Кошик
960 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Оптимун OPTIMMUNE очна мазь, 3,5гр

2 335 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111123946
Оптимун OPTIMMUNE очна мазь, 3,5гр
2 335 ₴
Готово до відправкиОптимун OPTIMMUNE очна мазь, 3,5гр
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Оптимун OPTIMMUNE очна мазь, 3,5гор

Слабка мазь в тюбіці по 3,5 р. відновлює природне сльозовідділення. 1 г препарат складається з таких діючих речовин: циклопересін А в кількості 2,0 мг і допоміжних речовин: білий м’який парафін в кількості 551,7 мг, кукурудзяна олія в кількості 426,3 мг, амергол в кількості 20,0 мг. 

Вказівки щодо застосування: Для лікування хвороб очей аутоіммунської етики використовують такі собаки, як ідіопатичний сухий кератокон’юнктиліт (СК), плазматична ін фільтрація третього століття та хронічний поверхневий кератит (панус). Крім того, якщо кортикостероїди є протипоказаними через виразну поразку рогівки, то їх можуть використовувати для посилення дії місцевих кортикостероїдів або стероїдів.

Дози і спосіб застосування. Промити і ретельно очистити уражене око перед нанесенням ліків. Мазь в кількості 1/2-1 см нести безпосередньо на рогівку або конюнктивальний мішок кожні 12 годин так, щоб не торкатися наконечником тюбіка поверхностей ока. Очікувати збільшення видобутку сльозної рідини протягом 10-ти днів після початку лікування препаратом. Досягнення максимуму сльозовідділення можливо очікувати до 6 тижнів. Тест Ширмера можна оцінити за допомогою препарату сухого кератоконюнктиту. Тест Ширмера слід провести через 3 години після нанесення ліків в момент максимальної  Обсяг циклозу в рогівці. Лікування досягає найбільших результатів у лікуванні Оптімуна на ранніх стадіях сухого кератокон’юнктиту, коли ще немає незворотного ушкодження та фіброзу тканини сльозної залози. Тривалість лікування залежить від серйозної хвороби і від відповіді на лікування. У більшості випадків сухого кератокон’юнктивіта і паннуса, собакам потрібно лікування протягом усього життя, але при відповідної терапії прогноз позитивний. У випадку паннуса з негативним впливом деяких чинників навколишнього середовища (наприклад, ультрафіолетове проміння) на патогенез, лікування потрібно знижувати в періоди зменшення сонячної активності, але при загостренні хвороби Оптімуна відновлюється. Внутрішня терапія Оптімуном не підвищує чутливості тканин до мікробних інфекцій.  Ефективність ліків не достатньо виявлено при сухому кератокон’юнктивіті, що спричиняється вродженою алакримією, використанням сульфанідів, захворюваннями, викликаними чумою плотоїдних, або порушенням обміну речовин, а також хірургічним видаленням слізної залози третього століття або паралічом лівацького нерва при втраті пальпебрального рефлексу. Слід дотримуватися ще одного методу лікування. Для лікування СКК потрібно постійності, тому що стимуляція сльозовідділення припиняється протягом доби після припинення застосування мазі. У разі пропускання однієї процедури необхідно негайно застосовувати мазь. Далі інтервал між використанням мазі не змінювати. Рідко можна спостерігати за запаленням і відтянням шкіри, якщо використовувати надмірну кількість мазі. У такому випадку слід зменшити дозу мазі. Інші ліки можна застосовувати, використовуючи мазі.

Фармакологічні властивості. Імуносупресивний і протизапальний дію ветеринарного препарату залежить від Циклопозиту, яка входить до складу цього препарату. Циклозанін А є цикличним поліпептидом, продуцується грибами Tolypoladium inflatum gans є іммунопресивним засобом, маючи протизапальні та лакримоміметичні властивості. Імуносупресивна і протизапальна дія циклозуму А визначається блокуванням лімфоцитів на клітинному рівні в фазах GO або G1 клітинного циклу і придушенням запущеної антигеном продукції та секреції цитокінів (включаючи інтерлейкін-2, фактор росту Т- лімфоцитів), активованих Т-лімфоцитами. Циклопорину можна застосувати до лімфоцитів. Через це відновлюється функція ацинарних клітин секреторного епітелія сльозної залози і зменшується ін фільтрація тканин ока тварини. У результаті протизапальної дії поліпшується стан поверхні ураженого ока собаки, а саме зменшується гіперплазія кон’юнктиви і при тривалому застосуванні препарату знижується невскуляризація та пігментація рогівки. Крім того, циклозапір А має лакримоміметичний вплив, блокуючи пригнічення пролактином. Отже, препарат під дією  Підсилення сльозовідділення стає ідентичним природним.  Циклопорін А має високу ліпофільність, добре проникає в рогівку та сльозну залозу. Циклопорсин А депонується в рогівці, слабко проникає в внутрішні тканини ока, майже не всмоктується в кров, не впливає на організм. Як впливає на організм собаки Оптиммун  належить до класу малозабезпечених речовин.

Протипоказ. Не можна використовувати мазь, якщо пси уражені грибками та вірусними інфекціями. Не застосовувати Оптимун для лікування продуктивних тварин.

Побічні ефекти. У перші дні використання мазі можна спостерігати невелике роздратування. Якщо роздратування не минає, використання мазі припинити. Коли виникає алергічна реакція, за допомогою мазі можна припинити і встановити симптоми. Симптоми передозування при застосуванні мазі не виявлено. Особливо важливо дотримуватися спільних правил техніки безпеки при роботі з лікарськими препаратами. Крім того, не можна використовувати мазь як їжу, так і куріння.  Відразу після закінчення роботи з мазю руки потрібно помити теплою водою з милом. При потраплянні мазі на шкіру та слизові оболонки мазь не повинно впливати на алергічний і дратівливий характер. Умови зберігання Оптимун зберігати у закритій упаковці, в сухому, без доступу прямих сонячних променів, недоступне для дітей місце.

Збережене місце Оптимуна має бути відділена від харчових продуктів. Зберігати Оптімун при температурі від +2 °С до +25 °С. Строк придатності становить 2 роки з дати, після розтину упаковки не більше  28 доби.

Забороняється використовувати мазь після закінчення терміну придатності. Невикористані мазь з кінцевим терміном придатності можна утилізувати з побутових відходів.

Характеристики
Основні атрибути
Країна виробникНідерланди
Вид тваринСобаки
ВиробникIntervet
Користувальницькі характеристики
Маса3.5 мг
Форма випускуМазь
Основні
КолірБілий
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 335 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner