Кошик
1079 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Стоморджил 20 мг антибактеріальний препарат для собак та кішок, 10 табл

1 445 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111125272
Стоморджил 20 мг антибактеріальний препарат для собак та кішок, 10 табл
1 445 ₴
Готово до відправкиСтоморджил 20 мг антибактеріальний препарат для собак та кішок, 10 табл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стоморджил 20 мг антибактеріальний препарат для собак та кішок, 10 табл

Лікарська форма: таблетки для орального застосування.

За зовнішнім виглядом препарат являє собою таблетки від рожевого до коралового кольору, округлої форми, випуклі, на одній стороні таблетки риска.

Склад. Препарат в якості діючих речовин в залежності від дозування відповідно містить:

 • Стоморджил 2 (таблетка масою 120 мг) - спіраміцину 150 000 МО і метронідазолу 25 мг;
 • Стоморджил 10 (таблетка масою 600 мг) - спіраміцину 750 000 МО і метронідазолу 125 мг;
 • Стоморджил 20 (таблетка масою 1200 мг) - спіраміцину 1 500 000 МО і метронідазолу 250 мг;

а також допоміжні компоненти: гідроксид алюмінію, сорбітол, білий декстрин, желатин, магнію стеарат і крохмаль.

Фармакологічні властивості. Стоморджил 2, 10, 20 відноситься до комбінованих антибактеріальних препаратів.

Комбінація метронідазолу і спіраміцину, що входять до складу Стоморджила 2, 10, 20, має широкий спектр дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, а також найпростіших і мікоплазм.

Спіраміцин - антибіотик групи макролідів, має бактеріостатичну активність. Оборотно зв'язуючись з 50S субодиницею рибосом, пригнічує синтез білка в мікробній клітині. Активний відносно грампозитивних, грамнегативних, внутрішньоклітинних мікроорганізмів, найпростіших і мікоплазм, включаючи Actinomyces spp., Bacteroides spp., Bordetella pertussis spp., Campylobacter spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Chlamydia spp., Eubacterium spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Legionella spp., Leptospira spp., Leishmania spp., Listeria spp., Mycoplasma spp., Neisseria spp., Rickettsia spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Toxoplasma spp., Treponema spp. При оральному введенні швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, добре проникає в біологічні рідини (в тому числі слину), органи та тканини.

Метронідазол - антипротозойний засіб групи нітро-5-імідазолу. Активний відносно грампозитивних, грамнегативних мікроорганізмів і найпростіших, включаючи Entamoeba spp., Gardnerelia spp., Giardia spp., Trichomonas spp., Bacteroides spp., Coccidia spp., Clostridium spp., Eubacter spp., Fusobacterium spp., Mycoplasma spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp., Porphyromonas spp., Prevotella spp., Spirochaete spp., Veillonella spp. Після перорального введення метронідазол швидко і майже повністю всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові та слині через 1 годину. Метаболізм метронідазолу відбувається в печінці шляхом окислення і зв'язування з глюкуроновою кислотою.

Виводяться активні компоненти препарату і їх метаболіти з організму головним чином з сечею і частково з фекаліями, у лактуючих тварин також з молоком.

Стоморджил 2, 10, 20 за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не надає сенсибілізуючої, тератогенної та ембріотоксичної дії.

Порядок застосування. Стоморджил 2, 10, 20 призначають собакам і кішкам для лікування захворювань ротової порожнини (захворювання періодонту, стоматит, гінгівіт, піорея), лейшманіозу собак, викликаного Leishmania infantum і інших первинних і вторинних інфекцій бактеріальної та протозойні етіології, викликаних чутливими до метронідазолу і спіраміцину мікроорганізмами.

Стоморджил 2, 10, 20 застосовують собакам і кішкам індивідуально перорально один раз на добу в дозі 75.000 ME спіраміцину і 12,5 мг метронідазолу на 1 кг маси тварини, що відповідає:

 • 1 таблетка Стоморджила 2 - на 2 кг маси тварини;
 • 1 таблетка Стоморджила 10 - на 10 кг маси тварини;
 • 1 таблетка Стоморджила 20 - на 20 кг маси тварини.

Тривалість курсу лікування в залежності від стану тварини в середньому становить 5-10 днів і визначається лікуючим ветеринарним лікарем. За призначенням ветеринарного лікаря дозування і тривалість застосування може бути збільшена.

Таблетки препарату не слід застосовувати в подрібненому вигляді, допускається поділ таблетки на частини тільки за наявністю на ній риски.

Протипоказання. Протипоказанням для застосування є підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (в тому числі в анамнезі).

Особливості застосування. Тваринам з важкими захворюваннями серця, нирок і печінки препарат слід застосовувати з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Препарат не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим самкам, а також тваринам молодше 2 місяців.

Слід уникати пропусків при введенні чергової дози препарату, через те, що це може призвести до зниження терапевтичної ефективності. При пропуску чергової дози препарату курс застосування необхідно якомога швидше відновити в тій же дозі по тій же схемі.

Стоморджил 2, 10, 20 не слід застосовувати одночасно з іншими антибіотиками групи макролідів і нітроімідазолів. Лікарський препарат не можна застосовувати одночасно з алкогольними препаратами. Метронідазол посилює дію непрямих антикоагулянтів.

Стоморджил 2, 10, 20 не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Передозування. При передозуванні у тварин може спостерігатися надмірне слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту, пригнічений стан.

Особливості дії. Особливостей дії при першому застосуванні препарату і при його скасування не виявлено.

Побічні явища. Побічних явищ і ускладнень у тварин при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У разі появи алергічних реакцій у чутливої до компонентів препарату тварини, його застосування припиняють і призначають антигістамінні та симптоматичні засоби.

Заходи особистої профілактики. При роботі з лікарським препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, що передбачені при роботі з лікарськими засобами.

Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту зі Стоморджилом 2, 10, 20. Під час роботи з лікарським препаратом забороняється палити, пити та приймати їжу. Після роботи з лікарським препаратом слід вимити руки з милом.

При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою та слизовими оболонками, їх необхідно промити великою кількістю води. У разі появи алергічних реакцій і/або при випадковому попаданні препарату в організм людини необхідно звернутися в медичний заклад, маючи при собі інструкцію по застосуванню препарату або етикетку.

Форма випуску. Препарат випускають розфасованим по 10 таблеток в блістери, упаковані по 1 або 2 штуки в картонні коробки. У кожну картонну коробку вкладена інструкція із застосування.

Зберігання. Зберігають препарат в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі від 0 °С до 25 °С.

Стоморджил 2, 10, 20 слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виробництва. Забороняється застосування Стоморджила 2, 10, 20 після закінчення терміну придатності.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства. Порожню упаковку з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Стоморджил 2, 10, 20 відпускається без рецепта лікаря ветеринарної медицини.

Інформація для замовлення
 • Ціна: 1 445 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner