Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Анти Стрес валеріана для кошенят, 10 мл

88 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1727067589
Анти Стрес валеріана для кошенят, 10 мл
88 ₴
Готово до відправкиАнти Стрес валеріана для кошенят, 10 мл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Анти Стрес валеріана для кошенят, 10 мл

Опис. Рідина коричневого кольору зі специфічним запахом складових допускається осад.

Склад. фенібут – 100,0 мг. допоміжні речовини: валеріани кореневища екстракт сухий, м'яти екстракт сухий, кропиви собачої кропиви екстракт сухий, хмелю шишок екстракт сухий, ялівцю екстракт сухий, натрію бензоат, сукралоза, гліцерин, вода очищена.

Фармакологічні властивості. АТС vet класифікаційний код: QN06BX Інші ветеринарні препарати, що мають психостимулюючу та ноотропну дію. QN06BX22 Фенібут.

Фенібут є фенільним похідним гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) та фенілетиламіну - аміно-фенілмасляної кислоти гідрохлорид. Посилюючи гальмівні ГАМК-ергічні процеси, він впливає на функціональний стан завдяки нормалізації метаболізму та впливу на мозковий кровообіг шляхом збільшення швидкості кровотоку та зменшення тонусу судин. Має виражену стрес-коригуючу дію, забезпечує нормалізацію процесів збудження і гальмування в центральній нервовій системі. Фенібут застосовують і для профілактики кінетозу (синдрому заколисування).

Комплекс екстрактів лікарської рослинної сировини посилює заспокійливу дію препарату, сприяє зменшенню надмірної напруги, страху, покращенню відновлювальних та адаптивних процесів, підвищенню стійкості до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Препарат за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин, у рекомендованих дозах не має мутагенної, канцерогенної та сенсибілізуючої дії.

Показання до застосування. Препарат застосовують котам та кошеням для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки при стресах, фобіях, агресії без видимих причин та підвищеного статевого збудження (одночасно з контрацептивними засобами).

Препарат застосовують для покращення відновлювальних та адаптивних процесів організму тварин, підвищення стійкості до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Застосовують також для профілактики кінетозу (синдрому заколисування).

Спосіб застосування та дози. Застосовують котам і кошенятам перорально примусово на корінь язика, у защічний мішок або з невеликою кількістю ласощів, з урахуванням маси тіла, нервового стану та ступеня збудження тварини, у добових дозах:

коти (дорослі тварини та кошенята) – 1 крапля (0,05 мл) препарату (еквівалентно 5 мг фенібуту) на 1 кг маси тіла тварини.
Добову дозу ділять на два прийоми та задають тварині вранці та ввечері.

Курс застосування препарату становить 15-20 днів.

За ознаками надмірного збудження, психогенних порушень поведінки (агресія, страх) – гіперактивності, надмірної вокалізації (м'яукот), підвищенні статевої активності, міченні приміщення сечею курс лікування може бути продовжений до 4 тижнів.

При повторних проявах у тварин порушення поведінки курс застосування препарату повторюють у тих же дозах за тією самою схемою.

З метою профілактики стресів (транспортування, прихід гостей, зміна обстановки, від'їзд господаря, участь у виставках та змаганнях) препарат застосовують за 3-5 діб до передбачуваного заходу та протягом 1-4 діб після його закінчення.

Для профілактики заколисування призначають одноразово у вищезгаданих дозах за 1-2 години до передбачуваного початку транспортування тварини. За наявності виражених проявів заколисування (блювання) прийом препарату є малоефективним.

Для корекції поведінки при підвищеній статевій активності препарат застосовують у дозах разом із контрацептивними засобами. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальної чутливості тварин та ступеня її збудження.

Протипоказання. Підвищена чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі).

Не застосовувати тваринам з розладами сечостатевої системи, при онкологічних захворюваннях та діабеті.

Не застосовувати препарат вагітним та лакуючим самкам.

Застереження. У поодиноких випадках при першому прийомі препарату у тварини може спостерігатися сонливість або збудження, дратівливість, нудота, алергічні реакції. Застосування препарату припиняють та призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію.

При одночасному застосуванні з транквілізаторами, нейролептиками та протисудомними засобами препарат посилює та пролонгує дію останніх.

У окремих випадках в окремих тварин можливі сонливість чи збудження, дратівливість, нудота, алергічні реакції. У таких випадках застосування препарату припиняють та призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію. Слід дотримуватись рекомендованих доз.

Форма випуску. Флакони полімерні або скляні по 10 мл, вкладені в картонні пачки зі шприцом-дозатором.

Зберігання. Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі від 5 до 25 °C.

Термін придатності. 2 роки.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 88 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner