Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88
Прінокат Prinocate Small Cat для кішок вагою до 4 кг і тхорів краплі від бліх та кліщів, 3 піпетки по 0,4мл, фото 2

Прінокат Prinocate Small Cat для кішок вагою до 4 кг і тхорів краплі від бліх та кліщів, 3 піпетки по 0,4мл

345 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111128619
Прінокат Prinocate Small Cat для кішок вагою до 4 кг і тхорів краплі від бліх та кліщів, 3 піпетки по 0,4мл
345 ₴
Готово до відправкиПрінокат Prinocate Small Cat для кішок вагою до 4 кг і тхорів краплі від бліх та кліщів, 3 піпетки по 0,4мл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Прінокат Prinocate Small Cat для кішок вагою до 4 кг і тхорів краплі від бліх та кліщів, 3 піпетки по 0,4мл

Основні діючі речовини - імідаклоприд, моксидектин

Випускають шість видів:

 • 40 мг імідаклоприду / 4 мг моксидектину для маленьких кішок і тхорів
 • 80 мг / 8 мг для великих кішок
 • 40 мг / 10 мг для маленьких собак
 • 100 мг/25 мг для середніх собак
 • 250 мг/62,5 мг для великих собак
 • 400 мг / 100 мг для великих собак

Зовнішній вигляд. Прозорий точковий розчин від злегка жовтого до коричнево-жовтого кольору.

Використання: Кішки та собаки:

Для собак і кішок, які страждають або схильні до ризику змішаних паразитарних інфекцій:

Лікування та профілактика бліх (Ctenocephalides felis): одне лікування запобігає зараженню бліхами в майбутньому протягом 4 тижнів. Вже існуючі лялечки у навколишньому середовищі можуть з'являтися протягом 6 тижнів або довше після початку лікування, залежно від кліматичних умов. Це може призвести до більш швидкого скорочення популяції домашніх бліх
.Застосовувати з щомісячними інтервалами при використанні в рамках стратегії лікування дерматиту, спричиненого алергією на бліх.

Лікування зараження вушним кліщем (Otodectes cynotis): ввести разову дозу. Вільне сміття слід акуратно видаляти із зовнішнього слухового проходу при кожному сеансі лікування. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. Не наносьте безпосередньо на вушний канал.

Кішки:

Лікування нотоедричної корости (Notoedres cati): введіть разову дозу.

Лікування легеневого хробака Eucoleus aerophilus (синонім Capillaria aerophila) (дорослі): дати одноразову дозу.

Профілактика Aelurostrongylus abstrusus: призначте одноразову дозу.

Лікування Aelurostrongylus abstrusus: вводити щомісяця протягом трьох місяців поспіль.

Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

Профілактика серцевих хробаків (Dirofilaria immitis): кішки в районах, ендемічних по серцевих хробаках, або ті, які побували в ендемічних районах, можуть бути інфіковані дорослими серцевими хробаками. Для запобігання серцевому черв'яку продукт слід застосовувати через регулярні щомісячні інтервали протягом пори року, коли присутні комарі (проміжні господарі, які переносять і переносять личинки серцевого черв'яка). Продукт можна вводити протягом року або принаймні за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами на місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами. Щоб встановити режим лікування, рекомендується використовувати один і той же день чи число щомісяця.

При заміні іншого продукту для профілактики серцевих черв'яків у програмі профілактики серцевих черв'яків перше лікування цим продуктом має бути проведене протягом 1 місяця після прийому останньої дози попередніх ліків. У неендемічних регіонах не повинно бути ризику зараження кішок серцевим хробаком. Тому з ними можна поводитися без особливих запобіжних заходів.

Лікування аскариди та анкілостоми (Toxocara cati та Ancylostoma tubaeforme): в районах, ендемічних по серцевому хробакові, щомісячне лікування може значно знизити ризик повторного зараження, викликаного відповідними аскаридами та анкілостомами. У регіонах, які не є ендемічними за серцевим черв'яком, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики проти бліх та шлунково-кишкових нематод.

Собаки:

Лікування саркоптозу (викликаного Sarcoptes scabiei var. Canis): вводите одну дозу двічі з інтервалом у 4 тижні.

Профілактика серцевого хробака (D. immitis) та шкірного дирофіляріозу (шкірного хробака) (D. repens): собаки в районах, ендемічних серцевим хробаком, або ті, які подорожували в ендемічні райони, можуть бути інфіковані дорослими серцевими хробаками. Тому перед лікуванням ветеринарним лікарським засобом необхідно провести аналіз ризику та користі.

Для профілактики серцевого хробака та шкірного дирофіляріозу продукт необхідно застосовувати через регулярні інтервали на місяць протягом пори року, коли комарі (проміжні господарі, які є переносниками та переносниками D. immitis та D. repens). Продукт можна застосовувати протягом року або, принаймні, за 1 місяць до першого очікуваного контакту з комарами. Лікування слід продовжувати з регулярними інтервалами на місяць до 1 місяця після останнього контакту з комарами. Щоб встановити режим лікування, рекомендується використовувати один і той же день чи число щомісяця. При заміні іншого препарату для профілактики серцевих гельмінтів у програмі профілактики серцевих гельмінтів перший курс лікування цим ветеринарним лікарським засобом має проводитись протягом 1 місяця після останньої дози попередніх ліків. У неендемічних регіонах не повинно бути ризику зараження собак серцевим хробаком. Отже, з ними можна лікувати без особливих запобіжних заходів.

Лікування мікрофілярій (D. immitis): вводить щомісяця протягом двох місяців поспіль.

Лікування кожного дирофіляріозу (кожного хробака) (дорослі стадії Dirofilaria repens): вводить щомісяця протягом шести послідовних місяців.

Зменшення мікрофілярій (кожних черв'яків) (D. repens): вводить щомісяця протягом чотирьох місяців поспіль.

Лікування та профілактика Angiostrongylus vasorum: Призначте одноразову дозу. Рекомендується додаткове ветеринарне обстеження через 30 днів після обробки, оскільки деяким тваринам може знадобитися повторна обробка. В ендемічних районах регулярні щомісячні аплікації запобігають ангіостронгільозу та патологічній інфекції Angiostrongylus vasorum.

Лікування Crenosoma vulpis: Прийняти разову дозу.

Профілактика спіроцеркозу (Spirocerca lupi): вводить щомісяця.

Лікування Eucoleus (син. Capillaria) boehmi (дорослі): вводить щомісяця протягом двох місяців поспіль. Рекомендується
запобігти ауто-копрофагію між двома видами лікування, щоб запобігти можливому повторному зараженню.

Лікування очного хробака Thelazia callipaeda (дорослі): призначити разову дозу.

Лікування аскариди, анкілостоми та волосоголовців (Toxocara canis, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Toxascaris leonina та Trichuris vulpis): у районах, ендемічних по серцевому хробакові, щомісячне лікування може значно знизитися. У регіонах, не ендемічних за серцевим черв'яком, продукт можна використовувати як частину сезонної програми профілактики від бліх та шлунково-кишкових нематод. Дослідження показали, що щомісячне лікування собак запобігає інфекціям, викликаним Uncinaria stenocephala.

Спосіб застосування

1. Витягніть з упаковки одну піпетку. Утримуючи піпетку-аплікатор у вертикальному положенні, поверніть та зніміть ковпачок.

2. Переверніть ковпачок і помістіть другий кінець ковпачка назад на піпетку. Натисніть та поверніть ковпачок, щоб зламати ущільнення, а потім
зніміть ковпачок із піпеткою.

3. Поки собака стоїть на місці, розділіть шерсть між лопатками, доки не стане видно шкіру. Продукт слід наносити лише на неушкоджену шкіру. Помістіть кінчик піпетки на шкіру і кілька разів сильно стисніть, щоб вилити вміст прямо на шкіру.

Протипоказання:

Не застосовувати цуценятам молодше 7 тижнів.

