Кошик
999 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Анти стрес краплі для котів валеріана, 10 мл

88 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111128829
Анти стрес краплі для котів валеріана, 10 мл
88 ₴
Готово до відправкиАнти стрес краплі для котів валеріана, 10 мл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Анти стрес краплі для котів валеріана, 10 мл

Опис. Рідина коричневого кольору, яка має специфічний запах, дозволяє опади.

Склад: фенібутт - 100,0 мг. Валеріани кореневища екстракт сухий, м’яты екстракт сухий, кропиви пустельника екстракт сухий, хромель шишок екстракт сухий, можівельник екстракт сухий, натрія бензоат, сучерлоза, гліцерин, вода очищена.

Фармакологічні властивості. АТС vet класифікаційний код: QN06BX інші ветеринарні препарати, які дають психостимулюючий та алеотропний ефект. QN06BX2 Фенібут.

Фенібут є фенільним похідним гамма-аміномасляною кислотою (GMK) і фенілетаміном - амінно-фенілмасляною кислотою. Вдосконалюючи гальмувальні ГАМК-ергічні процеси, він впливає на функціональний стан завдяки нормалізації метаболізму та впливу на мозокове кровопостачання шляхом збільшення швидкості кровотік і зменшення тонуса судин. Він має той стрес-корегуючий вплив, що забезпечує нормалізацію процесів збудження та гальмування в центральній нервовій системі. Крім того, фенібут застосовують для запобігання кінетозу (синдрому вкачування).

Комплекс ліків з лікарських рослин посилює заспокійливу дію ліків, зменшує напруження, страх, поліпшення відновлювальних та адаптивних процесів, опірність до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Перепарат, який впливає на організм, пов’язаний з малозабезпеченими дозами, не має мутагенного, канцерогенного та сенсибілізуючого впливу.

Покаж до застосування. Препарат застосовують до котів та котятам для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки при стресах, фобіях, агресії без видимих причин і підвищеного статевого збудження (одночасом з контрацептивними засобами).

Препарат використовують для поліпшення відновлювальних і адаптивних процесів організму тварин, посилюючи опірність до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Крім того, вони запобігають карітозу (синдрому вкачування).

Спосіб застосування і дози. Застосовують котам і кошенятам перорально примусово на корінь язика, в защенний мішок або з невеликою кількістю смачності, враховуючи масу тіла, нервовий стан і ступінь збудження тварини, в солодких дозах:

Коти (зрослі тварини і кошенята) — це 1 крапля (0,05 мл) препарати (еквівалентно 5 мг фенібута) на 1 кілограм маси тіла тварини.
Сутну дозу ділять на два прийоми і ставлять тварину вранці і ввечері.

Курс застосування ліків становить 15-20 днів.

За доказами надмірного збудження, психогенних порушень поведінки (агресія, страх) - гіперактивність, надмірної вказівності (м'якот), підвищення статевої активності, мечіння приміщення сечового курсу лікування може бути продовжений до 4-х тижнів.

При повторних проявах у тварин порушення поведінки курс застосування ліків повторюють у тих самих дозах по тій же схемі.

Для запобігання стресу (транспортування, прихід гостей, зміна обстановок, від'їзд господаря, участь у виставках та змаганнях) застосовуються за 3-5 днів до очікуваного заходу і протягом 1-4 днів після його закінчення.

Щоб запобігти закачуванню, його призначають разочікуваним дозам за 1-2 години до очікуваного початку транспортування тварин. При наявності наявних проявів укачування (рвота) препарату малоефективний.

Для корекції поведінки при підвищеній статевій активності препарат застосовують у дозах разом з контрацептивними засобами. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальної чутливості тварин і ступеня її збудження.

Протипоказ. Більша чутливість тварин до компонентів, у тому числі до анамнезів.

Не застосовувати тварин з порушеннями сечової системи, раку та діабету.

Не вживайте ліків вагітним і лакуючим самкам.

Застереження. У деяких випадках під час першого прийому ліків тварини можуть відчувати сонливість або збудження, дратівливість, нудоту, алергічні реакції. Медикаменти перестають і призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію.

При застосуванні транквілізаторів, нейролептичних препаратів та протисудоржувних засобів він збільшує і пролонгує останні дії.

У деяких тварин може виникати сонливість, збудження, дратівливість, нудота, алергічні реакції. У таких випадках лікування припиняється і призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію. Слід дотримуватися рекомендованих дози.

Форма випуску. Флакони полімерні або скляні по 10 мл, вкладені в картонні пачки зі шприцем-дозатором.

Зберігання. Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі 5 — 25 °C.

Строк придатності Два роки.

 

Інформація для замовлення
  • Ціна: 88 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner