Кошик
1011 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Дексаметазон 2 мг/мл розчин для ін'єкцій протизапальної, протиалергічної дії, 100 мл

217 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111126383
Дексаметазон 2 мг/мл розчин для ін'єкцій протизапальної, протиалергічної дії, 100 мл
217 ₴
Готово до відправкиДексаметазон 2 мг/мл розчин для ін'єкцій протизапальної, протиалергічної дії, 100 мл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Дексаметазон 2 мг/мл розчин для ін'єкцій протизапальної, протиалергічної дії, 100 мл

За зовнішнім виглядом Дексаметазон 2 мг/см3 є прозорою безбарвною рідиною.

Склад. Дексаметазон 2 мг/см3 в 1 мл в якості діючої речовини містить: дексаметазон (у вигляді динатрію фосфату) - 2 мг.

Допоміжні речовини: метабісульфіт натрію - 1 мг, метилпарагідроксибензоат - 1 мг, пропілпарагідроксибензоат - 0,1 мг, динатрію фосфат додекагідрат - 13,5 мг і вода для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості. Дексаметазон 2 мг/см3 відноситься до групи синтетичних кортикостероїдів.

Має виражену протизапальну, протиалергічну, десенсибілізуючу дію і імунодепресивну активність.

Механізм дії гормону полягає в блокуванні вивільнення еозинофілами медіаторів запалення, у тому числі простагландинів, які потенціюють запальний процес, стимуляції біосинтезу ліпокартинів, що мають протинабрякову активність, зменшенні кількості огрядних клітин, що виробляють гіалуронову кислоту, зниженні проникності капілярів. Імунодепресивний ефект обумовлений гальмуванням вивільнення цитокінів (інтерлейкіну 1,2, гамма-інтерферону) з лімфоцитів і макрофагів, пригніченням проліферації лімфоїдної тканини і клітинного імунітету, порушенням кінетики Т-лімфоцитів.

Основний вплив дексаметазону на обмін речовин пов'язано з катаболізмом білка, підвищенням глюконеогенезу в печінці і зі зниженням утилізації глюкози периферичними тканинами.

Максимальна концентрація після парентерального введення дексаметазону в плазмі крові виявляється через 60 хвилин. Терапевтична концентрація в сироватці крові зберігається до 48 годин в залежності від виду тварини. Біодоступність дексаметазону при внутрішньом'язовому введенні лікарського препарату становить 100%, його перетворення відбуваються в печінці і частково в фібробластах, що беруть участь в процесі метаболізму.Виводиться дексаметазон у вигляді метаболітів, головним чином з сечею і жовчю.

Дексаметазон 2 мг/см3 за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76).

Порядок застосування. Дексаметазон 2 мг/см3 призначають великій і дрібній рогатій худобі, свиням, спортивним і робочим коням, собакам і кішкам як протизапальний, протиалергічний, протинабряковий і глюконеогенетичний засоби при лікуванні посттравматичних набряків, артритів, тендовагінитів, а також гострих маститів і кетоза у великої рогатої худоби, алергічних дерматитів і екзем у собак і кішок.

Дексаметазон 2 мг/см3 застосовують тваринам одноразово внутрішньом'язово в наступних дозах (на тварину):

 • дорослій великій рогатій худобі і коням - 5 - 15 мл;
 • вівцям, козам, свиням, телятам і лошатам - 1 - 2,5 мл;
 • собакам - 0,1 - 1 мл;
 • кішкам - 0,1 - 1 мл.

Передбачено одноразове введення препарату. У разі необхідності ін'єкцію повторюють у тій же дозі через 24 години.

Протипоказання. Протипоказанням до застосування дексаметазону є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату, гіпертонічний кератит та інші вірусні інфекції рогівки та кон'юнктиви, інфекції викликані мікобактеріями, глаукома.

Забороняється застосовувати Дексаметазон 2 мг/см3 самкам в останню третину вагітності.

Дексаметазон 2 мг/см3 не можна застосовувати спільно з іншими глюкокортикостероїдами, імунобіологічними лікарськими препаратами, барбітуратами, антигістамінними та антидіабетичними засобами, сечогінними препаратами, які виводять калій, саліцилатами, солями кальцію, тетрациклінами, макролідами, канаміцином.

Особливості застосування. Не рекомендується застосовувати препарат тваринам хворим на діабет, з печінковою, нирковою або серцевою недостатністю, виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки, з переломами кісток і остеопорозом, з дегенеративними хворобами очей і/або виразкою рогівки, з гіперадренокортікалізмом.

При необхідності застосування дексаметазону 2 мг/см3 в цих випадках лікування тварини має проводитися під строгим контролем ветеринарного спеціаліста.

Передозування. При значному передозуванні при тривалому застосуванні препарату у тварини можливе підвищення внутрішньоочного тиску, мідріаз і уповільнення епітелізації рогівки.

Особливості дії. Особливостей дії при першому прийомі препарату і при його скасування не виявлено.

Побічні явища. При застосуванні лікарського препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. При виникненні побічних явищ і ускладнень, застосування дексаметазону 2 мг/см3 припиняють і призначають тварині симптоматичні засоби.

Період каренції. Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 14 діб після останнього застосування дексаметазону 2 мг/см3.

М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано в корм хутровим звірам.

Молоко дійних тварин дозволяється використовувати для харчових цілей не раніше ніж через 48 годин після останнього застосування препарату. Отримане раніше встановленого терміну молоко після кип'ятіння може бути використано в корм тваринам.

Заходи особистої профілактики. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.

Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи з лікарським препаратом слід ретельно вимити з милом обличчя і руки. Порожні флакони з - під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з препаратом Дексаметазон 2 мг/см3.

При потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки необхідно негайно промити їх великою кількістю води. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому попаданні препарату в організм людини негайно звернутися в медичний заклад (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Форма випуску. Дексаметазон 2 мг/см3 випускають розфасованим по 100 мл у скляні флакони, закупорені гумовими корками, укріпленими алюмінієвими ковпачками. Кожну одиницю споживчої упаковки постачають інструкцією із застосування.

Умови зберігання. Препарат зберігають в закритій упаковці виробника, окремо від харчових продуктів і кормів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 4°С до 25°С в місцях, недоступних для дітей.

Термін придатності. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дати виробництва, після відкриття флакона - не більше 21 дня.

Дексаметазон забороняється застосовувати після закінчення терміну придатності.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Інформація для замовлення
 • Ціна: 217 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner