Кошик
1011 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Серения розчин для ін'єкцій протиблювотний, 20 мл

3 135 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111124156
Серения розчин для ін'єкцій протиблювотний, 20 мл
3 135 ₴
Готово до відправкиСерения розчин для ін'єкцій протиблювотний, 20 мл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Серения розчин для ін'єкцій протиблювотний, 20 мл

Склад і форма випуску. Серения містить у 1 мл в якості діючої речовини маропитанта цитрат – 10 мг, а в якості допоміжних речовин – метакрезол – 3,3 мг, сульфобутиловый ефір β-циклодекситрина натрію – 63 мг і воду для ін'єкцій – до 1 мл По зовнішньому вигляду препарат являє собою прозору рідину світло-жовтого кольору.

Препарат розфасований по 20 мл у флакони з темного скла, закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками. Флакони упаковані в індивідуальні картонні коробки. У кожну коробку з препаратом вкладають інструкцію щодо його застосування.

Фармакологічні властивості. Серения відноситься до групи протиблювотних засобів. Діюча речовина Серении – маропитанта цитрат – є антагоністом нейрокининовых рецепторів (NK1) та інгібує зв'язування субстанції Р, нейтропептида тахикининовой групи в ЦНС. Маропитанта цитрат ефективний при блювоті як центрального, так і периферичного генезу. Маропитант швидко всмоктується з місця ін'єкції і досягає максимальної концентрації в плазмі крові через 45 хвилин після введення. Маропитант більш ніж на 99% зв'язується з білками плазми крові. Біодоступність Серении становить 90%. Маропитант метаболізується у печінці цитохромом Р450, виділяється головним чином з фекаліями.

За ступенем впливу на організм маропитанта цитрат відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76).

Свідчення. Призначають собакам і кішкам для запобігання блювоти, викликаної переміщенням тваринного (синдром заколисування), а також при інших патологіях, що супроводжуються блювотою.

Дози і спосіб застосування. Серению розчин для ін'єкцій вводять тільки підшкірно в дозі 1 мг маропитанта цитрату на 1 кг ваги тварини, що відповідає 1 мл препарату на 10 кг маси тварини, один раз на добу протягом не більше 5 днів.

Симптоми передозування не встановлені. Особливостей дії при початку введення і скасування препарату не виявлено. Слід уникати пропусків при введення чергової дози препарату, так як це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози слід відновити курс лікування в передбачених інструкцією дозування і схеми застосування.

Побічні дії. При застосуванні Серении у відповідності з інструкцією побічних явищ та ускладнень, як правило, не відзначається. У гіперчутливість тварин можливі алергічні реакції. В окремих випадках відзначають слинотеча, млявість, відсутність апетиту та діарея. У разі появи алергічних реакцій застосування препарату припиняють і призначають антигістамінні засоби та симптоматичне лікування.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Забороняється застосовувати вагітним та лактуючим тваринам. Не рекомендується призначати цуценятам віком до 16-тижневого віку.

Особливі вказівки. Використовувати Серению рекомендується після консультації з ветеринарним лікарем. З обережністю призначати тварин з захворюваннями печінки та схильністю до хвороб серцево-судинної системи. Відомості про взаємодію Серении з іншими лікарськими препаратами відсутні. Лікарський препарат не призначений для застосування продуктивним тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з Серенией слід дотримуватися загальні правила особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими препаратами. Після роботи з препаратом слід вимити руки з милом.

При случайном контакте лекарственного средства с кожей или слизистыми оболочками глаз их необходимо промыть большим количеством воды. Людям с гиперчувствительностью к компонентам Серении следует избегать прямого контакта с препаратом. В случае появления аллергических реакций либо случайного попадания препарата в организм человека следует немедленно обратиться в медицинское учреждение (при себе иметь инструкцию по применению препарата или этикетку).

Пустые флаконы из-под лекарственного препарата запрещается использовать для бытовых целей, они подлежат утилизации с бытовыми отходами.

Условия хранения. В закрытой упаковке производителя, в сухом, защищенном от солнца, недоступном для детей месте. Отдельно от продуктов питания и кормов при температуре от 3ºС до 25ºС. Срок годности лекарственного средства при соблюдении условий хранения – 36 месяцев со дня производства. После отбора из флакона части препарата, при условии соблюдения правил асептики и указанных условий хранения, его можно использовать многократно, в течение 90 дней. Запрещается применять препарат Серения после истечения срока годности.

Неиспользованный лекарственный препарат утилизируют в соответствии с требованиями законодательства.

Характеристики
Основні атрибути
ВиробникPfizer
Інформація для замовлення
  • Ціна: 3 135 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner