -4 дня, біодоступність становить близько 80%. З організму з'єднання виводиться в основному у незміненому вигляді.
Максимальна концентрація празиквантелу в плазмі крові собак досягається через 0,5-4 години. Період напіввиведення t1/2приблизно 1,5 години. З'єднання піддається швидкої і практично повною біотрансформації в печінці до моногидроксилированных (також можливо до ди - і тригидроксилированных) дериватів, які, перед виведенням в основному зв'язуються з глюкоронидом та/або сульфатом. Рівень зв'язування в плазмі становить близько 80%, виводиться з організму з сечею (до 90% протягом 2-х діб.

У рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії.
Препарат токсичний для риб та інших гідробіонтів.

Порядок застосування. Мильпро призначають собакам з лікувальною і профілактичною метою при нематодозах, цестодозах і змішаних нематодо-цестодозных інвазіях, спричинених як личинкові формами, так і статевозрілими цестодами і нематодами наступних видів:

 • Цестоди: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.
 • Нематоди: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonine, Trichuris vulpis, Crenosoma vulpis, Thelazia callipaeda, Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання).

Протипоказання. Протипоказаннями до застосування препарату Мильпро є підвищена чутливість тварини до компонентів препарату, виражені порушення функції печінки і нирок.

Не слід застосовувати Мильпро цуценятам віком 2-тижневого віку і масою менше 0,5 кг.
Мильпро для великих собак забороняється застосовувати для собак масою менш 5 кг.
Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні хвороби тварини.

Дозування. Мильпро застосовують перорально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або вводять примусово на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 0,5 мг мильбемицин оксима і 5 мг празиквантелу на 1 кг маси тварини з розрахунку:

Маса тварини, кг

Мильпро для маленьких цуценят і собак (овальні бежевого кольору)

Мильпро для великих собак (круглі бежевого кольору)

0,5-1

1/2 таблетки

-

1-5

1 таблетка

-

5-10

2 таблетки

1 таблетка

10-25

-

1 таблетка

25-50

-

2 таблетки

50-75

-

3 таблетки

Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів перед дегельминтизацией не потрібно.

Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, таблетки Мильпро застосовують з лікувальною метою чотириразово з інтервалом 7 діб, з метою профілактики - кожні 4 тижні в терапевтичній дозі.
Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Thelazia callipaeda у випадках, якщо одноразового застосування недостатньо, препарат застосовують повторно через 7 діб.

З метою профілактики дирофіляріозу у неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. immitis) одноразово, потім один раз на місяць і останній раз в сезоні не раніше, ніж через 1 місяць після завершення літа комах. Перед дегельминтизацией, слід проконсультуватися з ветеринарним лікарем, щоб виключити наявність у тварини в крові микрофилярий.

При передозуванні препарату у деяких собак можуть спостерігатися пригнічений стан, відмову від корму, слинотеча, парез м'язів, тремтіння і (або) хитка хода. Ці симптоми проходять спонтанно протягом доби і не вимагають застосування лікарських засобів.

Дегельмінтизацію вагітних і годуючих сук при необхідності проводять під наглядом ветеринарного лікаря.

При проведенні дегельмінтизації слід дотримуватися рекомендованого режиму дозування. У випадку пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі і в тому ж режимі дозування.

При застосуванні Мілпро у відповідності з цією інструкцією побічних явищ та ускладнень при застосуванні лікарського препарату , як правило, не спостерігається.
У деяких тварин можуть спостерігатися млявість, атаксія, тремор м'язів, блювання і/або діарея. У цих випадках застосування препарату припиняють і тварині призначають засоби симптоматичної терапії.

Лікування собак з великою кількістю циркулюючих микрофилярий іноді може призвести до появи реакції гіперчутливості, що супроводжується блідістю слизових оболонок, блювотою, тремтінням, утрудненим диханням або підвищеним слиновиділенням. Ці реакції пов'язані з виділенням білків з мертвої або вмираючої мікрофілярії і не є прямим токсичною дією продукту, тому застосування Мильпро не рекомендовано собакам з інтенсивною микрофиляриемией.

Собаки породи колі, шелті або інших споріднених порід більш чутливі до прояву побічної дії препарату.

Препарат Мілпро сумісний з селамектином, відомості про сумісність препарату з іншими макроциклічними лактонами відсутні.

Препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з препаратом Мільпро слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами. Під час роботи забороняється пити, палити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити з милом обличчя та руки.
Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту із препаратом Мільпро. При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. У разі прояву алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

Зберігання. Термін придатності Препарату Мільпро при дотриманні умов зберігання у закритій упаковці - 3 роки з дня виробництва.

Невикористану половину таблетки можна помістити в блістер і зберігати до наступної дегельмінтизації, але не більше 6 місяців після відкриття упаковки.

Забороняється застосування препарату Мільпро після закінчення терміну придатності.

Мільпро зберігають у закритій упаковці виробника в захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5°С до 25°С у місцях, недоступних для дітей.

Виробник: «Вірбак», 1я авеню 2065 М - L.I.D. 06516 Каррос, Франція / «Virbac», lere avenue 2065 М -L.I.D. 06516 Carros, France.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникФранція
ВиробникVirbac
Лікарська формаТаблетки
Вид тваринСобаки
Інформація для замовлення
 • Ціна: 137 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner