Кошик
1059 відгуків
Vet&Zoo Планета
+380 (50) 039-19-91
+380 (67) 620-05-09
+380 (67) 644-55-88

Отохелс вушні краплі для собак, кішок і кроликів декоративних порід, 15 мл

96 ₴

 • Готово до відправки
 • Код: 1111127421
Отохелс вушні краплі для собак, кішок і кроликів декоративних порід, 15 мл
96 ₴
Готово до відправкиОтохелс вушні краплі для собак, кішок і кроликів декоративних порід, 15 мл
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
+380 (50) 039-19-91
 • +380 (67) 620-05-09
 • +380 (67) 644-55-88
 • +380 (44) 334-71-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Отохелс вушні краплі для собак, кішок та кроликів декоративних порід, 15 мл

Суспензія від світло-жовтого до жовтого кольору.

Склад. 1 мл препарату містить діючі речовини: неоміцину сульфат – 5000 МО, колістину сульфат (поліміксин Е) – 10000 МО, лідокаїну гідрохлорид – 40 мг, моносульфірам – 50 мг, дексаметазону натрію фосфат – 1 мг. Допоміжні речовини: полісорбат 80 (твін-80), диметилсульфоксид, пропіленгліколь - до 1 мл.

Фармакологічні властивості. ATC vet класифікаційний код: QS02 – ветеринарні препарати, що застосовуються у отології. QS02CA06 - Дексаметазон та протимікробні.

Відноситься до комплексних препаратів для місцевого застосування, має протимікробну, протизапальну, протиалергічну та місцевоанестезуючу дію.

Неоміцин, що входить до складу препарату, є антибіотиком широкого спектру дії з групи аміноглікозидів. Механізм антибактеріальної дії відбувається за рахунок активного пригнічення синтезу протеїнів бактеріальної клітини. Неоміцин має бактерицидну активність щодо багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій. Один із найактивніших антибіотиків проти стафілококів, які часто викликають зовнішній отит, він також виявляє досить високу активність проти Proteus sрр. Штами стрептококів та Arcanobacteria pyogenes менш сприйнятливі. Перехресна резистентність існує з антибіотиками міноглікозидного ряду.

Колистин (Поліміксин Е) являє собою поліпептидний антибіотик, який в основному активний щодо грамнегативних бактерій. Він руйнує бактеріальні клітинні мембрани. Це один з найбільш активних антибіотиків проти видів бактерій, які часто зустрічаються при вушних інфекціях у собак, кішок і кроликів декоративних порід таких, як P. aeruginosa, Acinetobacter spp., E. coli, Enterobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp. ., Klebsiella spp., Haemophilus influenza, Bordetella pertussis та Legionella pneumophila. Колистин також виявляє активність проти Proteus spp., але є деякі стійкі штами. Хромосомна стійкість рідко виникає. Існує перехресна резистентність із іншими поліміксинами.

Дексаметазон, фторований глюкокортикоїд з протизапальною дією в 25 разів сильніший, ніж у гідрокортизону. Він також має протисвербіжну та протиалергічну дію.

Моносульфірам є органічним похідним сірки з протипаразитарною активністю проти вушного кліща Otodectis cynotis та фунгіцидною активністю проти дріжджів Malassezia pachydermatis (Pityrosporum canis) та Сandida albicans.

Лідокаїну гідрохлорид - ефективний місцево анестезуючий засіб, за допомогою якого здійснюють анестезію різних видів (термінальну, інфільтраційну, провідникову). Лідокаїну гідрохлорид стабілізує клітинні мембрани, блокує натрієві канали, збільшує проникність мембран для іонів калію, не порушуючи провідності, прискорює процес реполяризації клітинних мембран. Лідокаїну гідрохлорид є місцевим анестетиком, який забезпечує швидке знеболювання при місцевому застосуванні, добре переноситься хворими, не впливає на дихання та артеріальний тиск, не чинить місцево подразнюючої дії.

При місцевому застосуванні високі концентрації діючих речовин досягають вушного каналу, де й виявляють свою дію.

Застосування. Отохелс призначений для лікування дрібних непродуктивних тварин (собак, кішок та кроликів декоративних порід) при отитах різної етіології, у тому числі спричинених ектопаразитами та/або ускладнених грибковими або бактеріальними інфекціями, збудники яких чутливі до неоміцину сульфату та сульфату колістину (полімікс) також при екзематозному та алергічному отіті або виразкових змінах у зовнішньому слуховому проході.

Дозування. Перед застосуванням вміст флакона необхідно ретельно збовтати. Закопують у кожне вухо один чи двічі на день. Слухові проходи очищають від вушної сірки, струпів та кірок. Препарат вводять у кожне вухо в дозах:

 • собаки вагою до 5 кг, коти та кролики декоративних порід – 3 краплі;
 • собаки вагою від 5 до 10 кг – 5 крапель;
 • собаки вагою понад 10 кг – 10 крапель.

З метою повнішої обробки всієї поверхні вушної раковини та слухового проходу та більш глибокого проникнення препарату, вушну раковину складають уздовж і злегка масажують її основу.

При гострому отіті курс лікування становить – 7-10 діб. При хронічному перебігу хвороби тривалість лікування визначається ветеринарним лікарем.

У разі пропуску однієї або кількох доз препарат слід відновити в тій же дозі та за тією ж схемою.

Протипоказання. Підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Отохелс не можна застосовувати тварини з ураженою барабанною перетинкою.

Передозування. Симптоми передозування ветеринарного препарату не виявлено.

Побічні явища. При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень, як правило, не спостерігається. Після закапування Отохелс може виникнуть еритема або свербіж, які швидко минають. У зовнішньому слуховому проході може виникнути лущення, яке впливає процес загоєння.

Застереження. Препарат не можна використовувати спільно з іншими лікарськими засобами для місцевого застосування.

Заходи особистої профілактики. При роботі слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з ветеринарними препаратами. При роботі з препаратом забороняється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом.

Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з отохелсом. При довільному контакті препарату зі шкірою чи слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. При появі алергічних реакцій та/або при випадковому попаданні ветеринарного препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію із застосування або етикетку).

Порожню тару з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вона підлягає утилізації з побутовими відходами.

Форма випуску. Флакони з полімерних матеріалів із крапельницями по 15 мл. Вторинні упаковки – картонні коробки.

Зберігання. У сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 5°С до 25°С.

Термін придатності – 2 роки.

Термін придатності після відкриття флакона – не більше 28 діб, за умови зберігання у темному місці при температурі від 2° до 8°С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики
Основні атрибути
Об`єм15 мл
Користувальницькі характеристики
Вид тваринКролики, Собаки, Кішки
ПризначенняДля вух
Інформація для замовлення
 • Ціна: 96 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner