Кошик
907 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88
Артеріум Квадро ранозагоювальний порошок - Arterium Quadro 2 г, фото 2

Артеріум Квадро ранозагоювальний порошок - Arterium Quadro 2 г

115 

 • Готово до відправки
 • Код: 1111127744
Артеріум Квадро ранозагоювальний порошок - Arterium Quadro 2 г
115 
Готово до відправкиАртеріум Квадро ранозагоювальний порошок - Arterium Quadro 2 г
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Квадро Артеріум порошок ранозагоювальний пролонгованої дії для лікування котів та собак, 2г

Комбінований, антимікробний, ранозагоювальний препарат пролонгованої дії для лікування котів та собак.

Склад: 1 г препарату містить діючі речовини: гентаміцин сульфат 0,024 г; L-триптофан 0,014г; цинку сульфат гептагідрат 0,010 г; метоксан 0,952 р.

Застосовують при: травматичних ранах; хірургічних ранах (у т.ч. при стерилізації та кастрації); ексудативних дерматитів.

Фармакологічні властивості. Препарат пролонгованої дії для місцевого застосування, що містить аміноглікозид гентаміцину сульфат, кремнійорганічний сорбент - поліметилсилоксан (метоксан) та координаційне з'єднання цинку з триптофаном.
Гентаміцин - антибіотик широкого спектру дії з бактерицидним ефектом, активний щодо патогенних грампозитивних мікроорганізмів (Staphylococcus aureus, Streptococcus, Mycobacterium spp.) і грамнегативних мікроорганізмів (Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter app. , Shigella spp., Salmonella spp., Citrobacter spp., Providenta spp., Yersinia spp.). Механізм дії гентаміцину полягає в незворотному зв'язку із субодиницею рибосомальної РНК (рРНК) бактерій. Такий зв'язок призводить до неправильного зчитування мРНК, у результаті утворюються нефункціональні чи токсичні білки, які можуть підтримувати життєдіяльність бактерій. Поліметилсилоксан (метоксан) забезпечує сорбційно-дезінтоксикаційні властивості та разом з цинк-триптофаном потенціює антибактеріальні ефекти антибіотика та підтримує протимікробну концентрацію антибіотика в рані на терапевтичному рівні протягом 8 діб. Цинк має властивість активувати репараційні процеси, що обумовлено його участю у синтезі білків, зокрема колагену. При місцевому застосуванні цинк перешкоджає розвитку інфекції та стимулює процеси епітелізації ран. Триптофан надає регулюючий вплив на продукцію імуноглобулінів IgA, IgG, IgM та IgE. Сприяє нормалізації показників гуморального імунітету при післяопераційних гнійно-септичних ускладненнях, збільшуючи вміст CD19+ лімфоцитів та стимулюючи продукцію Ig, Ai, Ig, G. Стимулює функціональну активність нейтрофілів та моноцитів крові, активує фагоцитоз. Стимулює процеси регенерації тканин, прискорює загоєння ран, активізує функції клітин сполучної тканини, ендотеліоцитів, макрофагів та лейкоцитів у вогнищі ушкодження.

 • аплікаційна терапія знижує на 2-3 доби кількість мікроорганізмів у рані до мінімального рівня (10²-10³ на 1 см), прискорює перехід фази гідратації у фазу дегідратації, попереджає розвиток можливих гнійно-септичних ускладнень. Завдяки сорбційним властивостям препарат поглинає токсичні продукти життєдіяльності мікроорганізмів, низькомолекулярні токсичні метаболіти тканин (піровиноградна та молочна кислоти, перекисні сполуки, продукти окислення амінокислот, поліпептиди, ліпіди та ін.), продукти дегідратації фібрини Механізм дії препарату Квадро пов'язаний не тільки з пригніченням синтезу мікроорганізмів білків, але також з порушенням ліпідного шару клітинної стінки внаслідок утворення комплексів.
 • зменшує прояви місцевої та загальної інтоксикації внаслідок антибактеріальних властивостей, дренажної та протинабрякової дії, нормалізації мікроциркуляції, газообміну, рН середовища в рані. Це сприяє очищенню ран від продуктів ексудації та розпаду тканин, зникненню місцевих запальних реакцій, стимулюванню зростання грануляційної тканини, покращенню процесу загоєння.
 • очищає рани при опіках, зменшує запальні реакції при їх лікуванні, скорочує площу глибоких опіків, запобігаючи руйнуванню тканин, прискорює формування грануляційного покриву при глибоких опіках та епітелізацію при поверхневих опіках.

Застосування. Лікування собак і кішок при травматичних і хірургічних ран, опіках, трофічних виразках, дерматитах, викликаних мікроорганізмами, чутливими до діючих речовин препарату.

Дозування. Препарат використовують протягом усього часу лікування ран до повного загоєння. У початковій стадії (1-5 добу) пов'язки змінюють 1-2 рази на добу, після зменшення запальних процесів, очищення рани від гнійно-некротичних мас, грануляції та епітелізації рани - 1 раз на добу протягом 1-2 діб.

Препарат наносять на поверхню рани через пробку-крапельницю (отвір у пробці), Знявши кришку, після ретельної хірургічної обробки, промивання рани розчинами антисептиків з обов'язковим подальшим підсушуванням, з таким розрахунком, щоб він рівномірним шаром (0,5-1 мм) покривав поверхню рани. При великих ураженнях, наприклад, при скальпованих ранах, можливе одноразове застосування 8-12 г препарату. Після нанесення Квадро проводять дренування рани за загальними правилами та накладають пов'язку.

При великих ранових дефектах тканин допускається пухке тампонування марлевими серветками. Залишки препарату разом із виділеннями з рани та пов'язкою видаляють, рану підсушують марлевими тупферами та додатково наносять препарат у разовій дозі без будь-яких інших маніпуляцій у рані.

Для лікування опіків препарат наносять на опікову поверхню як у перші 5-6 діб, так і в період секвестрації опікового струпа (до 15 діб). При цьому препарат фіксується на рані за допомогою асептичної пов'язки. Під час перев'язок препарат слід повністю видалити з поверхні опікових ран за допомогою антисептиків або спеціальних шампунів для ран. Застосування препарату можливе у будь-яких частинах тіла тварини при опіках.

У випадках, коли хірургічна обробка рани не може бути виконана в повному обсязі, препаратом Квадро засипають рану в дозі 0,5-4 г залежно від площі ураження та накладають пов'язку на час, що не перевищує 24 години.

Протипоказання. Підвищена чутливість до гентаміцину сульфату та інших компонентів, що входять до складу препарату.

Застереження. При застосуванні препарату можливе виникнення побічних реакцій у вигляді еритеми, кропив'янки, контактного дерматиту, свербежу. Препарат Квадро можна наносити на поверхню ран лише після ретельної хірургічної обробки. Препарат запобігає прилипанням пов'язок і появі болю при їх знятті. Препарат не має місцевої дратівливої дії, проте не можна допускати попадання препарату в очі. У зв'язку з недостатністю інформації про абсорбцію гентаміцину при зовнішньому нанесенні перед застосуванням препарату у вагітних та лактуючих тварин слід ретельно зважити співвідношення користі та ризику.

Форма випуску: пластикові флакони по 2 г, по 1 флакону у пачці.

Термін придатності: 4 роки.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникArterium
Країна виробникУкраїна
Користувальницькі характеристики
Вага 2
Інформація для замовлення
 • Ціна: 115 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner