Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Анти стрес краплі для собак валеріана, 15 мл

107 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 1111128830
Анти стрес краплі для собак валеріана, 15 мл
107 ₴
Готово до відправкиАнти стрес краплі для собак валеріана, 15 мл
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
  • +380 (67) 620-05-09
  • +380 (67) 644-55-88
  • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Анти стрес краплі для собак валеріана, 15 мл

Опис. Рідина коричневого кольору, яка має специфічний запах, дозволяє опади.

Состав. фенібутт - 100,0 мг. Валеріани кореневища екстракт сухий, м’яты екстракт сухий, кропиви пустельника екстракт сухий, хромель шишок екстракт сухий, можівельник екстракт сухий, натрія бензоат, сучерлоза, гліцерин, вода очищена.

Фармакологічні властивості. АТС vet класифікаційний код: QN06BX інші ветеринарні препарати, які дають психостимулюючий та алеотропний ефект. QN06BX2 Фенібут.

Фенібут є фенільним похідним гамма-аміномасляною кислотою (GMK) і фенілетаміном - амінно-фенілмасляною кислотою. Вдосконалюючи гальмувальні ГАМК-ергічні процеси, він впливає на функціональний стан завдяки нормалізації метаболізму та впливу на мозокове кровопостачання шляхом збільшення швидкості кровотік і зменшення тонуса судин. Він має той стрес-корегуючий вплив, що забезпечує нормалізацію процесів збудження та гальмування в центральній нервовій системі. Крім того, фенібут застосовують для запобігання кінетозу (синдрому вкачування).

Комплекс ліків з лікарських рослин посилює заспокійливу дію ліків, зменшує напруження, страх, поліпшення відновлювальних та адаптивних процесів, опірність до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища.

Перепарат, який впливає на організм, пов’язаний з малозабезпеченими дозами, не має мутагенного, канцерогенного та сенсибілізуючого впливу.

Покаж до застосування. Вони використовують собак і цуценях, щоб зменшити збудження та корегувати психогенні розлади, пов’язані з стресом, фобіями, агресією без видимих причин та підвищеного статевого збудження (одночасом з контрацептивними засобами).

Препарат використовують для поліпшення відновлювальних і адаптивних процесів організму тварин, посилюючи опірність до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Крім того, вони запобігають карітозу (синдрому вкачування).

Спосіб застосування і дози. Застосують собак і цуценям перорально примусово до коренів язика, до защенного мішечка або дошки з невеликою кількістю їжі, враховуючи масу тіла, нервовий стан і ступінь збудження тварини, в солодких дозах:

Пси (розрослі тварини) — 2 краплі (0,1 мл) препарати (еквівалентно 10 мг фенібуту) на 1 кілограм маси тіла тварини;
Щенки - 1 крапля (0,05 мл) препарати (еквівалентно 5 мг фенібута) на 1 кілограм маси тіла тварини.
Сутну дозу ділять на два прийоми і ставлять тварину вранці і ввечері.

Курс застосування ліків становить 15-20 днів.

За доказами надмірного збудження, психогенних порушень поведінки (агресія, страх) - гіперактивність, надмірної вкалізації (лай), підвищення статевої активності, ремінці приміщення сечового курсу лікування може бути продовжений до 4-х тижнів.

При повторних проявах у тварин порушення поведінки курс застосування ліків повторюють у тих самих дозах по тій же схемі.

Для запобігання стресам (транспортування, прихід гостей, зміна обстановок, від'їзд господаря, інтенсивне дресування, участь у виставках і змаганнях) препарат застосовують за 3-5 днів до очікуваного заходу і протягом 1-4 дня після його закінчення.

Щоб запобігти закачуванню, його призначають разочікуваним дозам за 1-2 години до очікуваного початку транспортування тварин. При наявності наявних проявів укачування (рвота) препарату малоефективний.

Для корекції поведінки при підвищеній статевій активності препарат застосовують у дозах разом з контрацептивними засобами. Тривалість курсу лікування залежить від індивідуальної чутливості тварин і ступеня її збудження.

Протипоказ. Більша чутливість тварин до компонентів, у тому числі до анамнезів.

Не застосовувати тварин з порушеннями сечової системи, раку та діабету.

Не вживайте ліків вагітним і лакуючим самкам.

Застереження. У деяких випадках під час першого прийому ліків тварини можуть відчувати сонливість або збудження, дратівливість, нудоту, алергічні реакції. Медикаменти перестають і призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію.

При застосуванні транквілізаторів, нейролептичних препаратів та протисудоржувних засобів він збільшує і пролонгує останні дії.

У деяких тварин може виникати сонливість, збудження, дратівливість, нудота, алергічні реакції. У таких випадках лікування припиняється і призначають симптоматичну та десенсибілізуючу терапію. Слід дотримуватися рекомендованих дози.

Форма випуску. Флакони полімерні або скляні по 10 або 15 мл вкладені в картонні пачки зі шприцем-дозатором.

Зберігання. Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі 5 — 25 °C.

Строк придатності Два роки.

Інформація для замовлення
  • Ціна: 107 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner