ТРИФЛОН - ін’єкційний антибіотик, 10 мл
Лікарський антибактеріальний засіб у формі орального розчину.
Зовнішній вигляд та склад. Трифлон як діючі речовини містить суміш двох синтетичних нротивомікробних засобів: енрофлоксацину і триметоприму. Є розчином жовтого кольору.
Випускають лікарський засіб у вигляді розчину, що є сумішшю 10% енрофлоксацину і 5% триметоприму.
Зберігають лікарський засіб у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5 до 25 °С. Термін придатності при дотриманні умов зберігання – 3 роки з дня виготовлення. Термін придатності робочого розчину препарату – 24 години.
Фармакологічні властивості. Трифлон - комплексний антибактеріальний засіб, що містить синтетичні прогівомікробні засоби фторхінолонової та діамінопіримідинової груп, володіє широким спектром антибактеріальної дії щодо багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (Escherichia coli, Klebsiella spp., Salmonella spp.; Pasteurella spp.; Pasteurella spp.; (Shigella spp.; Staphylococcus spp.; Streptococcus spp.; Haemophilus spp.: Chlamidia spp.). а також на мікоплазми, хламідії та кокцидії.
Механізм бактерицидної дії енрофлоксацину ґрунтується на пригніченні бактеріальної ДНК-гірази, що призводить до порушення реплікації бактерій. Механізм дії триметоприму пов'язаний із пригніченням бактеріальної редуктази дигідрофолієвої кислоти.
Після орального введення компоненти Трифлон швидко всмоктуються з травного тракту, розподіляються по органах і тканинах. Найбільші концентрації енрофлоксацину спостерігаються у жовчі, нирках, печінці, легенях, репродуктивних органах, триметоприму – у легенях, нирках та печінці. Виводяться з організму головним чином із сечею та частково з фекаліями.
Порядок застосування. Трифлон призначають сільськогосподарській птиці для лікування інфекційних захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину та триметоприму (коліінфекція, сальмонельоз, некротичний ентерит, стрептококоз, гемофілс, мікоплазмоз та ін.)
- Птах препарат розводять водою у співвідношенні 0,5 - 1.0 мл на 1 л питної води і задають зручним способом. Тривалість лікування – від 3 до 5 діб.
- Свиням до 30 кг препарат розводять у співвідношенні 1,0 мл на 1 л питної води, понад 30 кг – 0,7 мл на 1 л води. Курс лікування 3-5 діб.
Вода із препаратом має бути єдиним джерелом питної води протягом періоду лікування!
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до протимікробних засобів фторхінолонового та/або діамінопіримідинового ряду та появі алергічних реакцій використання препарату припиняють та проводять десенсибілізуючу терапію.
Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 11 днів після останнього застосування Трифлону. М'ясо тварин, вимушено вбитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використане для годування м'ясоїдних тварин або для переробки на м'ясо-кісткове борошно.
Заходи особистої профілактики. При роботі з препаратом слід дотримуватись загальноприйнятих правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених для роботи з ветеринарними лікарськими засобами.
При попаданні препарату на шкіру змити велику кількість води з милом. У разі роздратування на шкірі необхідно звернутися до лікаря.
При попаданні препарату у вічі негайно промити великою кількістю води.
При проковтуванні препарату кілька разів прополоскати рота дати випити постраждалому кілька склянок води, викликати блювоту і при необхідності звернутися до лікаря.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Біофарм |
- Ціна: 24 ₴