Не застосовувати кошеням молодше 9 тижнів.

Не використовуйте у випадках гіперчутливості до активних речовин або будь-якої з допоміжних речовин.

Не використовуйте у собак, віднесених до класу 4 по серцевому хробакові, оскільки безпека продукту не оцінювалася у цій групі тварин.

Для котів необхідно використовувати відповідний Принокат (0,4 або 0,8 мл), який містить 100 мг/мл імідаклоприду та 10 мг/мл моксидектину.

Для тхорів: не використовуйте ветеринарний препарат для собак. Слід використовувати лише продукт для дрібних кішок та тхорів (0,4 мл). Не використовувати на канарках.

Особливі запобіжні заходи при використанні для тварин: лікування тварин вагою менше 1 кг повинно ґрунтуватися на оцінці користі та ризику. Слід стежити за тим, щоб вміст піпетки або нанесеної дози не потрапив у око або рот реципієнта та/або інших тварин. Не дозволяйте нещодавно лікованим тваринам доглядати один одного. Продукт слід наносити лише на неушкоджену шкіру. Цей продукт містить моксидектин (макроциклічний лактон), тому слід виявляти особливу обережність з колами або староанглійськими вівчарками та спорідненими породами чи помісами, зокрема, забезпечити правильне введення. .

На думку ветеринара, інфікованих собак слід обробити антибіотиками для видалення дорослих серцевих черв'яків. Безпека комбінації імідаклоприду та моксидектину не оцінювалася при призначенні того ж дня, що й дорослий засіб.

Імідаклоприд токсичний для птахів, особливо канарок.

Безпека користувача. Щоб діти не могли отримати доступ до піпеток, зберігайте піпетки в оригінальній упаковці, доки вони не будуть готові до використання, а піпетки негайно утилізуйте. Чи не ковтаю. У випадку випадкового ковтання негайно зверніться за медичною допомогою та покажіть лікарю листівку на упаковці або етикетці. Людям з відомою гіперчутливістю до бензилового спирту, імідаклоприду або моксидектину слід застосовувати препарат з обережністю. У дуже поодиноких випадках продукт може викликати сенсибілізацію шкіри або минущі шкірні реакції (наприклад, оніміння, подразнення або відчуття печіння/поколювання). У дуже поодиноких випадках продукт може викликати подразнення дихальних шляхів у чутливих людей. Якщо продукт випадково потрапив у вічі, їх слід ретельно промити водою. Уникайте контакту зі шкірою, очима чи ротом. У разі випадкового попадання на шкіру миттєво змийте з милом водою. Після використання ретельно вимити руки.

Нещодавно лікованим тваринам не можна дозволяти спати в одному ліжку зі своїм господарем, особливо дітям. Собакам не можна плавати у поверхневих водах протягом 4 днів після лікування.

Взаємодія. Під час лікування препаратом не можна вводити інші антипаразитарні макроциклічні лактони.

Побічні реакції (частота та серйозність). Використання продукту може викликати минущий свербіж у собак. У поодиноких випадках може виникнути жирне волосся, почервоніння та блювання. Ці ознаки зникають без подальшого лікування. У поодиноких випадках продукт може викликати місцеві реакції гіперчутливості.

Дослідження показало, що у собак із позитивною реакцією на серцевий черв'як із мікрофіларемією існує ризик серйозних респіраторних симптомів (кашель, тахіпное та задишка), які можуть вимагати негайного ветеринарного лікування. У дослідженні ці реакції були звичайними (спостерігалися 2
зі 106 оброблених собак).

Шлунково-кишкові симптоми (рвота, діарея, відсутність апетиту) та летаргія також є частими побічними реакціями після лікування таких собак.

Упаковка: Піпетки, індивідуально загорнуті у фольгу, по 1 або 3 пакетики в коробці.

Термін придатності: 2 роки

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникСловенія
Лікарська формаКраплі
ВиробникKRKA
Вид тваринКішки, Гризуни
Інформація для замовлення
 • Ціна: 345 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner