Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Превікокс L 227 мг PREVICOX нестероїдний протизапальний засіб для собак, 10 таблеток

900 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111127897
Превікокс L 227 мг PREVICOX нестероїдний протизапальний засіб для собак, 10 таблеток
900 ₴
Готово до відправкиПревікокс L 227 мг PREVICOX нестероїдний протизапальний засіб для собак, 10 таблеток
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Превікокс L 227 мг PREVICOX нестероїдний протизапальний засіб для собак, 10 таблеток

Склад і форма випуску. Препарат в якості діючої речовини містить фирококсиб — 24%; а також допоміжні речовини: лактози моногідрат — 49,3%, микрокристаллическую целюлозу — 15%, гидроксипропилцеллюлозу — 3,0%, кроскарамеллозу — 2,8%; колоїдний діоксид кремнію — 0,5%; смакові і ароматичні речовини (ароматизатор зі смаком копченого м'яса «ChartorHickorysmokeflavor» і карамель) — 5%; пігменти — жовтий і червоний оксиди заліза — 0,4%. За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки коричневого кольору, округлої форми, випуклі, гравіровані, з рискою. Препарат випускають розфасованим по 10 таблеток у блістери, запаковані по 1, 3 або 18 штук в картонні коробки разом з інструкцією по застосуванню.

Фармакологічні властивості. Превикокс – високоселективний нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП) для собак з унікальним діючою речовиною фирококсиб.

Фирококсиб є селективним інгібітором циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), вибірково порушує утворення простагландинів, що беруть участь у формуванні запальної реакції, пригнічує ексудативну і проліферативну фази запалення. Діє переважно у вогнищі запалення і практично не впливає на продукцію простагландинів, які регулюють нирковий кровотік і цілісність слизової оболонки шлунково-кишкового тракту. Чинить аналгезуючу, протизапальну та жарознижувальну дію.

Превикокс безпечний при довгостроковому застосуванні. Швидкодіючий, протягом 15 хвилин після введення першої дози. Після перорального введення собакам у рекомендованій дозі фирококсиб швидко всмоктується, максимальна концентрація в крові досягається через 1,25 години. Період напіввиведення становить 8 годин. Фирококсиб практично повністю зв'язується з білками крові, метаболізується в печінці, виводиться з жовчю через кишечник.

Потужне купірування болю 24 години на добу без «провалу» в знеболюванні.

Стійке зростання ступеня поліпшення параметрів при тривалому лікуванні.

Призводить до поліпшення, помітного для власників собак.

Більш високий рівень поліпшення порівняно з НПЗП з переважним протизапальною дією.

Забезпечує глобальний контроль перебігу остеоартриту з максимальним ступенем задоволеності ветеринарних лікарів і власників собак.

Превикокс таблетки по ступеню впливу на організм відносяться до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), у рекомендованих дозах не чинять сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії.

Свідчення. Превикокс призначають собакам в якості протизапального, анальгізуючої і жарознижуючий засіб при лікуванні остеоартрозів, а також при стоматологічних, ортопедичних операціях і операціях на м'яких тканинах.

Дози і способи застосування. Превикокс застосовують собакам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 5 мг фирококсиба на 1 кг маси тварини, з розрахунку:

Маса тварини (кг)

Кількість таблеток на 1 прийом

Превикокс 57 мг

Превикокс 227 мг

3 – 5,5

0,5

5,6 – 10

1

10,1 – 15

1,5

15,1 – 22

0,5

22,1 – 45

1

45,1 – 68

1,5

68,1 – 90

2

Превикокс володіють привабливим ароматом і смаком, тому охоче поїдаються собаками, у разі відмови від препарату його згодовують з кормом.

Тривалість курсу лікування при остеоартрозах залежить від стану тварини і визначається лікуючим ветеринарним лікарем. Застосування препарату понад 90 днів слід проводити під регулярним контролем ветеринарного лікаря.

Для полегшення післяопераційних болів препарат застосовують за 2 години до початку операції, а потім 1 раз на день протягом 3 діб.

При передозировке препарата у животного может наблюдаться избыточное слюноотделение, расстройство желудочно-кишечного тракта, угнетенное состояние.

Особенностей действия при первом применении препарата и при его отмене не выявлено.

При пропуске очередной дозы препарата его применение необходимо возобновить в предусмотренной дозировке и по той же схеме.

Побічні дії. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні Превикокс таблеток у відповідності з цією інструкцією, як правило, не спостерігається. У деяких тварин після застосування препарату може виникати подразнення слизової шлунку, блювання та діарея, які зникають мимовільно і зазвичай не вимагають додаткового медичного втручання. Якщо вказані симптоми не зникають, у фекаліях з'являється кров, знижується маса тварини, або у тварини проявилися алергічні реакції, застосування препарату слід припинити і звернутися до лікуючого ветеринарного лікаря.

Противопоказания. Противопоказанием для применения является повышенная чувствительность животного к компонентам препарата (в том числе — в анамнезе).

Запрещается применять препарат беременным и лактирующим самкам, щенкам до 10-недельного возраста и собакам с массой менее 3 кг, а также животным с желудочно-кишечными кровотечениями, заболеваниями крови, при геморрагическом синдроме и тяжелой форме почечной и печеночной недостаточности.

Особые указания. Превикокс не следует применять одновременно с другими нестероидными противовоспалительными средствами и глюко кортикостероидами.

Превикокс не предназначен для применения продуктивным животным.

Меры личной профилактики. При работе с Превикокс следует соблюдать общепринятые меры личной гигиены и техники безопасности, предусмотренные при работе с лекарственными средствами. Во время работы запрещается курить, пить и принимать пищу. После работы с лекарственным препаратом следует вымыть руки с мылом.

Людям с гиперчувствительностью к компонентам препарата следует избегать прямого контакта с таблетками. В случае появления аллергических реакций и/или при случайном попадании препарата внутрь необходимо обратиться в медицинское учреждение, имея при себе инструкцию по применению препарата или этикетку.

Блистеры и картонные коробки из-под препарата запрещается использовать для бытовых целей; их помещают в целлофановый пакет и утилизируют с бытовыми отходами.

Условия хранения. Хранят препарат в закрытой упаковке производителя, отдельно от продуктов питания и кормов, в сухом, защищенном от прямых солнечных лучей, недоступном для детей месте, при температуре от 0°С до 30°С. Срок годности лекарственного препарата при соблюдении условий хранения — 4 года со дня производства. Неиспользованную половину таблетки допускается хранить в блистере не более 7 дней.

Запрещается применение по истечении срока годности.

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникBoehringer Ingelheim
Країна виробникНімеччина
Маса227 мг
Користувальницькі характеристики
Вид тваринСобаки
Лікарська формаТаблетки
Інформація для замовлення
  • Ціна: 900 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner